Cerere (pentru) echipa jocului - K3rt

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
K3rt
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Dec 01, 2018 10:44 pm
Oraş: Neamt
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Sâm Dec 01, 2018 11:06 pm

1. Nume și prenume: Ciubotaru Robert
2. Numele tău din joc: K3rt
3. Skype: smoke1297
4. Ce părere ai despre server?: Parerea mea despre acest server este una optimista, comunitatea acestuia fiind una foarte sociabila cu capul pe umeri deoare acest server are 3 ani pot spune ca detinatorii sunt intradevar niste oameni destul de informati, cu experienta.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Nu m-am gandit la acest lucru, dar cred ca as dori sa schimb sau sa ajut unii playeri cu un comportament neadecvat
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost sanctionat.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Intre o ora doua
9. Ai mai făcut parte din altă echipă(ce rol ai avut)?: Nu am mai facut, dar doresc sa capat experienta pe acest server
10. Cum ai auzit de acest server? Aceasta comunitate am gasit-o pe youtube.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Nu as dori sa renunt la activitatea de player, dar sunt atras mai mult de a avea o functie care m-ar putea ajuta sa schimb ceva la acest server.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin "munca in echipa" pot spune ca sunt o grupare de indivizi care asambleaza o idee principala prin alte idei secundare.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant (dacă da, de ce crezi asta )?: Pot face fata unu astfel de mediu. Cred asta deoarece am trecut prin destula experienta "stresanta" si intr-un final am invatat cum sa-i fac fata.
14. Te consideri o persoană matură? In unele privinte ma consider o persoana matura dar uneori mai am si eu momentele mele copilaroase.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am varsta de 17 ani, sunt o persoana amabila, rabdatoare, modesta, care mereu o sa-si mentina o perspectiva pozitiva asupra persoanelor care ma inconjoara.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă?): Cred ca as cunoaste serverul in proportie de 75% deoarece prima aparitie a mea pe acest server a debutat in anul 2016. ( char daca in ultimii 2 ani nu prea l-am mai jucat)
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Cu mentinerea unei paci intre playeri, si corectarea playerilor problema.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece cred ca toate persoanele au dreptul la sansa de a incerca o noua experienta.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? Nu cred ca as fi un plus foarte mare, dar cred ca as fi de folos cu vreo ideie, si cu mentinerea comunitatii curente.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Analizez problema, gandesc raspunsul, iar apoi il dau.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Va doresc o seara frumoasa :P
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Sâm Dec 01, 2018 11:19 pm

Numele tău din joc:ZeulDePeLF
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu îndeplinești condițile. Nu ai minim 15.000 minute și nici minim vârsta de 18 ani, iar cererea nu mi se pare convingătoare.
Ultima oară modificat Sâm Dec 01, 2018 11:20 pm de către Rodnia, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Sâm Dec 01, 2018 11:27 pm

Cerere respinsă.


Topic inchis!
Închis