Cerere (pentru) echipa forumului - [DIVA]Ai

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Dum Dec 16, 2018 12:11 am

1. Numele şi prenumele: Popa Corina Claudia
2. Numele tău din joc: [DIVA]Ai
3. Skype: live:6df727995c36e02a
4. Pe o scară de la 1 la 10 ce număr ţi-ai acorda cunoştinţelor tale gramaticale?: 8
5. Data naşterii: 5/4/2002
6. Ce limbi străine cunoasteţi(opţional): Engleză, Franceză și Italiană
7. Experienţă ca Moderator: Da
8. Motivele pentru care vreţi să deveniti Moderator şi de ce credeţi că ar trebui să vă alegem pe dvs? (Comentariu):Am aplicat pentru această funcție, deoarece consider că sunt foarte bine pregătită pentru această responsabilitate și pentru munca care mă așteaptă. Cunosc regulamentul forumului și îndeplinesc condițiile necesare pentru acestă funcție. Am lucrat o perioadă lungă ca moderator pe diferite forumuri și m-am descurcat foarte bine. Ca moderator am avut șansa să cunosc fiecare platformă a forumurilor în parte (phpBB2, phpBB3. PunBB, Invision). Și bineînțeles, am și lucrat pe acestea. Doresc să îmi petrec timpul liber pe care îl am ajutând cu activitatea mea, sunt conștientă că un moderator trebuie să fie un exemplu, atât pentru membri, cât și pentru comunitate. Voi fi un moderator înţelegător şi prietenos cu toţi membrii, indiferent de atitudinea acestora, în caz că voi avea această şansă, deoarece consider că așa ar trebuie să fie orice moderator. De asemenea, un moderator nu trebuie niciodată să facă favorizări între membri sau să se creadă ”superior” în fața altora, doar pentru funcția pe care o deține. Sunt o persoană care se acomodează repede într-o echipă nouă, de asemenea știu și să lucrez foarte bine într-o echipă. M-aș bucura mult dacă aș avea șansa să vă dovedesc aceste lucruri. De asemenea, m-aș bucura și dacă vom avea șansa să ne cunoaștem mai bine. Mulțumesc mult pentru atenția acordată până la final, cu nerăbdare aștept răspunsul și decizia finală. Cu stimă, Diva


PS: Daca a fost acceptat Russo care nu a fost asa sfânt, de ce nu și eu :'-? nu cred că e mai presus să fie acceptat.
Ultima oară modificat Dum Dec 16, 2018 1:35 am de către Metin2 Server PvM, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Dum Dec 16, 2018 12:12 am

Numele tău din joc: Aroska
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriți funcția, ești capabilă.
Imagine
Avatar utilizator
Luke
Începător
Începător
Mesaje: 145
Membru din: Mar Mar 20, 2018 7:27 pm
Oraş: Germania.
Status: Rege.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Equilibrium

Dum Dec 16, 2018 12:13 am

Numele tău din joc: Luke
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Cererea ta este bună, consider că te vei descurca.
Avatar utilizator
Silvii
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Mar Oct 02, 2018 3:18 pm
Oraş: BACĂU
Status: BINECUVÂNTATĂ
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: ----------

Dum Dec 16, 2018 12:14 am

Numele tău din joc:Silvii
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Ești capabila, meriti aceasta funcție.
Imagine
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Dum Dec 16, 2018 12:25 am

Numele tău din joc:qqLlorente
Părere:Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Dai dovada de invidie si nestiinta in acest domeniu complex in care trebuie sa mentii o experienta de lunga durata.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Dec 16, 2018 12:51 am

Numele tău din joc: Russo
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):
1. Iti dai pro singur după contul tau.
2. Eu stiu regulamentul cap coada + Romana.
3. Am foarte multe post-uri si vechime pe forum.
4. Am fost in staff de atatea ori, am renuntat pentru ca nu aveam timp.
5. Blue stie de ce sunt capabil.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Dum Dec 16, 2018 1:16 am

Russo scrie:
Dum Dec 16, 2018 12:51 am
Numele tău din joc: Russo
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):
1. Iti dai pro singur după contul tau.
2. Eu stiu regulamentul cap coada + Romana.
3. Am foarte multe post-uri si vechime pe forum.
4. Am fost in staff de atatea ori, am renuntat pentru ca nu aveam timp.
5. Blue stie de ce sunt capabil.
E contul lui varmia și nu ai voie să mă acuzi.
Mi-ai dat contra din cauza invidiei tale după cum vad, să nu uităm că chiar de "cunoști" regulamentul de la cap la coada tot îl incalci.
Și ce dacă ai post-uri și vechime, și eu am posturi și vechimea de 1 an și o lună.
Să nu uităm că ai fost sancționat de atâtea ori cu mute și chiar cu ban 30 de zile, dar cu toate acestea ești în board moderator.



Russo: De când joc lf, am luat doar de 2 ori mute pe server. Și nu e nicio invidie, nu am treabă cu voi. E contul lui "var-ta"si e acelasi ip, am inteles..
1. Se scrie var-mea, nu mia, ca nu suntem la țară.
2. Se vede ca nici o cerere nu esti in stare sa-ti faci încât ai pus-o pe Aroska sa-ti scrie.. Și dacă vrei dovada, mai uită-te odată la cererea ta.

Imagine
Imagine

Sa revenim si la "limbajul" meu
Păi cum sa va explic eu vouă, tu vii după cont anonim sa te iei de Teodora si tot tu ala tare-n gura. Mi s-a zis sa fac cerere liniștit, limbajul meu de atunci nu avea nicio treaba.

Spor!
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Dum Dec 16, 2018 8:42 am

Numele tău din joc: ZeulDePeLF
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Consider că eu, restul moderatorilor și membrilor STAFF suntem în număr destul de mare pentru a ne ocupa administrarea forumului.
[DIVA]Ai scrie:
Dum Dec 16, 2018 1:16 am
E contul lui varmia și nu ai voie să mă acuzi.
Dacă Silvii este contul " lui varta ", aparent este și de sex masculin "varta "
( eu știam că LUI este un atribut pronimal în cazul dativ PERSOANA A III-A, NUMĂR SINGULAR, GEN MASCULIN)
[DIVA]Ai scrie:
Dum Dec 16, 2018 12:11 am

4. Pe o scară de la 1 la 10 ce număr ţi-ai acorda cunoştinţelor tale gramaticale?: 8
Hai nu zău....
de ce ți-ai făcut prezentare caracter cu acest nume? =))))))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Dum Dec 16, 2018 11:49 am

Cerere respinsă!

Topic închis.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis