Cerere (pentru) echipa jocului - AdRnNn

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
AdRn
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Dum Dec 02, 2018 4:14 am
Oraş: Timisoara
Status: Nothing for you ;d
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: -

Dum Dec 09, 2018 6:41 am

1. Nume și prenume: Miron Adrian Daniel
2. Numele tău din joc: AdRnNn
3. Skype: adr jr
4. Ce părere ai despre server?: Un server pvp classic reusit , bine intretinut
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nu as schimba nimic momentan
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Niciodata
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 6-8 in cursul saptamani ca sunt la antrenamente , in weekend 10-12 depinde
9. Ai mai făcut parte din altă echipă(ce rol ai avut)?: Da , tot helper pe inca 2 servere , ma prinde functia bine , imi place sa mentin buna dispozitie pentru toata lumea pentru un joc placut si distractiv
10. Cum ai auzit de acest server?: O sugestie de la un amic , mi-a placut si am ramas
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Cu cat mai putine certuri/conflicte intre playeri , cu atat e mai placut si mai distractiv jocul , si nu numai , o buna dispozitie si o mana de ajutor in mentinerea serverului
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Lucrul in echipa imparte sarcinile si dubleaza succesul. O echipa cu un numar de persoane unite la atingerea unor scopuri
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant (dacă da, de ce crezi asta )?: Desigur , sunt o persoana foarte calma , rabdatoare. Nu ma enervez aproape deloc , pot spune ca imi controlez oarecum sentimentele , mai mult sau mai putin
14. Te consideri o persoană matură?: Tin sa cred ca sunt
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 21 de ani , fotbalist profesionist pot spune , sunt o persoana intelegatoare , rabdatoare in legatura cu orice , apreciez sinceritatea , fie in favoarea sau defavoarea mea , tin la orice fel de gluma atat timp cat se pastreaza acea limita , intr-un mediu virtual , jignirile si injuriile la adresa mea sunt inutile , chiar nu ma afecteaza deloc , ba din contra , ma amuza cateodata , si mereu sunt bine dispus , chiar si cand pierd la pacanele :-? :))
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă?): 80% , pentru ca sunt mai tot timpul online
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Ei au rol de a ajuta playerii cu comenziile pe care nu le stiu , acum depinde si ce intrebare le adresezi. Ei trebuie sa fie pregatiti pentru orice intrebare , pentru a sari in ajutor-ul playeriilor
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Ramane la latitudinea staff-ului , stapanesc destul de bine functia
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Activitate pe server cat si forum, nu cred ca strica , inca un membru in echipa , pentru orice fel de plan de viitor , nu voi dezamagi si voi contribuii cu tot ce pot
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Analizez problema de mai multe ori, in cazul in care gasesc o solutie, o rezolv daca sta in atributiile mele iar daca nu sta in atributiile mele , cer ajutorul unui membru staff mai avansat .
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Cam atat , toata lumea merita o sansa
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Dum Dec 09, 2018 9:06 am

Nu ai minim 15.000 minute.
Cerere respinsă!

Topic închis.
Imagine
Închis