Cerere Helper- Pinguu

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Pinguuu
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 23, 2023 8:34 pm
Oraş: Sibiu
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: -

Joi Feb 23, 2023 9:42 pm

1. Nume și prenume: Baciu Laurentiu
2. Numele tău din joc: Pinguu
3. Skype/Discord:Pinguuu#3832
4. Ce părere ai despre server?: Serverul este foarte bine facut pacat de lipsa playerilor.Joc lf din 2017 si niciodata nu a incetat in a ma uimi.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: As schimba dmg, si tk pentru barbut. In rest serverul este in totalitate perfect
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu.
7. Ore jucate (print): 5.000 de ore, in momentul de fata. Pe viitor vor fi mult mai multe.
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 5-6
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am mai facut parte din alta echipa, fiind si H si INT dar acestea acum mult timp.
10. Cum ai auzit de acest server?: Joc din 2017, si mi a povestit un prieten de el.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Mi ar face placere sa aplic in aceasta functie, deoarece imi place ideea de munca in echipa si ideea de a ajuta playeri in a le da informatii.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin munca de echipa inteleg : colaborare, intelegere , rabdare si incredere.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Consider ca pot face fata intr-un mediu stresant, deoarece eu sunt o fire foarte calma si tot timpul stiu sa gasesc o cale in care pot sa rezolv problemele.
14. Te consideri o persoană matură?:Din punctul meu de vedere, ma consider o persoana matura.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 24 de ani, sunt din Sibiu stau alaturi de iubita mea (fiind sotia mea).Sunt un baiat matur, am practicat box si kickbox, sunt un om foarte sociabil, si imi place sa comunic.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):80%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor noi, in a intermedia negoturi intre alte server si in a oferii informatii despre sv.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Din punctul meu de vedere, ar trebui sa ma acceptati ,deoarece este nevoie de helper si cred ca ma pot ocupa foarte bine.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Experienta mea si maturitatea pe care o am.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza si franceza.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Orice problema/neintelegere se poate rezolva. Nu exista nu pot doar nu vreau.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu, multumesc!
Avatar utilizator
[OwN]Dioda
Owner
Owner
Mesaje: 37
Membru din: Joi Iun 04, 2020 12:10 am
Status: (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Sâm Feb 25, 2023 6:45 pm

Cerere respinsă.

Topic închis.
Închis