Cerere (pentru) echipa jocului - [1]Basylizs.

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Basylizs
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Dum Noi 25, 2018 11:16 pm
Oraş: Iași
Status: I fell good
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: I'm prometeu

Lun Noi 26, 2018 5:48 pm

1. Nume și prenume: Murariu Danut Alexandru
2. Numele tău din joc: [1]Basylizs
3. Skype: qe.hawk
4. Ce părere ai despre server?: E un server decent, mai ales ca sunt multe batai generale, un simplu lucru il regret si acela fiind lag-ul.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Firma de host, as adauga un sistem pentru a scoate efectele si pet-urile pentru a diminua lag-ul.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu.
7. Ore jucate (print): Sunt in top15 -> 15 [1]Basylizs 214338.
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Intre 4 si 8 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă(ce rol ai avut)?: Referitor la gradele de pe alte servere, da am mai fost helper, gm si owner.
10. Cum ai auzit de acest server? Sunt pe server de 2 ani si ceva dar am auzit de server din mediul online.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: M-am plictisit de activitatile de player vreau si eu mai multa responsabilitate pe umerii mei.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa este capacitatea de a munci impreuna pentru a realiza o idee comuna, capacitatea de a directiona realizarile individuale spre obiectivele organizationale. Este sursa ce le permite oamenilor obisnuiti sa atinga rezultate neobisnuite.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant (dacă da, de ce crezi asta )?: Da, sunt obisnuit din viata personala cu oamenii si lucrurile care cauzeaza stres.
14. Te consideri o persoană matură?: Nu ma consider o persoana matura, sunt o persoana matura si prin acestea spune ii las pe altii sa ma considere matur.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 21 de ani, am o conditie fizica buna, am inaltimea de 1,92 si 88 de kg, sunt blond inchis mai sunt si amuzant, rabdator si ambitios, mai multe detalii personale la interviu.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă?): Il cunosc destul de bine fiindca sunt vechi pe server.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Un helper se ocupa cu : furnizarea de informatii corecte legate de server si joc; asistarea la dueluri pe site; intermedierea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Cred ca toata lumea merita o sansa de a-si demonstra perseverenta si calitatile.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? Nu sunt sigur dar mereu este loc de un om in plus care ar putea ajuta serverul.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Analizez problema de mai multe ori, incerc sa aflu cat mai multe detalii si in cazul in care gasesc o solutie o rezolv daca sta in atributiile mele iar daca ma depaseste problema cer ajutorul unui membru staff mai avansat si mai experimentat.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Cum am zis si mai sus "Toata lumea merita o sansa".
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Lun Noi 26, 2018 6:06 pm


Numele tău din joc: [PvP]Amavi
Părere: 50% PRO / 50% CONTRA (Ai probleme mici cu gramatica.)
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Consider că oricine merită o șansă, de ce nu și tu?
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Lun Noi 26, 2018 6:09 pm

Numele tău din joc:[DIVA]Ai
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Am observat ca cam in fiecare zi te scoate intre orele 7-8, cred are probleme hostul .
Am facut o propunere de a scoate efectele de pe costume dar a fost refuzata; si eu am lag..
Meriti o sansa pari ok.
Avatar utilizator
Weffan
Începător
Începător
Mesaje: 125
Membru din: Dum Aug 12, 2018 5:10 pm
Oraş: EVERYWHERE
Status: MIGHTY GENIUS
Breaslă: mindfucked

Lun Noi 26, 2018 8:12 pm

Numele tău din joc: Weffan
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Esti player vechi, consider ca meriti o sansa.
Imagine E V I L Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Servers
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 247
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 3:20 pm
Oraş: 12.04.2019
Status: ♥ ஐ லவ் யூ மனு ♥
Breaslă: Disηeγ

Mar Noi 27, 2018 4:36 pm

Numele tău din joc: xReina
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriti o sansa. Inveti pe viitor ceea ce nu stapanesti concret azi.
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse @};- Pentru probleme sau întrebări legate de server, puteți să mă contactați pe WhatsApp sau Skype. Imagine 0754240680

Imagine live:c72fc2c2bbe6b9ab
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Mar Noi 27, 2018 7:30 pm

Numele tău din joc: AlbertoSabie
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Bădăran.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Noi 28, 2018 9:27 am

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis