AdioLF -Thinker aka GrecuIsBack

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Thinkeer
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Mar 27, 2017 9:59 pm

Mar Mai 09, 2017 12:06 am

 ! Mesaj de la: GA Reaper
Utilizatorul a fost sanctionat cu ban permanent pe forum pentru aceasta postare.
Povestea mea cu acest metin se incheie . Am decis să părăsesc această comunitate pentru că in staff au inceput să apară tot felul de interesanti care nu au nici o treabă cu ajutarea playerilor si cel mai trist lucru este că in loc ca staff-ul să fie prieten cu tine , iti este dusman ...
Părerea mea despre persoanele pe care le cunosc din staff :)


Asta e pentru Kidde:
mesaj şters.
Pentru Athero :
Athero e un om foarte de treabă , de el chiar pot spune că iti este prieten si nu este cu aere in cap ca gunoiul ăla penal de Pantelimon. Athero stie cand să glumească , stie să se abtină foarte mult si este un foarte bun ascultător si prieten .. Deci amice , tu chiar ai ce să cauti in staff , ai toate respectele mele :)

Pentru Kepe:
Chiar dacă nu am ajuns să il cunosc foarte bine si deja incepusem să am conflicte cu el , omul este o fire foarte calmă si este foarte săritor cand vine vorba de sv , am fost pe o conferintă cu el pe skype si detine un accent frumos cand spune *MAN* , de aici deduci imediat caracterul lui . Respectele mele Kidde :)

Reaper:
Pentru tine a spus Chinezu destul , sunt de aceeasi parere cu Chinezu:) .

zTn:
Băi ce să spun de tine leule , esti un adevărat luptător si te respect ca pe un frate pentru că esti genul de persoană cu care poti să vorbesti pe toate subiectele posibile si imposibile si vezi ce faci cu restantele ălea la facultate băi :)


Catrisse:
Cu tine Oana , am avut niste neintelegeri prostesti cauzate din vina mea , nu am absolut nimic cu tine , te rog să mă ierti pentru cuvintele adresate fara să te cunosc si as vrea să spun că si tu esti o fire foarte caterincoasă si stii să vorbesti cu comunitatea foarte bine ! ! ! Respectele mele:)

Alexxa:
Băi Alexa , ce să zic ..Cu tine am inceput cu stangul in perioada in care tu erai un player , dar pe parcurs am inceput să am o părere frumoasă fata de tine si sunt mandru de tine si Athero că nu ascultati toti ruptii de foamne:) Bravo băi :)

Sunteti niste oameni minunati chit că am avut tangente neplăcute de multe ori , vă urez multă baftă cu acest sv . Voi mai intra să văd ce se mai intampla sub numele de GrecuIsBack :) #EnjoyYourLife
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Mar Mai 09, 2017 12:11 am

Mult succes in continuare , esti un baiat de treaba , glumet si stii sa faci lumea sa rada =)) , bafta si te mai astept pe server.
Imagine
Avatar utilizator
Efes
Începător
Începător
Mesaje: 94
Membru din: Joi Mar 23, 2017 10:33 pm

Mar Mai 09, 2017 12:13 am

Asa cum la televizor , in anumite concursuri sau emisiuni se insereaza personaje patetice ca sa starneasca interesul persoanelor de rand , simple , care au instincte primare si carora le face placere sa priveasca ceva jalnic si patetic , tot asa este si Kidde in staff , care da mute doar pentru , citez : ,, Frustratule ! '' . Si are si argumente nefondate , caci nu poate sa-mi arate vreun print in care cineva l-a tras la traspundere in legatura cu numele unui cont care parea prea ,, obscen ''. Trebuie sa intelegi ca el se baga mereu in seama . Si ajung la concluzia ca e pus de staff , ca sa dinamizeze si sa rupa monotonia . Multumim Kidde , tine-o tot asa ;))
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mar Mai 09, 2017 12:14 am

Bafta in tot ceea ce ti-ai propus sa faci!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mar Mai 09, 2017 12:22 am

Iti doresc succes in viata reala.
Imagine
Avatar utilizator
Thinkeer
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Mar 27, 2017 9:59 pm

Mar Mai 09, 2017 12:23 am

[H]No1LikeMe scrie:Iti doresc succes in viata reala.
La fel Cristi:)
Avatar utilizator
Thinkeer
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Mar 27, 2017 9:59 pm

Mar Mai 09, 2017 12:24 am

Efes scrie:Asa cum la televizor , in anumite concursuri sau emisiuni se insereaza personaje patetice ca sa starneasca interesul persoanelor de rand , simple , care au instincte primare si carora le face placere sa priveasca ceva jalnic si patetic , tot asa este si Kidde in staff , care da mute doar pentru , citez : ,, Frustratule ! '' . Si are si argumente nefondate , caci nu poate sa-mi arate vreun print in care cineva l-a tras la traspundere in legatura cu numele unui cont care parea prea ,, obscen ''. Trebuie sa intelegi ca el se baga mereu in seama . Si ajung la concluzia ca e pus de staff , ca sa dinamizeze si sa rupa monotonia . Multumim Kidde , tine-o tot asa ;))
Este un frustrat care pretinde că are copil si sloboz .. Dă-l in **** mea de aici.. Are copil si joacă metin2.. BRAVO BĂI tărănoiule nebun
Avatar utilizator
Thinkeer
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Mar 27, 2017 9:59 pm

Mar Mai 09, 2017 12:25 am

[SA]Kepe scrie:Bafta in tot ceea ce ti-ai propus sa faci!
Baftă in continuare :)
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mar Mai 09, 2017 12:25 am

Nu stiu cine esti, nu stiu de unde imi știi numele, dar o iau ca o chestie buna.
Imagine
Chinezu
Începător
Începător
Mesaje: 68
Membru din: Mie Noi 11, 2015 9:07 pm

Mar Mai 09, 2017 12:36 am

Multa bafta in continuare , ai grija de tine
Imagine
Avatar utilizator
Thinkeer
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Lun Mar 27, 2017 9:59 pm

Mar Mai 09, 2017 12:42 am

Chinezu scrie:Multa bafta in continuare , ai grija de tine
Te pup Chinezule:)Baftă la fel
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Mar Mai 09, 2017 1:12 am

Topic closed !
Închis