Cerere (pentru) echipa jocului - Devv

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
International Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 331
Membru din: Vin Oct 13, 2017 7:28 pm
Oraş: Москва
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Joi Dec 20, 2018 9:25 pm

1. Nume și prenume: Eduard S.
2. Numele tău din joc:Devv
3. Skype: eduard_pree01
4. Ce părere ai despre server?:Foarte bine gândit , cu o echipă capabilă şi descurcăreaţă
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server? : Nimic , mie mi se pare că e ok așa cum e în momentul de față
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da , am fost sancționat acum vreo 4-5.
7. Ore jucate (print): Imagine
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Nu am un anumit program , însă pot spune ca stau undeva la 6/7 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă(ce rol ai avut)?:Am mai fost helper pe un server mai vechi , LostAmongus , până s-a închis , și aici acum 4 luni , tot helper.
10. Cum ai auzit de acest server?De la nişte prieteni , vorbeam pe skype să ne adunăm toţi pe un server PvP , şi cum am văzut că acesta era şi pe vremea aia unul jucat , am decis să intrăm aici (acum aproximativ 2 ani) .
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Sunt dispus să renunţ la activitatea mea de player deoarece vreau să ajut , având în vedere că nu prea mai este multă lume în Staff , mă simt destul de capabil să fac parte din echipă.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Încredere , colaborare , respect şi comunicare.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant (dacă da, de ce crezi asta )?:Da , pot face faţă unui astfel de mediu , deoarece sunt o persoană tare , care nu renunţă uşor şi nu pot fi influenţat.
14. Te consideri o persoană matură?Da , deoarece în multe situaţii şi probleme nu mă comport ca un copil , pot fi o persoană foarte serioasă când trebuie , ştiu cum să vorbesc cu oamenii şi sunt o persoană RESPONSABILĂ.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Mă numesc Edi , am 18 ani , practic sport de performanţă ( fotbal ) de 7 ani.
Sunt o persoană cu simţul umorului foarte bine dezvoltat , sociabil , prietenos şi foarte înţelegător.Îmi place să mă uit la filme de orice gen ( depinde de starea în care mă aflu în acel moment ).În timpul liber stau pe acest server , deoarece aici am mulţi prieteni şi ziua trece mai repede vorbind sau stând în confe glumind.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă?):Consider că cunosc serverul în proporţie de 95% , deoarece joc pe serverul ăsta de mult şi sunt la curent cu tot ce se adaugă nou din perspectiva playerului.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper se ocupă cu : Furnizarea corectă de informaţii legate de server şi joc , asistarea la dueluri pe site şi barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Deoarece sunt o persoană potrivită şi responsabilă, pot face față mediului stresant .
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?Aş aduce un plus de activitate şi ajutor.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Încerc rezolvarea problemei prin metode care să mulţumească atât jucătorii cât şi echipa serverului , cu calm şi seriozitate , iar dacă problema mă depaşeşte apelez la un coleg cu funcţie mai mare.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu ^:)^
Ultima oară modificat Joi Dec 20, 2018 9:44 pm de către International Metin2, modificat de 4 ori în total.
https://www.youtube.com/watch?v=Fp0BScQSSvg
https://www.youtube.com/watch?v=pwEnW-rK8PQ
https://www.youtube.com/watch?v=5-9Wi6hbgZ4
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Joi Dec 20, 2018 9:27 pm

Numele tău din joc:[PIMP]Ionut
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Esti un baiat de nota 10, meriti aceasta functie, te pup frt.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Joi Dec 20, 2018 9:28 pm

Numele tău din joc: Russo
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Cerere bună, om de nota 10.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Servers
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 247
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 3:20 pm
Oraş: 12.04.2019
Status: ♥ ஐ லவ் யூ மனு ♥
Breaslă: Disηeγ

Joi Dec 20, 2018 9:32 pm

Numele tău din joc: xReina
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Imi place cum ai facut cererea, iar dupa ceea ce ai scris pari capabil pentru aceasta functie.
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse @};- Pentru probleme sau întrebări legate de server, puteți să mă contactați pe WhatsApp sau Skype. Imagine 0754240680

Imagine live:c72fc2c2bbe6b9ab
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Joi Dec 20, 2018 10:23 pm

Numele tău din joc: Tymati
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriti
Imagine Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Joi Dec 20, 2018 10:27 pm

Numele tău din joc: Aroska
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Este o cerere plină de satisfacție, îmi place. Sper să iei funcția.
Imagine
Avatar utilizator
Luke
Începător
Începător
Mesaje: 145
Membru din: Mar Mar 20, 2018 7:27 pm
Oraş: Germania.
Status: Rege.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Equilibrium

Joi Dec 20, 2018 10:29 pm

Numele tău din joc: Luke
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Este o cerere bună, bine pusă la punct.
Avatar utilizator
~r00t~#Achen1337.
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Joi Dec 20, 2018 7:33 pm
Oraş: r00t
Status: r00t
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: r00t

Joi Dec 20, 2018 10:39 pm

Numele tău din joc: 1babyachen
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): pentru ca e cel mai smecher GM
Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Dec 20, 2018 11:07 pm

Numele tău din joc: Jawwad
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Băiat serios :x
Ultima oară modificat Joi Dec 20, 2018 11:10 pm de către PvP Metin2, modificat 1 dată în total.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
AlTauCataLyN
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 25, 2018 3:02 pm
Oraş: Bucharest
Status: T ❤
Breaslă: luiemf

Joi Dec 20, 2018 11:10 pm

Numele tău din joc:[REGE]CataLyN
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): baiat de trb
Avatar utilizator
Weffan
Începător
Începător
Mesaje: 125
Membru din: Dum Aug 12, 2018 5:10 pm
Oraş: EVERYWHERE
Status: MIGHTY GENIUS
Breaslă: mindfucked

Joi Dec 20, 2018 11:18 pm

Numele tău din joc: Weffan
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): baiat descurcaret
Imagine E V I L Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rop
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 242
Membru din: Vin Mai 12, 2017 12:35 am
Status: ꜱᴀᴛᴀɴ'ꜱ ʟɪʟ ɢɪʀʟ

Vin Dec 21, 2018 1:30 am

Rhayna
pro
ca să nu îmi mai ceară costume
Ultima oară modificat Vin Dec 21, 2018 2:01 am de către Metin2 Rop, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Vin Dec 21, 2018 1:52 am

Numele tău din joc:[ZEU]#iBlast
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):este potrivit pentru aceasta functie, merita acest jucător il vrem in staff
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Vin Dec 21, 2018 3:10 pm

Numele tău din joc: HoldUP
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Baiat de treaba
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Dec 21, 2018 7:57 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis