Cerere (pentru) echipa jocului - Ellen.

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Elenaaa
Începător
Începător
Mesaje: 108
Membru din: Joi Aug 25, 2016 7:44 pm

Joi Apr 09, 2020 9:49 pm

1. Nume și prenume: Elena Melania
2. Numele tău din joc: Ellen
3. Skype: -
4. Ce părere ai despre server?: Joc pe acest server inca de la deschidere si pot sa afirm cu sinceritate ca este singurul server pe care m-am reintors mereu cu drag. Un server fain, cu staff capabil.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: In momentul de fata nu as schimba nimic, dar as reintroduce, pe forum in special, diverse evenimente care erau organizate in trecut, cum ar fi evenimentul de creatie.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, am fost sanctionata cu mute in trecut din cauza micilor "conflicte" pe care le-am avut cu diversi playeri de pe server.
7. Ore jucate (print): (In trecut am mai avut un caracter cu 60k minute jucate, dar mi-a fost sters de cineva care imi stia contul).
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Avand in vedere ca ne aflam in perioada de pandemie, cea mai mare parte a timpului meu mi-l petrec in casa, iar activitatea mea pe server poate varia de la 3 pana la 5h pe zi.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da, in 2016 am facut parte din echipa Metin2LF, avand rolul de helper, iar in 2017 am fost TM pe server-ul unui prieten.
10. Cum ai auzit de acest server?: Am auzit de acest server in urma cu 5 ani de la un prieten.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Deoarece imi place sa interactionez cu oamenii verbal, sa fiu mereu de ajutor si sa cooperez cu alte persoane.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Pentru mine, „munca in echipa” inseamna colaborare, incredere, respect si mai ales comunicare eficienta intre membrii acesteia.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, consider că m-as descurca. Sunt o persoana calma, iar acest lucru cred ca este cel mai bun atuu intr-o situatie stresanta.
De asemenea, am trecut prin multe situatii de genul, iar, din punctul meu de vedere, le-am trecut cu brio.
14. Te consideri o persoană matură?: In general sunt seriosa atunci cand am o problema de rezolvat si imi place sa ma consider o persoana matura deoarece reusesc sa-mi rezolv problemele cu calm si cu rabdare.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Nu cred ca mai este nevoie sa imi scriu numele, deoarece acesta este scris cu cateva randuri mai sus. Am 20 de ani si sunt studenta in primul an la Litere. Sunt o persoana copilaroasa, dar serioasa cand este cazul,prietenoasa, sociabila si vorbareata. Imi place sa glumesc, gasesc rasul ca un medicament potrivit pentru orice situatie, insa nu exagerez, ma opresc atunci cand trebuie. Timpul liber mi-l impart intre prieteni si familie, dar asta nu inseamna ca nu imi aloc si timp pentru mine si nevoile mele. Timpul pe care mi-l dedic mie imi place sa il impart intre seriale, anime-uri, citit si calatorii.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Avand in vedere ca joc inca de la deschidere, consider ca stiu server-ul in proportie de 90%. Restul 10% sunt mici update-uri realizate in ultimul timp cat am fost absenta pe server, dar, odata ce imi sunt aduse la cunostinta, le pot retine imediat.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: Din punctul meu de vedere, un helper se ocupa cu gestionarea de informatii corecte legate de server, intermediatul barbutului si al negotului intre servere si, una dintre atributiile cele mai importante, aceea de a-si ajuta superiorii cu evenimentele si cu sarcinile lor.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece ma consider capabila pentru aceasta functie, fiind genul de persoana care se axeaza mai mult pe nevoile altora decat pe cele proprii.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Nu cred ca as putea aduce o imbunatatire colosala server-ului, dar pot oferi ajutor playerilor si celorlalti membrii ai staff-ului.
20. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Cunosc engleza si franceza la nivel mediu.
21. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: In primul rand, comunic cu player-ul si incerc sa aflu natura problemei.
In al doilea rand, discut cu acesta si incerc sa ajung impreuna cu el la diverse solutii.
Daca situatia ma depaseste, cer ajutorul unui superior.
22. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu.

Ultima oară modificat Joi Apr 09, 2020 9:55 pm de către Elenaaa, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Joi Apr 09, 2020 9:55 pm

Numele tău din joc : [REGINA]Adah
Părere : PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc) : Îndeplinești cerințele, cererea este bună și fără greșeli gramaticale.
Imagine
Avatar utilizator
Rop2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 240
Membru din: Joi Sep 29, 2016 7:24 pm

Joi Apr 09, 2020 10:18 pm

Numele tău din joc:[GM]AkaStres
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): o cerere buna, eu zic ca meriti o sansa, succes
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Phenex
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Joi Feb 27, 2020 10:25 pm
Oraş: milmoi
Status: puternyk
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Tsukuyomi

Joi Apr 09, 2020 10:25 pm

Numele tău din joc: Phenex
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): greseli gramaticale nu ai, sub presiune te descurci, meriti o sansa.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Joi Apr 09, 2020 10:57 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Închis