Cerere (pentru) echipa jocului - MrK1nder

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
keep98
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Oct 05, 2019 9:32 pm
Oraş: Tg JIu
Status: Bun
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: TruePower

Sâm Oct 05, 2019 9:36 pm

1. Nume ?i prenume:Vasile Alexandru
2. Numele tau din joc:MrK1nder
3. Skype:[K]eep
4. Ce parere ai despre server?:Este un servar bine lucrat
5. Ce ai schimba în momentul de fata la acest server?:Nimic, este perfect asa cum e
6. Ai fost vreodata sanc?ionat(a) în joc? Daca da, de ce?: NU
7. Ore jucate (print):
8. Numarul aproximativ de ore ce îl po?i petrece online pe zi:10 h daca sunt acasa stau si pana a 2 zi
9. Ai mai facut parte din alta echipa? (ce rol ai avut): Da , [SGM] , [GA]
10. Cum ai auzit de acest server?:Prieteni , Youtube
11. De ce esti dispus sa renunti la activitatea ta de player? De ce ?i-ar face placere sa aplici pentru aceasta func?ie?:As putea sa ajut jucatorii cat si servarul , si am experienta necesara.
12. Ce întelegi prin "munca în echipa"?:Ajutarea intre membrii staff
13. Poti face fata într-un mediu stresant? (daca da, de ce crezi asta ):da . am mai fost ca Staff si nu ma supar ,am rabdare si incerc sa ajut cat de mult pot
14. Te consideri o persoana matura?:DA
15. Precizeaza vârsta ?i spune-ne câteva lucruri despre tine:20 de ani , fac 21 pe 31 decembrie , sunt nascut la data de 31.12.1998
16. Cât la % cunosti serverul?(ce te face sa crezi ca-l cunosti în proportia respectiva):80 %
17. Cu ce crezi ca se ocupa un helper?:Ajutarea Jucatorilor
18. De ce ar trebui sa te acceptam pentru o astfel de func?ie?:Ajutarea Servarului
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de fata?:Stiu ca Echipa staff nu o sa poata intra mereu ,deoarece eu am timp liber si ziua si noaptea
20. Cunosti limbi straine? (daca da, care sunt acestea?):NU
21. Descrie stilul tau de abordare a unei probleme?:Ex : Am o problema cu caracteru este bugat intr-o mapa .... Raspuns : incerc sa il trag din mapa respectiva , daca nu merge ii spun sa dea debugare caracter , daca nici asa nu merge cer ajutorul unui membru din staff mai mare ca mine in grad
22. Mai dore?ti sa ne oferi anumite detalii sau sa ne spui ceva?:Sunt o persoana calma , Rabdatoare , incerc sa ajut cat de mult pot
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Dum Oct 06, 2019 12:27 am

Numele tău din joc:[GM]Ionut
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Nu cred ca esti pregatit pentru aceasta functie.
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Dum Oct 06, 2019 1:06 am

Cerere respinsă.

Topic Closed!
Închis