Cerere ( pentru) echipa jocului - No1LikeMe

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mar Dec 25, 2018 2:53 pm

1. Nume și prenume: Cristian - Ovidiu
2. Numele tău din joc: No1LikeMe
3. Skype: oaky.like28022
4. Ce părere ai despre server?: Parerea mea despre server este una buna, un server bine pus la punct care are o durata de viata de aproape 5 ani.Presupun ca parerea mea este inutila, din simplul fapt ca durata acestui server este de aproape 5 ani, logic ca este un server de succes.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?In momentul de fata nu as schimba nimic, doar as adauga noi evenimente si as incerca sa gasesc o modalitate de a fi o competitie pe server, una destul de stransa din cauza ca este un simplu server PvP unde domina itemele site as incerca sa gasesc o solutie pentru a fi o competitie intre jucatori, nu in iteme ci in skilul lor, tactica si in coordonarea echipei lor (breslei).
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Ca orice jucator am fost si eu la randul meu sanctionat cu mute din cauza limbajului obscen pe care-l detin.
7. Ore jucate (print):Nu cred ca este nevoie sa pun un screen cu minutele pe care le detin, sunt unul din playerii din top 3 minute detinand peste 500k minute pe server.
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Numarul pe care l-as putea petrece online pe server depinde si de programul pe care-l am.Cu aproximatie as putea spune intre 2 si 6 ore pe zi
9. Ai mai făcut parte din altă echipă(ce rol ai avut)?:Nu, nu am mai facut parte din alta echipa...neavand nici-un rol.Eu am jucat foarte putine servere si in "palmarezul" meu se afla doar servere cu un istoric foarte prost.
10. Cum ai auzit de acest server?Chiar nu-mi aduc aminte cum am auzit de serverul acesta, s-a intamplat cu 3 ani in urma...Stiu doar ca voiam sa ma las impreuna cu breasla mea de un server care acuma este inchis si presupun ca pot sa-i spun numele (Absolute) din cauza ca stafful era corupt si pe internet am gasit acest server si l-am incercat.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Sunt dispus sa renunt la activitatea mea de player din simplul fapt ca-mi place munca in echipa, sa fac parte dintr-un grup si sa avem un tel comun, sa ajutam jucatorii noi veniti cat si cei vechi, sa punem in aplicare sanctiunile conform regulamentului pentru a scapa de nelegiuiirile de pe server.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Cum am raspuns si la intrebarea anterioara nu exista munca in echipa daca nu avem un tel comun.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant (dacă da, de ce crezi asta )?:Cu siguranta pot sa fac fata intr-un mediu stresant, sunt actor si pot sa adaug ca am mai facut parte din echipa si am facut fata cu brio.
14. Te consideri o persoană matură?Da, ma consider o persoana matura din simplul fapt ca sunt inconjurat numai de persoane mature care m-au ajutat si deschis ochii.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Cu ce as putea sa incep, pai am 18 ani sunt din Bucuresti in momentul de fata colaborez cu teatrul Metropolis din Bucuresti unde lucreaza si parinti mei ca si actor in cateva spectacole.Sunt un baiat obisnuit imi place sportul, mai ales baschetul pe care l-am si practicat aproape 8 ani.Sunt pasionat de psihologie, as vrea sa fac o meserie din asta dar parinti mei nu si-ar dorii, vor sa ii urmez cum s-ar zice sa le calc pe urme.Cam atat as putea spune despre mine oricum in mare parte ma cunoasteti.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă?):Nu pot sa spun ca 100% nimeni nu-l cunoaste in totalitate.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper se ocupa cu furnizarea informatiilor corecte, cu asistarea la seturi pe site/barbut
aplicarea regulilor conform regulamentului scris pe forum si enervarea SA-ului si a lui Reaper.

18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Ar trebuii sa ma acceptati in aceasta functie pentru ca presupun ca de cate ori am fost in staff ca si GM cat si Helper mi-am facut treaba cum trebuie
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?Nu stiu exact ce plus as putea sa aduc echipei, presupun ca vechimea mea pe server cat si in staff poate fi un plus dar si un minus.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Depinde de problema, analizez problema daca nu sunt capabil sa ajut jucatorul respectiv intreb pe cineva cu un grad superior deobicei Reaper ca-mi place sa-l enervez.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Nu, nu as mai adauga nimic.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Mar Dec 25, 2018 3:05 pm

Numele tău din joc:[PIMP]Ionut
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Consider că meriţi această funcţie deoarece ai mai făcut parte din staff.
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mar Dec 25, 2018 4:16 pm

Numele tău din joc: Damon
Părere: Pro!
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriti aceasta functie!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mar Dec 25, 2018 4:51 pm

Numele tău din joc:[ZEU]#iBlast
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Este potrivit pentru staff
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Weffan
Începător
Începător
Mesaje: 125
Membru din: Dum Aug 12, 2018 5:10 pm
Oraş: EVERYWHERE
Status: MIGHTY GENIUS
Breaslă: mindfucked

Mar Dec 25, 2018 6:09 pm

Numele tău din joc: Weffan
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Consider ca e capabil si ca merita aceasta functie.
Imagine E V I L Imagine
Avatar utilizator
Efes
Începător
Începător
Mesaje: 94
Membru din: Joi Mar 23, 2017 10:33 pm

Mar Dec 25, 2018 8:04 pm

Numele tău din joc: Effes
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Merita aceasta functie pentru ca este un tip sincer, la locul lui, iar atunci cand a mai avut alte functii in staff si-a facut treaba cum trebuie.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mar Dec 25, 2018 11:04 pm

Numele tău din joc: Aroska
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Sincer, nu ne înțelegem noi bine, ba chiar deloc. Dar eu nu sunt genu de persoană care să dea contra din ură. Cererea ta este bună, ai activitatea necesară și toate cunoștințele. Mult succes.
Imagine
Avatar utilizator
Luke
Începător
Începător
Mesaje: 145
Membru din: Mar Mar 20, 2018 7:27 pm
Oraş: Germania.
Status: Rege.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Equilibrium

Mar Dec 25, 2018 11:06 pm

Numele tău din joc: Luke
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Cerere bună, activitate necesară. Mult succes.
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Mar Dec 25, 2018 11:13 pm

Numele tău din joc:[DIVA]Ai
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Ai mai fost în staff, dar ai ieșit ar fii o pierdere de timp să te bage iar ca să ieși iar.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Dec 26, 2018 1:05 am

[DIVA]Ai scrie:
Mar Dec 25, 2018 11:13 pm
Numele tău din joc:[DIVA]Ai
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Ai mai fost în staff, dar ai ieșit ar fii o pierdere de timp să te bage iar ca să ieși iar.
+1, esti un tip neserios. Prin urmare, cererea ta este respinsa.


Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis