Cerere pentru echipa forumului - Popovici Adrian.

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Bogdan
Începător
Începător
Mesaje: 124
Membru din: Vin Aug 12, 2016 10:33 pm
Oraş: virtual
Status: Om simplu;
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Joi Dec 27, 2018 1:34 pm

1. Numele şi prenumele: Filip Bogdan. Numele care este acum pe forum, a fost numele meu fals online. Dar, numele meu real, cel din buletin este Filip Bogdan.
2. Numele tău din joc: Numele meu din joc este T3hno.
3. Skype: Adresa pe care o folosesc în acest moment de skype este live:2b08b31026c9f321
4. Pe o scară de la 1 la 10 ce număr ţi-ai acorda cunoştinţelor tale gramaticale?: Luând în calcul faptul că nu există om perfect în a se exprima sau o orientare perfectă în a nota, pot să îmi ofer nota gramaticală 9.
5. Data naşterii: 21.06.1996
6. Ce limbi străine cunoasteţi(opţional): Limba engleză și limba spaniolă.
7. Experienţă ca Moderator: Am deținut funcția de Super Moderator pe comunitatea de resurse, informații și altele Metin2, funcția de Dezvoltator pe pawno, funcția de Administrator pe board-ul ANPC, si funcția de Tehnician WEB pe ajpis.
8. Motivele pentru care vreţi să deveniti Moderator şi de ce credeţi că ar trebui să vă alegem pe dvs? (Comentariu): Motivul pentru care doresc această funcție este deoarece doresc ca această comunitate să fie bine pusă la punct. Și, după cum bine mulți știti proverbul unde-s mulți puterea crește, consider că cunoștințele mele pot aduce un surplus masiv comunității. O să incerc să contribui cu suportul tehnic dacă o să fie nevoie vreodată, deoarece am cunoștinte pe platforma phpbb.

p.s: sunt conștient că aproximativ acum un an, am avut antecedente cu Diana, unul din Team-Managerii echipei. Îmi asum cele făcute, mai exact, crearea conturilor multiple pentru a o stresa. După cum bine unii poate nu știti, când ea a aplicat pentru Helper aveam și eu cerere. Am fost amândoi acceptați, ea a luat interviul, dar când l-am dat eu, era in staff de o zi, deja se credea superioară. Mă lua pe mine că anumite chestii, și din cauza ei mi-am luat respins. Asta a trecut, nu mai am nici-o treabă cu ea. Mulțumesc anticipat, și dacă vă rog să îmi dați niște păreri dezvoltate, deoarece să pot dezvolta în viitor.
Avatar utilizator
Luke
Începător
Începător
Mesaje: 145
Membru din: Mar Mar 20, 2018 7:27 pm
Oraş: Germania.
Status: Rege.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Equilibrium

Joi Dec 27, 2018 1:58 pm

Numele tău din joc: Luke
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Sunt prea mulți în echipa forumului.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Joi Dec 27, 2018 1:59 pm

Numele tău din joc: Aroska
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Puteai detalia mai mult în cerere.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Servers
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 247
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 3:20 pm
Oraş: 12.04.2019
Status: ♥ ஐ லவ் யூ மனு ♥
Breaslă: Disηeγ

Joi Dec 27, 2018 2:42 pm

Numele tău din joc:xReina
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Se vede ca ai experienta in domeniu, cu cat mai multi cu atat mai bine :))
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse @};- Pentru probleme sau întrebări legate de server, puteți să mă contactați pe WhatsApp sau Skype. Imagine 0754240680

Imagine live:c72fc2c2bbe6b9ab
Avatar utilizator
Sephir
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 151
Membru din: Joi Apr 26, 2018 5:55 pm
Status: ♡-ǝǝqǝlqɯnq-♡

Joi Dec 27, 2018 2:44 pm

Numele tău din joc: Neresewen
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Fiecare merita o sansa. :D
アート
Imagine
Avatar utilizator
AdRn
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Dum Dec 02, 2018 4:14 am
Oraş: Timisoara
Status: Nothing for you ;d
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: -

Joi Dec 27, 2018 4:01 pm

Numele tău din joc: Legend AdRnNn
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Merita baiatul .
Avatar utilizator
Weffan
Începător
Începător
Mesaje: 125
Membru din: Dum Aug 12, 2018 5:10 pm
Oraş: EVERYWHERE
Status: MIGHTY GENIUS
Breaslă: mindfucked

Joi Dec 27, 2018 4:43 pm

Numele tău din joc: Weffan
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriti o sansa frate
Imagine E V I L Imagine
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Joi Dec 27, 2018 10:32 pm

Numele tău din joc: Damon
Părere: Contra!
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Consider ca suntem deja prea multi BM. Daca eram mai putini in aceasta echipa, aveai Pro garantat.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Joi Dec 27, 2018 11:27 pm

Cerere respinsă.



Topic închis.
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Închis