Cerere (pentru) echipa forumului Designer - SomeTimes

În această secţiune găsiţi diferite informaţii despre echipa designerilor, recrutări, etc. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
SomeTimes
Începător
Începător
Mesaje: 143
Membru din: Vin Iul 29, 2016 11:08 am

Mar Iun 19, 2018 10:13 pm

Nume: Bendec Denis Adrian.
Vârstă: 16 ani.
Adresă skype: denisbendec@gmail.com
Motivele pentru care vreţi să deveniti Designer şi de ce credeţi că ar trebui să vă alegem pe dvs? (Comentariu plus o scurtă prezentare despre dvs.) Doresc să devin Designer datorită următoarelor fapte:
Consider că dețin cunoștințele necesare pentru a mulțumi un utilizator de creația mea.
Că, după atata timp de joc și uneori ceartă, cunosc regulamentul jocului.
(*) Deși mie nu îmi place să mă auto-caracterizez, pot spune că sunt destul de capabil pentru această funcție și că am învățat ce trebuie să fac după atata timp de joc.
Experienţă în photoshop (de cât timp foloseşti acest program): Destulă cat să mulțumesc un utilizator de creația mea. Mai exact, în jur de 6 luni de activitate în PS.
Creaţii:
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine

Alte informatii: MrBlue, dacă te uiți peste asta, să te uiți pe skype că am ceva de spus.
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Mar Iun 19, 2018 10:26 pm

Contra !
Extrem de slabe lucrările. Te credeam mai bun.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mar Iun 19, 2018 10:37 pm

Cerere respinsă.
Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis