Cerere (pentru) echipa forumului, Designer - Bogdan.

În această secţiune găsiţi diferite informaţii despre echipa designerilor, recrutări, etc. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Bogdan
Începător
Începător
Mesaje: 124
Membru din: Vin Aug 12, 2016 10:33 pm
Oraş: virtual
Status: Om simplu;
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Sâm Feb 09, 2019 6:54 pm

Nume: Bogdan.
Vârstă: Am vârsta de 15 ani.
Adresă skype: Syn3h sau live:2b08b31026c9f321
Motivele pentru care vreţi să deveniti Designer şi de ce credeţi că ar trebui să vă alegem pe dvs? (Comentariu plus o scurtă prezentare despre dvs.): În primul rând, doresc să ofer o mână de ajutor prin cunoştinţele mele în acest domeniu. Consider, că, prin deţinerea atâtor funcţii anterioare pe diferite comunităţi, sunt apt pentru a deţine o funcţie pe comunitatea Metin2LastFight. Sigur că există un anumit număr de membrii în echipa designerilor, dar consider, că încă un membru ar aduce un surplus. Pot să vă garantez faptul că voi contribui la dezvoltarea comunităţii Metin2LastFight. Eu, personal, sunt o fire sociabilă si imi place să cooperez cu diferite persoane. Îmi petrec timpul in faţa calculatorului, studiind anumite funcţii legate de scripting şi development.
Experienţă în photoshop (de cât timp foloseşti acest program): Sincer, deţin o experienţă in photoshop de aproximativ 1 an şi jumătate.
Creaţii:

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Sâm Feb 09, 2019 6:59 pm

cerere respinsă.
t/c
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis