Cerere (pentru) echipa forumului - SomeTimes.

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
SomeTimes
Începător
Începător
Mesaje: 143
Membru din: Vin Iul 29, 2016 11:08 am

Mar Mai 18, 2021 8:20 pm

1. Numele şi prenumele: Bogdan.
2. Numele tău din joc: Am activat, și voi activa în continuare pe caracterul numit STimes.
3. Skype: live:.cid.9be89c1437105f6
4. Pe o scară de la 1 la 10 ce număr ţi-ai acorda cunoştinţelor tale gramaticale?: 9.5
5. Data naşterii: 21.06.2003.
6. Ce limbi străine cunoasteţi (opţional): Păi, în principiu cunosc limba engleză și limba franceză. Limba engleză o studiez și o înțeleg, pot să spun, destul de bine, cât limba franceză, nu mă atrage, dar înțeleg esențialul.
7. Experienţă ca Moderator: Luând în calcul fiecare comunitate pe care am sprijinit-o și am ajutat-o prin diferite modalități pot să spun că am acumulat o experiență anume în acest domeniu.
8. Motivele pentru care vreţi să deveniţi Moderator şi de ce credeţi că ar trebui să vă alegem pe dvs? (comentariu): Sunt conștient de faptul că activitatea în ultimul timp pe forum nu este prea mare, dar, o să încerc, și bănuiesc că voi reușii să o readuc la viață. Nu în ultimul rând, un motiv esențial pentru care doresc această funcție, este pentru a contribui în moderarea acestei comunități.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Vin Mai 28, 2021 3:47 am

Numele tău din joc: [Miss]Adah;
Părere: CONTRA;
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Există deja un moderator, iar pe lângă asta, membrii actuali din staff se ocupă în mare parte de forum. De asemenea sunt de părere că ai nevoie de mai multă activitate, mai ales atunci când depui o astfel de cerere.
Imagine
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Iun 01, 2021 2:44 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.

Închis