Cerere Designer .

În această secţiune găsiţi diferite informaţii despre echipa designerilor, recrutări, etc. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
lilsmoke
Jucător
Jucător
Mesaje: 32
Membru din: Lun Ian 11, 2016 1:33 pm

Sâm Feb 13, 2016 4:45 pm

Nick: lZenelamedl
Atasarea a 3 lucrari proprii (In PS / AE):
Experienta ( Unde ai lucrat ? / Pentru cine ?/ Pe ce comunitate ai activat ? ) : Situaţia stă în felul următor : Nu eu sunt cel care face aceşte lucruri , am un prieten foarte bun care se ocupă cu aşa ceva , e unul dintre cei mai buni designeri pe care-i cunosc eu şi chiar mi-a făcut multe lucruri bune pentru canalul de yt ş.a . Ideea e că el nu joacă Metin , i-am cerut ajutorul şi l-am întrebat dacă o să mă poată ajuta în legătură cu ps-urile sau ae-urile ce o să fie pe viitor dacă o să fiu designer şi în timp să învăţ şi eu mai multe şi să sporesc activitatea pe forum , cu ceilalţi viitori colegi ai mei , sper eu . Se descurcă foarte bine şi la gif-uri , avatare atât stock cât şi în photoshop , se descurcă foarte bine şi la intro-uri . Nu am putut da exemple concrete de ps pentru că momentan nu are downloadat în calculator , o să-l descarce în cel mai scurt timp ( 2-3 ore ) şi când o să fie nevoie o să mă ajute . El a mai lucrat pe forumuri de counter strike ca Cs.Viparena.Ro , Cs.Heker.Eu . Din ce am văzut că poate face nu s-a plâns nimeni de creaţiile lui .

Cat de bun te consider?: Îl consider foarte bun , un potenţial excelent şi pe viitor dacă o să fie o să fiu şi eu la aşteptările care le cereţi :D .
Avatar utilizator
Ionuttt
Începător
Începător
Mesaje: 126
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:11 am

Sâm Feb 13, 2016 4:49 pm

Părerea mea e că dacă el vrea designer aici să vină cu o cerere, doar nu o să primeşti tu gradul de designer pentru lucrările lui sau ceva de genu', înţelegi ? Dacă vrei să te apuci de Photoshop ş.a.m.d, fă-o şi apoi vino şi cu cerere pentru designer.
Avatar utilizator
lilsmoke
Jucător
Jucător
Mesaje: 32
Membru din: Lun Ian 11, 2016 1:33 pm

Sâm Feb 13, 2016 4:54 pm

Ideea e că el nu vrea grad pe forum , el vrea să mă ajute pe mine şi eu pe voi . Cam asta încerc eu să vă explic .
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Feb 13, 2016 5:12 pm

lilsmoke scrie:Nick: lZenelamedl
Atasarea a 3 lucrari proprii (In PS / AE):
Experienta ( Unde ai lucrat ? / Pentru cine ?/ Pe ce comunitate ai activat ? ) : Situaţia stă în felul următor : Nu eu sunt cel care face aceşte lucruri , am un prieten foarte bun care se ocupă cu aşa ceva , e unul dintre cei mai buni designeri pe care-i cunosc eu şi chiar mi-a făcut multe lucruri bune pentru canalul de yt ş.a . Ideea e că el nu joacă Metin , i-am cerut ajutorul şi l-am întrebat dacă o să mă poată ajuta în legătură cu ps-urile sau ae-urile ce o să fie pe viitor dacă o să fiu designer şi în timp să învăţ şi eu mai multe şi să sporesc activitatea pe forum , cu ceilalţi viitori colegi ai mei , sper eu . Se descurcă foarte bine şi la gif-uri , avatare atât stock cât şi în photoshop , se descurcă foarte bine şi la intro-uri . Nu am putut da exemple concrete de ps pentru că momentan nu are downloadat în calculator , o să-l descarce în cel mai scurt timp ( 2-3 ore ) şi când o să fie nevoie o să mă ajute . El a mai lucrat pe forumuri de counter strike ca Cs.Viparena.Ro , Cs.Heker.Eu . Din ce am văzut că poate face nu s-a plâns nimeni de creaţiile lui .

Cat de bun te consider?: Îl consider foarte bun , un potenţial excelent şi pe viitor dacă o să fie o să fiu şi eu la aşteptările care le cereţi :D .
Salut, nu poţi să face cerere de designer cu lucrările altui om, dacă e atât de bun pe cât ziceai tu acolo, roagă-l să te înveţe să faci avatare/semnături (pentru că asta e baza la îneput), iar după ce avansezi puţin te asteptăm cu o nouă cerere unde să postezi tu lucrările tale, aşteptăm răspunsul liderului.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
lilsmoke
Jucător
Jucător
Mesaje: 32
Membru din: Lun Ian 11, 2016 1:33 pm

Sâm Feb 13, 2016 5:19 pm

Păi e clar că odată ce mă uit la el când fac chestiile astea îl întreb care şi cum e treaba , el face lucrările de la mine de acasă în mare parte . sau cel puţin când o să fie de făcut lucrări o să le facă/fac la mine acasă .
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Feb 13, 2016 6:02 pm

lilsmoke scrie:Păi e clar că odată ce mă uit la el când fac chestiile astea îl întreb care şi cum e treaba , el face lucrările de la mine de acasă în mare parte . sau cel puţin când o să fie de făcut lucrări o să le facă/fac la mine acasă .
Dacă e așa îl poţi ruga să te înveţe dacă tot le face de la tine de acasă şi vei face şi tu cum face amicul tău şi după poţi face o cerere cu lucrările tale.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Ella.B
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Mar Feb 09, 2016 3:18 pm

Sâm Feb 13, 2016 8:24 pm

Ce vrei tu sa faci se numeste RIP :lol: daca nu ai treaba cu ps... de ce faci cererea asta? sa ne ajuti? ... mai sunt cateva cereri destul de ok care merita designer :x de ce sa ii furi tu din timpul omului aluia care lucreaza ? contra
Avatar utilizator
zTN22
Începător
Începător
Mesaje: 80
Membru din: Mar Dec 08, 2015 2:22 pm

Dum Feb 14, 2016 12:53 pm

Deci dragul meu. Daca prietenul tau chiar doreste sa ne ajute. Il rog sa-si faca el cont pe acest forum si sa faca cerere. Nu accept sa faca cineva cerere fara experienta pe motivul ca ii face altcineva imaginile.

Respins.

T/C
Închis