Cerere (pentru) intermediar - k7uu

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Dum Mai 19, 2019 8:22 pm

Mesaj necitit Astăzi, 17:38

1. Nume și prenume: Popa Florin-Alexandru
2. Numele tău din joc: k7uu
3. Skype: k7uu lozano
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da , o data pe forum si de cateva ori cu mute .
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Depinde de zi , 2-3 ore - 7-8 .
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Helper pe un server de metin2 .
8.De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Stiu cu ce se ocupa aceasta functie de la alti prieteni si vreau sa incerc si eu pentru ca am incredere ca ma voi descurca .
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Intr-un grup trebuie sa ne ajutam reciproc , sa discutam probleme , sa le rezolvam si sa luam impreuna cea mai buna decizie .
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da , de multe ori trec prin asta si ma descurc .
11. Te consideri o persoană matură?: Da , am mai zis si in cererile anterioare , chiar daca am o varsta ,,frageda,, stiu ca am o minte matura si ma voi descurca fara probleme .
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Salut ! Am 17 ani , imi place fotbalul , sa ascult muzica , sunt la profilul mate-info si imi place sa ma joc pe calculator .
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Consider ca am potential si incredere in mine si ca sunt destul de matur pentru aceasta functie .
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu , astept decizia .
Avatar utilizator
Aeldra Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 515
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 11:07 pm

Dum Mai 19, 2019 8:28 pm

Numele tău din joc:Seyra
Părere:contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):nu meriti
Imagine
Avatar utilizator
[2v2]Japonezu
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Dum Mar 03, 2019 3:31 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerorr

Dum Mai 19, 2019 8:38 pm

Numele tău din joc:#Japonezuu
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Poate te va baga..
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Dum Mai 19, 2019 10:39 pm

Numele tău din joc:ZeulDePeLF
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):1. Sunt destui intermediari, iar numărul negoțurilor, respectiv barbuturilor este unul destul de scăzut. 2. Nu ai un comportament adecvat.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Dum Mai 19, 2019 11:03 pm

Numele tău din joc: Aroska
Părere:
CONTRA.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu te vei descurca.
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 515
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 11:07 pm

Lun Mai 20, 2019 12:10 am

AlbertoSabie scrie:
Dum Mai 19, 2019 10:39 pm
Numele tău din joc:ZeulDePeLF
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):1. Sunt destui intermediari, iar numărul negoțurilor, respectiv barbuturilor este unul destul de scăzut. 2. Nu ai un comportament adecvat.
Săbiută n-ai mai intrat demult pe srv...este 1 int si babrutul este dezactivat, poti da babrut decât la panou
Imagine
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Lun Mai 20, 2019 12:16 am

Seyra scrie:
Lun Mai 20, 2019 12:10 am
AlbertoSabie scrie:
Dum Mai 19, 2019 10:39 pm
Numele tău din joc:ZeulDePeLF
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):1. Sunt destui intermediari, iar numărul negoțurilor, respectiv barbuturilor este unul destul de scăzut. 2. Nu ai un comportament adecvat.
Săbiută n-ai mai intrat demult pe srv...este 1 int si babrutul este dezactivat, poti da babrut decât la panou
Doresc să-ți aduc la cunoștiință că și eu am fost intermediar, dar într-o săptămână am avut o tenativă de negoț și două negoțuri șo chiar am fost online, am renunțat deoarece nu aveam de ce să stau afk pe INT dacă nu făceam nimic.
este alesul
Indiferent că este nevoie sau nu de un om, tot contra, nu consider că utilizatorul " k7uu " este acela
Imagine
Avatar utilizator
Rux
Începător
Începător
Mesaje: 81
Membru din: Mie Feb 27, 2019 6:59 pm
Oraş: Constanta
Status: idgaf anymore
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: I'm hopeless

Lun Mai 20, 2019 12:17 am

Numele tău din joc: [H]Rux
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Consider ca toti meritam o sansa. ♡
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Lun Mai 20, 2019 12:20 am

Numele tău din joc:[GM]Ionut
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Consider ca te vei descurca.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Lun Mai 20, 2019 10:53 am

Numele tău din joc: alTauruso
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Te vei descurca.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Messenger
Începător
Începător
Mesaje: 56
Membru din: Sâm Oct 28, 2017 12:04 pm
Status: Cel mai fericit Vegan
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Vegans

Lun Mai 20, 2019 12:06 pm

Cerere respinsa.

: )


t/c
Imagine
Închis