Cerere (pentru) echipa forumului, Designer-[REGINA]Andra

În această secţiune găsiţi diferite informaţii despre echipa designerilor, recrutări, etc. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Servers
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 247
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 3:20 pm
Oraş: 12.04.2019
Status: ♥ ஐ லவ் யூ மனு ♥
Breaslă: Disηeγ

Dum Mai 12, 2019 11:38 am

Nume: Andra
Vârstă: 18
Adresă Skype/Discord: live:andra_silvia100
Motivele pentru care vreţi să deveniti Designer şi de ce credeţi că ar trebui să vă alegem pe dvs? (Comentariu plus o scurtă prezentare despre dvs.) Imi petrec mult timp pe forum. Am ajutat destul de mult la partea de design forumul si celor carora le-am facut creatiile, nu au negat acest lucru. Consider ca mi-am facut treaba ok pe platforma aceasta si chiar vreau sa fiu designer pe un server mai populat.
Ca si prezentare, n-o sa ma lungesc. Ma numesc Andra, am 18 ani, sunt din Alba Iulia si imi place sa-mi petrec timpul liber in photoshop, cand nu am altceva de facut ce necesita mai multa concentrare.
Experienţă în photoshop (de cât timp foloseşti acest program): 8 luni
Creaţii: Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse @};- Pentru probleme sau întrebări legate de server, puteți să mă contactați pe WhatsApp sau Skype. Imagine 0754240680

Imagine live:c72fc2c2bbe6b9ab
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Dum Mai 12, 2019 12:13 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.
t/c
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis