Cerere (pentru) echipa jocului - Dioda

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
[OwN]Dioda
Owner
Owner
Mesaje: 37
Membru din: Joi Iun 04, 2020 12:10 am
Status: (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Lun Mai 31, 2021 8:35 am

1. Nume și prenume: Răzvan
2. Numele tău din joc: Dioda
3. Skype: Folosesc mai mult discord (BurN.#5264), dar la nevoie voi descărca și Skype-ul.
4. Ce părere ai despre server?: Last Fight este una dintre puținele comunități care activează de atât de mult timp și probabil singura care creează o atmosferă plăcută în ceea ce privește stilul de joc. Pe scurt, am o părere bună atât despre server, cât și despre echipă.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: În momentul de față, nu aș schimba nimic. Server-ului i-au fost aduse câteva modificări importante și pare să progreseze.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, n-am fost sancționat vreodată.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: În jur de 5 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu, nu am mai făcut parte din nici o echipă ce ține de acest joc.
10. Cum ai auzit de acest server?: Am găsit câteva detalii despre el pe un site dedicat topurilor. Mi-a plăcut descrierea și mi-am propus să-l încerc.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: N-aș putea spune că doresc să renunț la activitatea de jucător, însă am făcut cam tot ce se putea face în acest stagiu. Totodată, mi-ar face plăcere să contribui la dezvoltarea server-ului și să ofer sprijin jucătorilor care îl necesită.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Expresia se autodefinește, chiar și prin aceste simple cuvinte reușim să realizăm cât de importantă este semnificația acesteia. Orice comunitate se bazează pe munca în echipă sau, cel puțin, așa este recomandat. Totul se construiește pe bază de ipoteze, ipoteze care pot fi clădite și înstărite prin intermediul părerilor. Aceste păreri și ipoteze care sunt analizate implică automat activitatea oamenilor pe care comunitatea și-i alege. Ca o concluzie, munca în echipă are o importanță deosebită în drumul spre succes.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Consider că pot face față unui mediu stresant deoarece am întâmpinat deja un astfel de mediu. Totodată, reușesc să-mi păstrez calmul și în momente dificile.
14. Te consideri o persoană matură?: Da, mă consider o persoană matură.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am vârsta de 20 de ani și sunt student în anul II. Sunt o persoană muncitoare, perseverentă, de încredere, calmă, implicată și îmi place să mă înțeleg bine cu toată lumea. Sunt glumeț, dar de cele mai multe ori, sunt serios.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Cunosc serverul în jur de 90% sau chiar mai bine având în vedere că joc de multă vreme și am avut o activitate constantă. Am urmărit fiecare update și am rămas alături și în cele mai grele momente.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Helper-ul este primul grad din ierarhie, este persoana la care apelezi prima dată când ai o nelămurire. Un helper se ocupă cu furnizarea de informații corecte legate de server și joc, asistarea la dueluri pe site și intermedierea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: După cum am spus și mai sus, sunt o persoană perseverentă, vreau să mă dedic pentru această comunitate și să ajut în cel mai bun mod posibil.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Aș putea aduce o părere în plus, aș putea contribui la formarea imaginii comunității, dar și a staff-ului. Mi-aș îndeplini toate sarcinile cu profesionalism și curtoazie.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Am câteva noțiuni în limba engleză.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Pentru început, sunt o persoană obiectivă, aplic regulamentul pentru oricine și orice în același mod. În rest, prefer să abordez situațiile cu calm și să le analizez pentru a trage cea mai bună concluzie.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Mulțumesc anticipat.
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Lun Mai 31, 2021 8:23 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.

Închis