Cerere (pentru) echipa jocului - Raphy

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Raphy
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Mie Ian 24, 2018 11:26 pm
Oraş: Targoviste
Status: Nimic
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Ian 15, 2019 5:23 pm

1. Nume și prenume: Andrei Teodorescu
2. Numele tău din joc: Raphy
3. Skype: live:andrei25
4. Ce părere ai despre server?:De cand m-am apucat de acest server am avut mereu o parere buna, si numarul de jucatori online va poate da un raspuns.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server? In principiu mai nimic, doar as scoate violetul de la magazinul cu puncte.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu.
7. Ore jucate (print): 16940

8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 8-9 ore zilnic.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă(ce rol ai avut)?:Da am avut functia de Helper si SGM pe alte servere.
10. Cum ai auzit de acest server? Pai am primit un mesaj pe skype de la un prieten cu acest server si mi-a placut.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Pentru a, aduce un bine serverului prin faptul ca ajut jucatorii noi cat si pe cei vechi.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin munca in echipa inteleg faptul ca indiferent de functii (GA,H,GM) toti din staff trebuie sa se ajute intre ei pentru rezolvarea unei probleme mai complicate, fara certuri sau sa te simti mai superior.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant (dacă da, de ce crezi asta )?:Da, spun asta pentru ca am avut functii pe alte servere si stiu cum e sa fii stresat de cate 100 de pm-uri pe zi, dar pot face fata.
14. Te consideri o persoană matură? Da.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 17 ani, sunt din Targoviste, am o pasiune in pictat, pictez orice vad mai interesent, o alta pasiune este fotbalul dar nu asa de mare ca pictatul, adica din pictat vreau sa imi fac o cariera si fotbalul vreau sa il las mai mult ca un hobby, imi plac si jocurile foarte mult in general CS:GO si metin2, stiu ce inseamna sa muncesti pentru ca lucrez dupa ce vin de la liceu intr-o florarie alaturi de un prieten.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă?): 90% Joc de 2 ani si mereu am fost interesat de ce a fost nou adaugat, si consider ca nu mi-a lipsit ceva.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupa cu furnizarea de informații corecte legate de server și joc; asistarea la dueluri pe site; intermedierea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Sunt activ pe joc, raspund la intrebarile jucatorilor, mai ajut jucatorii noi cu cate un item fie el site sau nu.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? Nu cred ca as aduce un mare plus, dar cum am spus si mai sus, sunt activ si ajut jucatorii.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Trebuie sa fii calm, sa vorbesti cu ceilalti din echipa daca problema e prea dificila pentru a te descurca singur, si in principiu sa o faci din placere.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Pai cam atat am vrut sa spun, indiferent de raspuns voi continua sa joc pe server indiferent de situatie.
Avatar utilizator
Sephir
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 151
Membru din: Joi Apr 26, 2018 5:55 pm
Status: ♡-ǝǝqǝlqɯnq-♡

Mar Ian 15, 2019 6:41 pm

Numele tău din joc: Neresewen
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Ai o cerere buna.
アート
Imagine
Avatar utilizator
Achen
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Mie Dec 26, 2018 8:09 pm
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Mar Ian 15, 2019 6:53 pm

Numele tău din joc: [REGE]Achen
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): iti dau contra pentru ca nu ai citit regulamentul ca sa vezi ca iti trebuie minim 18 ani pentru a face parte din echipa jocului metin2lastfight si pentru ca cererea este foarte scurta daca era ceva mai detaliat poate iti dadeam pro
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Ian 15, 2019 7:12 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis