Cerere (pentru) echipa jocului - AdRnNn

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
AdRn
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Dum Dec 02, 2018 4:14 am
Oraş: Timisoara
Status: Nothing for you ;d
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: -

Vin Ian 04, 2019 12:28 am

1. Nume și prenume: Miron Adrian Daniel
2. Numele tău din joc: Legend AdRnNn
3. Skype: adr jr
4. Ce părere ai despre server?: Un server pvp classic reusit , bine intretinut
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nu as schimba nimic momentan
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: O data , fiecare are momentele lui ..
7. Ore jucate (print): https://postimg.cc/Nyj0G9Cf
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-8 in cursul saptamani ca sunt la antrenamente , in weekend 10-12 depinde
9. Ai mai făcut parte din altă echipă(ce rol ai avut)?: Da , tot helper pe inca 2 servere , ma prinde functia bine , imi place sa mentin buna dispozitie pentru toata lumea pentru un joc placut si distractiv
10. Cum ai auzit de acest server?: O sugestie de la un amic , mi-a placut si am ramas
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Cu cat mai putine certuri/conflicte intre playeri , cu atat e mai placut si mai distractiv jocul , si nu numai , o buna dispozitie si o mana de ajutor in mentinerea serverului
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Lucrul in echipa imparte sarcinile si dubleaza succesul. O echipa cu un numar de persoane unite la atingerea unor scopuri
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant (dacă da, de ce crezi asta )?: Desigur , sunt o persoana foarte calma , rabdatoare. Nu ma enervez aproape deloc , pot spune ca imi controlez oarecum sentimentele , mai mult sau mai putin
14. Te consideri o persoană matură?: Tin sa cred ca sunt
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 21 de ani , fotbalist profesionist pot spune , sunt o persoana intelegatoare , rabdatoare in legatura cu orice , apreciez sinceritatea , fie in favoarea sau defavoarea mea , tin la orice fel de gluma atat timp cat se pastreaza acea limita , intr-un mediu virtual , jignirile si injuriile la adresa mea sunt inutile , chiar nu ma afecteaza deloc , ba din contra , ma amuza cateodata , si mereu sunt bine dispus , chiar si cand pierd la pacanele :-? :))
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă?): 80% , pentru ca sunt mai tot timpul online
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Ei au rol de a ajuta playerii cu comenziile pe care nu le stiu , acum depinde si ce intrebare le adresezi. Ei trebuie sa fie pregatiti pentru orice intrebare , pentru a sari in ajutor-ul playeriilor
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Ramane la latitudinea staff-ului , stapanesc destul de bine functia
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Activitate pe server cat si forum, nu cred ca strica , inca un membru in echipa , pentru orice fel de plan de viitor , nu voi dezamagi si voi contribuii cu tot ce pot
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Analizez problema de mai multe ori, in cazul in care gasesc o solutie, o rezolv daca sta in atributiile mele iar daca nu sta in atributiile mele , cer ajutorul unui membru staff mai avansat .
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Cam atat , toata lumea merita o sansa
Avatar utilizator
Luke
Începător
Începător
Mesaje: 145
Membru din: Mar Mar 20, 2018 7:27 pm
Oraş: Germania.
Status: Rege.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Equilibrium

Vin Ian 04, 2019 1:34 am

Numele tău din joc: Luke
Părere:
Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):
1. Cererea ta este o minciună.
2. Ai probleme cu gramatica.
Am să îți dau aici câteva exemple:
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-8 in cursul
saptamanii* ca sunt la antrenamente , in weekend 10-12 depinde
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Ramane la
atitudinea* staff-ului , stapanesc destul de bine functia
Ps, la virgă mai ai de lucrat mult și bine.
3. Cererea este slabă.
Fugi și dă edit. :ymsmug: ;)
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Vin Ian 04, 2019 1:37 am

Numele tău din joc: Aroska
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):
Cererea este slabă și ai mari probleme cu gramatica, când scrii ceva, verifică de 2 ori.
PS: Există https://dexonline.ro pentru analfabeți.
Imagine
Avatar utilizator
Silvii
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Mar Oct 02, 2018 3:18 pm
Oraş: BACĂU
Status: BINECUVÂNTATĂ
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: ----------

Vin Ian 04, 2019 1:39 am

Numele tău din joc:Silvii
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Ai probleme grave cu gramatica.
Imagine
Avatar utilizator
AdRn
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Dum Dec 02, 2018 4:14 am
Oraş: Timisoara
Status: Nothing for you ;d
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: -

Vin Ian 04, 2019 2:42 am

Luke scrie:
Vin Ian 04, 2019 1:34 am
Numele tău din joc: Luke
Părere:
Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):
1. Cererea ta este o minciună.
2. Ai probleme cu gramatica.
Am să îți dau aici câteva exemple:
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-8 in cursul
saptamanii* ca sunt la antrenamente , in weekend 10-12 depinde
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Ramane la
atitudinea* staff-ului , stapanesc destul de bine functia
Ps, la virgă mai ai de lucrat mult și bine.
3. Cererea este slabă.
Fugi și dă edit. :ymsmug: ;)
1. Adevarul , despre mine cat si ce tine de mine , explica acea minciuna !
2. LATITÚDINE s. f. 1. poziția în grade a unui punct de pe glob sau a unui astru față de un plan ecuatorial de referință. 2. (mat.) una dintre coordonatele polare spațiale, reprezentând unghiul format de raza vectoare a unui punct dat cu planul triedrului ortogonal la care se raportează punctul. 3. (fig.) libertate de alegere.
3. Cererea mea se incadreaza in toate cerintele date de blue pentru acesta functie .
Aroska scrie:
Vin Ian 04, 2019 1:37 am
Numele tău din joc: Aroska
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):
Cererea este slabă și ai mari probleme cu gramatica, când scrii ceva, verifică de 2 ori.
PS: Există https://dexonline.ro pentru analfabeți.
1. Domnisoara/doamna , tin sa imi amintesc că noi doi nu avem nici-un fel de interactiune , de unde ura ta pentru mine ?
2. Atata timp cat eu te respect si nu am nici-o legatura cu tine , si sper sa nu intalnesc vreodata oameni ca tine , cum iti permiti sa jignesti ?
3. De unde atata rautate virtuala , bai nene.. ati inceput cu fiecare din staff , acum incepeti cu fiecare player de pe forum si voi cereti respect ?

P.s Presupun ca ve-ti primi pana la urma asa speratul BAN .
p.s2 Imi cer scuze pe off topic .
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Vin Ian 04, 2019 9:11 am

Numele tău din joc: ZeulDePeLF
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Limba și literatura română nu este punctul tău forte, iar atitudinea, comportamentul tău lasă de dorit pentru cineva care vrea funcția de helper.
;;)
Imagine
Avatar utilizator
Seyhan
Jucător
Jucător
Mesaje: 46
Membru din: Mie Ian 02, 2019 9:43 pm
Oraş: Beiuş
Status: Binişor , ms .
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: -

Vin Ian 04, 2019 9:24 am

Numele tău din joc: Seyhan
Părere: CONTRA !
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Ai puţine probleme cu gramatica + nu mi se pare că ai experienta necesară pentru a cunoaşte tot tot ... poate pe viitor succes
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Vin Ian 04, 2019 11:18 am

Numele tău din joc:[H]Ionut
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Nu cred ca esti pregatit pentru aceasta functie, nu ai un comportament ok, si ai foarte multe greseli gramaticale.
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Vin Ian 04, 2019 3:39 pm

Numele tău din joc: Andrei.
Părere: Contra!
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Foarte multe greşeli gramaticale (nicio*, niciun*, veţi*).
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Vin Ian 04, 2019 4:21 pm

Numele tău din joc: Teodora
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Consider că nu ești capabil pentru această funcție.
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Avatar utilizator
Yoke
Începător
Începător
Mesaje: 130
Membru din: Lun Aug 20, 2018 1:40 am

Vin Ian 04, 2019 5:34 pm

Cerere respinsa
Topic inchis.
Imagine
Închis