Cerere (pentru) echipa jocului - Rhayna

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Rop
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 242
Membru din: Vin Mai 12, 2017 12:35 am
Status: ꜱᴀᴛᴀɴ'ꜱ ʟɪʟ ɢɪʀʟ

Sâm Dec 29, 2018 11:15 pm

1. Nume și prenume: Andreea S.
2. Numele tău din joc: Rhayna
3. Skype: În privat.
4. Ce părere ai despre server?: Având în vedere că joc de vreo 2 ani acest sv, am o părere foarte bună.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Sincer, poate aş schimba adăugarea kingurilor în item-shop.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am fost. Am luat ban dintr-o prostie pe care regret că am făcut-o.
7. Ore jucate (print): Imagine
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Între 3 şi 6 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă(ce rol ai avut)?: Nu am mai făcut parte.
10. Cum ai auzit de acest server?: Un fost GM m-a invitat aici. De atunci joc constant acest sv.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Sunt dispusă să renunţ la activitatea mea de player, deoarece consider că ştiu serverul destul de bine şi am preferat să joc LF în locul altor metine anonime. Mi-ar plăcea să-i ajut pe alţii.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Colaborare, sinceritate, respect.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant (dacă da, de ce crezi asta )?: Da, chiar dacă sunt o fire mai vulcanică mă pot controla.
14. Te consideri o persoană matură?: Când vine vorba de lucruri serioase, consider că sunt.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Bună. Mă numesc Andreea, am 18 ani şi sunt din Bucureşti. Sunt o persoană sinceră, prefer să păstrez distanţa de oamenii pe care nu-i agreez şi îmi place ca lucrurile să mi se spună direct în faţă. Urăsc minciuna şi oamenii falşi.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă?): Cred că în proporţie de 90%, joc aici de mult timp şi consider că ştiu tot ce este necesar.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupă cu informaţiile generale despre sv, asistarea la duelurile pe site, barbutul la panou şi cu celelalte evenimente sponsorizate de playeri.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Sunt activă pe joc şi dispusă să ajut alţi playeri.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Cred că un membru în staff nu ar strica. Cum am mai spus, sunt destul de activă, aş putea să petrec mult timp pe sv şi să-i ajut pe ceilalţi.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Depinde de situaţie.. În principiu trebuie să fii calm, să analizezi problema cu seriozitate şi răbdare.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Sper ca cererea să fie ok şi să fiu acceptată în această funcţie.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Sâm Dec 29, 2018 11:16 pm

Numele tău din joc: Tymati
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriti, esti fata descurcareata !
Ultima oară modificat Sâm Dec 29, 2018 11:17 pm de către Metin2 Rodnia, modificat 1 dată în total.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Dec 29, 2018 11:16 pm

Numele tău din joc: Jawwad
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Wow, m-ai uimit cu această cerere exemplară!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Sâm Dec 29, 2018 11:19 pm

Numele tău din joc:[H]Ionut
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Esti pregatita pentru aceasta functie.
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Sâm Dec 29, 2018 11:21 pm

Numele tău din joc:[DIVA]Ai
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Meriți.
Avatar utilizator
Luke
Începător
Începător
Mesaje: 145
Membru din: Mar Mar 20, 2018 7:27 pm
Oraş: Germania.
Status: Rege.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Equilibrium

Sâm Dec 29, 2018 11:21 pm

Numele tău din joc: Luke
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu ești capabilă, sincer.
Avatar utilizator
AlTauCataLyN
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 25, 2018 3:02 pm
Oraş: Bucharest
Status: T ❤
Breaslă: luiemf

Sâm Dec 29, 2018 11:22 pm

Numele tău din joc: [REGE]CataLyN
Părere: PRO!
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): o cerere foarte bine pusă la punct, meriti această funcție :-bd
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Sâm Dec 29, 2018 11:24 pm

Numele tău din joc: Aroska
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu ești bună de nimic, îți chemi prietenii să-ți dea pro.

Imagine
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Sâm Dec 29, 2018 11:33 pm

Numele tău din joc: Adi
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Cu toate ca are trasaturi de taranca, merita!
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Sâm Dec 29, 2018 11:47 pm

Numele tău din joc: Damon
Părere: Pro!
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriti.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Dum Dec 30, 2018 12:19 am

Numele tău din joc: Teodora
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Ești o fată super de treabă, sociabilă și consider că te-ai descurca.
Să nu te enervezi din cauza șerpilor. 😂
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Avatar utilizator
Weffan
Începător
Începător
Mesaje: 125
Membru din: Dum Aug 12, 2018 5:10 pm
Oraş: EVERYWHERE
Status: MIGHTY GENIUS
Breaslă: mindfucked

Dum Dec 30, 2018 1:28 am

Numele tău din joc: Weffan
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Esti o fata descurcareata, meriti o sansa !
Imagine E V I L Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Servers
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 247
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 3:20 pm
Oraş: 12.04.2019
Status: ♥ ஐ லவ் யூ மனு ♥
Breaslă: Disηeγ

Dum Dec 30, 2018 1:29 am

Numele tău din joc:[Bad]xReina
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Esti de treabă și cred că o să te descurci.
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse @};- Pentru probleme sau întrebări legate de server, puteți să mă contactați pe WhatsApp sau Skype. Imagine 0754240680

Imagine live:c72fc2c2bbe6b9ab
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Dec 30, 2018 1:45 am

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis