Prezentare TomSiJerry

În acest forum vă puteţi prezenta breasla de pe joc.
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Mai 17, 2016 9:25 pm

Bravo Andrew pentru breasla ,ramân la aceeași parere ce am scris in comentariu pe YouTube. Va bateți joc de server.


PS: Va trimit un inel de teleportare sa mai ieșiți si voi din casa.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mar Mai 17, 2016 10:55 pm

Stil7 scrie:
EDIT : Dragule Jawwad , nu incerc sa te fac sa intelegi ca degeaba iti dai aere , pentru ca nu am cum sa te fac sa intelegi . E normal ca sa-ti cauti scuze cum ar fi ca am unit bresle , ca am facut nu stiu ce . Cred ca as fi catalogat laudaros daca as spune iarasi ce a facut BT pe aici , dar imi asum . In 1 saptamana ati ajuns pe locul 1 ? Cate luni ziceai ca ai tu pe server ? 10 ? Da , 10 luni in care BT-ul a fost nr 1 . Nu va faceti sperante ca o sa va faceti voi bresle si o sa ajunteti acolo sus . BT-UL vine , BT-ul pleaca , sunt membrii care au serviciu in real si nu pot sa stea in fiecare zi pe metin . Nu am demolat nimic , ai dreptate . 100-50 e un scor bunisor . Cred ca ti-am inchis gurisoara aia deja mult prea mare .


De fapt, am un an pe server şi am fost în BlackTerror timp de câteva luni, mai bine zis, când eram eu în BlackTerror tu nu jucai pe server :lol:
Nu îmi caut nicio scuză, dar când dădea NewOrigins sau BlackTerror war cu noi(SweetLove) aşteptam să accepţi cererea de war cam 30 de minute deoarece vă uneaţi 3 bresle(BT, Yakuza, NewOrigins). Nu înţeleg de ce mereu menţionezi de BlackTerror din moment ce ştiu cine a adus-o pe locul 1 şi ştiu ce au făcut.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Deiu
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Joi Feb 25, 2016 10:18 am

Joi Mai 19, 2016 9:05 am

Jawwad,las-o balta,oricum suntem mai buni ca ei,dai dracu :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Joi Mai 19, 2016 12:32 pm

Topic closed, pentru evitarea conflictelor şi a jignirilor intre playeri, aceste probleme le puteți discuta și in privat.
Imagine
Închis