Portofoliu Paipher(desene)♪♥♦

Aici poţi să îţi prezinţi creaţiile/portofoliul. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
PaipherArt
Începător
Începător
Mesaje: 69
Membru din: Mie Apr 12, 2017 8:53 am

Vin Apr 14, 2017 11:32 am

andreismk321 scrie:Frumos și ăsta ! :roll:
Yay mersi♥
Avatar utilizator
PaipherArt
Începător
Începător
Mesaje: 69
Membru din: Mie Apr 12, 2017 8:53 am

Sâm Apr 15, 2017 12:52 am

Up !

.
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Sâm Apr 15, 2017 1:27 pm

Foarte frumos! Felicitări!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PaipherArt
Începător
Începător
Mesaje: 69
Membru din: Mie Apr 12, 2017 8:53 am

Sâm Apr 15, 2017 1:28 pm

Fanni2k17 scrie:Foarte frumos! Felicitări!
Multumesc :***** :P
Avatar utilizator
Metin2 turkey
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 577
Membru din: Mie Iun 22, 2016 4:40 pm
Oraş: Brasov
Status: Easy money BITCH !

Sâm Apr 15, 2017 2:16 pm

Poti sa incetezi cu post hunt-ul si sa nu mai multumesti la fiecare in parte dupa ce iti scrie ?
Arogant, fițos, tupeu jegos Fac bani și-i arunc pe jos Dau cureaua Gucci jos Ea-și dă chiloții jos
Avatar utilizator
PaipherArt
Începător
Începător
Mesaje: 69
Membru din: Mie Apr 12, 2017 8:53 am

Sâm Apr 15, 2017 2:28 pm

Kassar scrie:Poti sa incetezi cu post hunt-ul si sa nu mai multumesti la fiecare in parte dupa ce iti scrie ?
Nu stiam ca exista si frustrari existentiale la cineva pentru asta ,si da ,daca e in regulament incetez.
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Sâm Apr 15, 2017 3:23 pm

PaipherArt scrie:
Kassar scrie:Poti sa incetezi cu post hunt-ul si sa nu mai multumesti la fiecare in parte dupa ce iti scrie ?
Nu stiam ca exista si frustrari existentiale la cineva pentru asta ,si da ,daca e in regulament incetez.
Da, este în regulament.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Siried
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Sâm Apr 15, 2017 4:28 pm

Sâm Apr 15, 2017 5:05 pm

Sunt lucrări reușite, felicitări!
Avatar utilizator
Chron
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 161
Membru din: Joi Apr 06, 2017 9:23 am

Dum Apr 16, 2017 1:48 pm

Talent din nastere :*
Avatar utilizator
Elenaaa
Începător
Începător
Mesaje: 108
Membru din: Joi Aug 25, 2016 7:44 pm

Dum Apr 16, 2017 6:08 pm

Stiu ca te-am felicitat de zeci de ori si ti-am spus cat de faine sunt desenele pe care tu le realizezi, dar asta nu o sa ma impiedice sa te felicit si de data aceasta si sa o fac de cate ori voi mai avea ocazia.
Multi spun ca esti talentata, insa consider ca talentul nu este suficient pentru a ajunge la performanta atinsa de tine.
Ei vad doar rezultatul final. Nu ajung sa vada ce se ascunde in spatele desenelor tale mirobolante.
In spatele acestor reusite sta nu doar talentul, ci si o rabdare si o perseverenta iesita din comun. Astfel, in spatele acestor desene se ascund multe povesti si foarte multe ore de munca migaloasa.
Arta este oglinda magica pe care tu o creezi pentru a transforma visele invizibile in imagini vizibile.
Pentru a-ti vedea chipul folosesti oglinda, operele de arta le folosesti pentru a-ti arata sufletul.
Tu insuti esti o arta, deoarece reusesti cu atata usurinta sa iti asterni minutios sufletul pe foi sau panze.
Te felicit inca o data pentru ceea ce faci, pentru orele de munca pe care le petreci in realizarea acestor desene si pentru ceea ce esti! ❤
Avatar utilizator
PaipherArt
Începător
Începător
Mesaje: 69
Membru din: Mie Apr 12, 2017 8:53 am

Dum Apr 16, 2017 6:34 pm

Ellen scrie:Stiu ca te-am felicitat de zeci de ori si ti-am spus cat de faine sunt desenele pe care tu le realizezi, dar asta nu o sa ma impiedice sa te felicit si de data aceasta si sa o fac de cate ori voi mai avea ocazia.
Multi spun ca esti talentata, insa consider ca talentul nu este suficient pentru a ajunge la performanta atinsa de tine.
Ei vad doar rezultatul final. Nu ajung sa vada ce se ascunde in spatele desenelor tale mirobolante.
In spatele acestor reusite sta nu doar talentul, ci si o rabdare si o perseverenta iesita din comun. Astfel, in spatele acestor desene se ascund multe povesti si foarte multe ore de munca migaloasa.
Arta este oglinda magica pe care tu o creezi pentru a transforma visele invizibile in imagini vizibile.
Pentru a-ti vedea chipul folosesti oglinda, operele de arta le folosesti pentru a-ti arata sufletul.
Tu insuti esti o arta, deoarece reusesti cu atata usurinta sa iti asterni minutios sufletul pe foi sau panze.
Te felicit inca o data pentru ceea ce faci, pentru orele de munca pe care le petreci in realizarea acestor desene si pentru ceea ce esti! ❤
Te iubesc baby girl♡♡♡♡♡
Avatar utilizator
Riya
Începător
Începător
Mesaje: 99
Membru din: Joi Iul 21, 2016 1:44 pm

Lun Apr 17, 2017 10:41 pm

Primu e mortal. Extrem de faine,continua tot asa<3
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 turkey
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 577
Membru din: Mie Iun 22, 2016 4:40 pm
Oraş: Brasov
Status: Easy money BITCH !

Mar Apr 18, 2017 10:37 am

Topic inchis.
Arogant, fițos, tupeu jegos Fac bani și-i arunc pe jos Dau cureaua Gucci jos Ea-și dă chiloții jos
Închis