Cerere designer Messenger

În această secţiune găsiţi diferite informaţii despre echipa designerilor, recrutări, etc. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Messenger22
Jucător
Jucător
Mesaje: 10
Membru din: Vin Ian 08, 2016 8:16 pm

Vin Feb 12, 2016 10:30 pm

Nick: Messenger
Atasarea a 3 lucrari proprii (In PS / AE):
Experienta ( Unde ai lucrat ? / Pentru cine ?/ Pe ce comunitate ai activat ? ) : 1 saptamana .
Cat de bun te consider?: Incepator
Avatar utilizator
zTN22
Începător
Începător
Mesaje: 80
Membru din: Mar Dec 08, 2015 2:22 pm

Vin Feb 12, 2016 10:31 pm

De la mine ai un PRO desii lucrezi de o saptamana imi place ca esti sincer nu cum au facut altii " Lucrez de 3 ani de zile si fac avatare in paint"

Eu iti dau o sansa ca-mi place ce faci... Chiar imi place. PRO si bafta in continuare.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Vin Feb 12, 2016 10:36 pm

Chiar dacă lucrezi doar de o săptămână, îmi place triunghiul acela, nu ştiu dacă e făcut de tine sau nu, dar la fonturi şi la efecte mai ai de lucrat.
Voiam să văd niște avatare făcute de către tine, dar fiecare om merită o şansă, ai un pro de la mine, sper să începi să înveţi cum să faci avatare/semnături/logo-uri frumoase.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Ella.B
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Mar Feb 09, 2016 3:18 pm

Sâm Feb 13, 2016 10:34 am

Lucrezi super dragut pentru un ''incepator'' eu una nu o sa te consider asa :) daca doresti poti imi lasi un pm sau ma cauti pe metin si te pot ajuta cand doresti cu un sfat sau cu ce vrei tu ;) pentru ca vad in tine un viitor designer :X iti dau un pro si astept sa iti vad evolutia.
Avatar utilizator
Ionuttt
Începător
Începător
Mesaje: 126
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:11 am

Sâm Feb 13, 2016 12:56 pm

Cum am mai zis, dacă am da designer la fiecare membru care face cerere nu am ajunge nicăieri. Mai lucrează ca să prinzi experienţă, să-ţi dezvolţi unele abilităţi ş.a.m.d. Deocamdată contra.
Avatar utilizator
Easy Metin2 PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 303
Membru din: Sâm Noi 28, 2015 3:06 pm

Sâm Feb 13, 2016 3:53 pm

Din punctul meu de vedere, ce ai facut tu acolo sunt niste lucrari banale, incearca sa te mai perfectionezi si vei primi cu siguranta un Pro din partea mea, pana atunci ai un Contra.
Avatar utilizator
zTN22
Începător
Începător
Mesaje: 80
Membru din: Mar Dec 08, 2015 2:22 pm

Dum Feb 14, 2016 12:56 pm

Desii e incepator are potential. Il voi ajuta eu cat si ceilalti si va invata. Sincer imi plac lucrarile sale. Desii nu are experienta. Inca nu suntem un form imens ca sa putem aduce "mari designeri" asa ca in loc sa-i respingem. Ii cream. Si ii crestem.

Acceptat.

T/C
Închis