Cerere (pentru) echipa jocului - Achen2

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
IRC1337
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Mar Dec 04, 2018 8:35 pm
Oraş: -
Status: -

Mie Dec 05, 2018 5:27 pm

1. Nume și prenume: Nicolas Julian
2. Numele tău din joc: Achen2
3. Skype: Achen.47_1
4. Ce părere ai despre server?: Buna
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Administratorul
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: De vreo 2 ori de oftica
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 24/24
9. Ai mai făcut parte din altă echipă(ce rol ai avut)?: da am mai facut parte H , GM
10. Cum ai auzit de acest server?: Nu stiu m-a chemat [REGE]Bobo fratele meu bombardierul nr1
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Ca sa ajut playerii
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: sa comunic cu restul membriilor din staff
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant (dacă da, de ce crezi asta )?: da am mai facut chestia asta nu e nici o problema cand faceam pvp 2vs2 cu alt H si restul membriilor din staff stateau map1 dar nu intreba nici unul dintre ei daca vreau sa ma ajute
14. Te consideri o persoană matură? Normal am 18 ani nu 13
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: 18 ani social , glumet , nebun , imi place sa fac multe calatorii
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă?): 100%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: sa ajute playerii sa faca evenimente si mai multe chesti care tin de treaba unui H
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Pentru ca am mai facut parte si tot serverul a spus ca sunt bombardier in functia de [GM]
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Activitate si cunoasterea a mai multor chestii
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: incerc sa rezolv problema cu calm si cat mai repede ca sa nu se plictiseasca playerul sau daca nu pot sa rezolv eu problema apelez la un membru din staff care are grad mai mare decat mine
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nimic , va pup si va iubesc pe totii care aveti acelasi sentiment pentru mine.
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mie Dec 05, 2018 5:29 pm

Numele tău din joc:[ZEU#]iBlast
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Acest jucator il cunosc, este cel mai potrivit pentru a face parte din staff, este un om de nota 10.Eu zic ca merita sansa se a intra in staff, este o persoana de nadejde , ce poti avea incredere in el .
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mie Dec 05, 2018 5:40 pm

Numele tău din joc: Russo
Părere: pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): nr1 helpar
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mie Dec 05, 2018 5:47 pm

Numele tău din joc: Aroska
Părere: CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu te consider capabil, sincer. Nu meriți funcția.
Imagine
Avatar utilizator
Cemetery
Jucător
Jucător
Mesaje: 22
Membru din: Mie Aug 01, 2018 7:21 pm
Oraş: Bucureşti
Status: Bombardier
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: Tehnic

Mie Dec 05, 2018 6:47 pm

Numele tău din joc: Cemetery
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Jucator activ , care si a facut treaba cat timp a fost in staff
La sfârșit e un cimitir si multă ceață.
Imagine
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Mie Dec 05, 2018 7:15 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Imagine
Închis