Cerere (pentru) echipa jocului - Devv

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
International Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 331
Membru din: Vin Oct 13, 2017 7:28 pm
Oraş: Москва
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Dum Noi 18, 2018 8:53 pm

1. Nume și prenume: Eduard S.
2. Numele tău din joc:Devv
3. Skype: eduard_pree01
4. Ce părere ai despre server?: Cum am spus-o și până acum , bine gandit și cu o echipă descurcăreață și capabilă.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server? : Nimic , mie mi se pare că e ok așa cum e în momentul de față
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da , am fost sancționat acum vreo 3-4 luni de 2 ori.
7. Ore jucate (print): Imagine
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Nu am un anumit program , însă pot spune ca stau undeva la 6/7 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă(ce rol ai avut)?:Am mai fost helper pe un server mai vechi , LostAmongus , până s-a închis , și aici acum 2 luni , tot helper.
10. Cum ai auzit de acest server?De la nişte prieteni , vorbeam pe skype să ne adunăm toţi pe un server PvP , şi cum am văzut că acesta era şi pe vremea aia unul jucat , am decis să intrăm aici (acum aproximativ 2 ani) .
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Sunt dispus să renunţ la activitatea mea de player deoarece vreau să ajut , având în vedere că nu prea mai este multă lume în Staff , mă simt destul de capabil să fac parte din echipă.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Încredere , colaborare , respect şi comunicare.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant (dacă da, de ce crezi asta )?:Da , pot face faţă unui astfel de mediu , deoarece sunt o persoană tare , care nu renunţă uşor şi nu pot fi influenţat.
14. Te consideri o persoană matură?Da , deoarece în multe situaţii şi probleme nu mă comport ca un copil , pot fi o persoană foarte serioasă când trebuie , ştiu cum să vorbesc cu oamenii şi sunt o persoană RESPONSABILĂ.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Mă numesc Edi , peste o lună împlinesc 18 ani , practic sport de performanţă ( fotbal ) de aproape 7 ani.
Sunt o persoană cu simţul umorului foarte bine dezvoltat , sociabil , prietenos şi foarte înţelegător.Îmi place să mă uit la filme de orice gen ( depinde de starea în care mă aflu în acel moment ).În timpul liber stau pe acest server , deoarece aici am mulţi prieteni şi ziua trece mai repede vorbind sau stând în confe glumind.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă?):Consider că cunosc serverul în proporţie de 95% , deoarece joc pe serverul ăsta de mult şi sunt la curent cu tot ce se adaugă nou din perspectiva playerului.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper se ocupă cu : Furnizarea corectă de informaţii legate de server şi joc , asistarea la dueluri pe site şi barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Deoarece sunt o persoană potrivită şi responsabilă, pot face față mediului stresant .
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?Aş aduce un plus de activitate şi ajutor.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Încerc rezolvarea problemei prin metode care să mulţumească atât jucătorii cât şi echipa serverului , cu calm şi seriozitate , iar dacă problema mă depaşeşte apelez la un coleg cu funcţie mai mare.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Ştiu că este o cerere scurtă , dar cred că e suficient încât să se ia o decizie asupra ei..
https://www.youtube.com/watch?v=Fp0BScQSSvg
https://www.youtube.com/watch?v=pwEnW-rK8PQ
https://www.youtube.com/watch?v=5-9Wi6hbgZ4
Avatar utilizator
Silvii
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Mar Oct 02, 2018 3:18 pm
Oraş: BACĂU
Status: BINECUVÂNTATĂ
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: ----------

Dum Noi 18, 2018 8:55 pm

Numele tău din joc: yezda
Părere: contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu pari pregatit de functie.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Dum Noi 18, 2018 8:56 pm


Numele tău din joc: Aroska
Părere: CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Îmi pare rău, dar nu consider că ești capabil pentru această funcție. Ai probleme cu limbajul.
Imagine
Avatar utilizator
Weffan
Începător
Începător
Mesaje: 125
Membru din: Dum Aug 12, 2018 5:10 pm
Oraş: EVERYWHERE
Status: MIGHTY GENIUS
Breaslă: mindfucked

Dum Noi 18, 2018 9:07 pm

Numele tău din joc: Weffan
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Ai mai fost in staff si te-ai descurcat.
Imagine E V I L Imagine
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Dum Noi 18, 2018 9:13 pm

Cerere acceptată. Ne auzim la interviu.
Topic inchis!
Imagine
Imagine
Imagine
Închis