[REZOLVAT]Cerere avatar - HamatoYoshi

Doreşti un avatar? Aici este locul unde poţi cere realizarea unuia.
Închis
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Sâm Iul 23, 2016 9:56 pm

Imagine: http://i.epvpimg.com/xHU6c.jpg
Dimensiuni: 150x250
Text principal: HamatoYoshi
Culoare font(opțional): *Gri
Text secundar(opţional): nr1 ningeak
Culoare font(opțional): *Gri
Alte detalii(opţional): Textul sa fie in partea de jos, mai mult catre dreapta, sa nu acopere tatuajul. Sub textul principal, sa fie pus textul secundar, putin mai mic. Daca este necesar, se poate adauga "m2lf" (nu metin2lf sau metin2lastfight, doar m2lf), mic, in coltul din stanga sus, nu foarte vizibil. Fontul texturilor vreau sa fie de mana (Un font frumos si vizibil va rog, care sa se inteleaga). Vreau 2 exemple, unul simplu, doar cu textul, si unul in care iese si fum in sus din capatul tigarii, de la scrum, daca este posibil, desigur.
*=O nuanta de grii care sa se potriveasca imaginii, sa nu fie prea strigator, dar sa fie vizibil totusi.
Multumesc anticipat. Spor la treaba, designerilor!





Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Iul 24, 2016 10:11 am

Imagine
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Dum Iul 24, 2016 7:55 pm

Jawwad scrie:Imagine
HamatoYoshi scrie:Textul sa fie in partea de jos, mai mult catre dreapta, sa nu acopere tatuajul.
De ce ai decupat poza? Nu se mai vede tatuajul si tot capul tipului.. Incearca sa faci la fel dar poza sa fie intreaga, si textul sa nu acopere tatuajul, daca se poate, te rog =)





Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Iul 24, 2016 8:29 pm

HamatoYoshi scrie:
Jawwad scrie:Imagine
HamatoYoshi scrie:Textul sa fie in partea de jos, mai mult catre dreapta, sa nu acopere tatuajul.
De ce ai decupat poza? Nu se mai vede tatuajul si tot capul tipului.. Incearca sa faci la fel dar poza sa fie intreaga, si textul sa nu acopere tatuajul, daca se poate, te rog =)





Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Aşa iese imaginea când o poziționez pe dimensiuni 150x250, nu am ce face.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Dum Iul 24, 2016 8:51 pm

Jawwad scrie:
HamatoYoshi scrie:
Jawwad scrie:Imagine
HamatoYoshi scrie:Textul sa fie in partea de jos, mai mult catre dreapta, sa nu acopere tatuajul.
De ce ai decupat poza? Nu se mai vede tatuajul si tot capul tipului.. Incearca sa faci la fel dar poza sa fie intreaga, si textul sa nu acopere tatuajul, daca se poate, te rog =)





Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Aşa iese imaginea când o poziționez pe dimensiuni 150x250, nu am ce face.
Poftim, am redimensionat-o eu, poti lucra pe asta? http://i.epvpimg.com/Rawph.jpg . Daca este prea mica si nu poti lucra pe ea, dupa ce o termini de editat pe dimensiunea originala, cea pusa in cerere mai sus, o poti redimensiona pe http://resizepic.com/ , se redimensioneaza fara a fi decupata. Multumesc anticipat



Cu multa stima si respect,HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Server Metin2 PvP
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Vin Iul 08, 2016 1:20 pm

Lun Iul 25, 2016 12:14 pm

Imagine
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Iul 26, 2016 9:38 am

Cer t/c, multumesc frumos tuturor.






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mar Iul 26, 2016 9:39 am

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis