Spirit.

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Dum Apr 02, 2017 11:15 pm

Din cauza ca nu toate mi-au mers bine astazi , cumva starea mea de spirit si-a pus amprenta in paleta mea de culori .

https://postimg.org/image/pkh617em9/93d9d4b8/

:roll: :twisted: :oops:
Haideți sa-i gasim un nume , eu as alege

Inferna :evil:

Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Dum Apr 02, 2017 11:36 pm

Toate o sa meargă bine pana la urma, trebuie sa ai rabdare, lucrarea ta o poti numi si "Alma", suflet in spaniola, frumos desen Maria, sa continui tot asa, pana la urma imi faci tatuajul cu crucea si aripile <3.
Imagine
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Dum Apr 02, 2017 11:42 pm

No1LikeMe scrie:Toate o sa meargă bine pana la urma, trebuie sa ai rabdare, lucrarea ta o poti numi si "Alma", suflet in spaniola, frumos desen Maria, sa continui tot asa, pana la urma imi faci tatuajul cu crucea si aripile <3.
Jur ,dupa ce am iesit numai prostii am pățit ,am sa ti le spun ,god dammit si normal ca eu fac tatuaju Criss <3 si multumesc mult pentru sustinere <3 miau. Si da adaug si numele tau <3
Chinezu
Începător
Începător
Mesaje: 68
Membru din: Mie Noi 11, 2015 9:07 pm

Lun Apr 03, 2017 12:35 am

Bine ma fata :*
Imagine
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Lun Apr 03, 2017 12:47 am

Chinezu scrie:Bine ma fata :*
Mersi China :*
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Lun Apr 03, 2017 10:20 am

Ador cum îți transpui starea de spirit și emoțiile pe hârtie. Nu sunt mulți cei ce reușesc să facă asta. Nu mai lua în seamă vorbele rele că nu își au rostul. Lucrezi superb. Multa bafta in continuare si mult respect pentru munca pe care o depui. Mai aștept lucrări. Sunt minunate, așa ca tine.
Imagine
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Lun Apr 03, 2017 10:33 am

allexa69 scrie:Ador cum îți transpui starea de spirit și emoțiile pe hârtie. Nu sunt mulți cei ce reușesc să facă asta. Nu mai lua în seamă vorbele rele că nu își au rostul. Lucrezi superb. Multa bafta in continuare si mult respect pentru munca pe care o depui. Mai aștept lucrări. Sunt minunate, așa ca tine.
Esti o scumpete de fata,ma jur ,vorbesti asa frumos ,si tu esti minunata.Oricum eu nu bag in seama toate nulitatile care ma insultă ,nu sunt genul sa-mi pese,eu mereu sunt in lumea mea ,si multumesc mult adorabilo<3
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Lun Apr 03, 2017 11:04 am

PaipherX scrie:
No1LikeMe scrie:Toate o sa meargă bine pana la urma, trebuie sa ai rabdare, lucrarea ta o poti numi si "Alma", suflet in spaniola, frumos desen Maria, sa continui tot asa, pana la urma imi faci tatuajul cu crucea si aripile <3.
Jur ,dupa ce am iesit numai prostii am pățit ,am sa ti le spun ,god dammit si normal ca eu fac tatuaju Criss <3 si multumesc mult pentru sustinere <3 miau. Si da adaug si numele tau <3
Deabea astept sa imi povestești, stiu ca desenul e viata ta nu e o pasiune, cand desenezi exprimi ceva, cu desenul iti deschizi sufletul, la ce mi-ai povestit tu desenezi dupa trăirile care le-ai avut in decursul timpului.Ai un talent extraordinar, nu imi spune ca nu e talent ci practica, pentru ca altii practica de ani buni de zile ceea ce faci tu, te-ai născut cu pensula in mana cu ea ai sa mori, app stf pentru ieri.
Imagine
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Lun Apr 03, 2017 11:08 am

No1LikeMe scrie:
PaipherX scrie:
No1LikeMe scrie:Toate o sa meargă bine pana la urma, trebuie sa ai rabdare, lucrarea ta o poti numi si "Alma", suflet in spaniola, frumos desen Maria, sa continui tot asa, pana la urma imi faci tatuajul cu crucea si aripile <3.
Jur ,dupa ce am iesit numai prostii am pățit ,am sa ti le spun ,god dammit si normal ca eu fac tatuaju Criss <3 si multumesc mult pentru sustinere <3 miau. Si da adaug si numele tau <3
Deabea astept sa imi povestești, stiu ca desenul e viata ta nu e o pasiune, cand desenezi exprimi ceva, cu desenul iti deschizi sufletul, la ce mi-ai povestit tu desenezi dupa trăirile care le-ai avut in decursul timpului.Ai un talent extraordinar, nu imi spune ca nu e talent ci practica, pentru ca altii practica de ani buni de zile ceea ce faci tu, te-ai născut cu pensula in mana cu ea ai sa mori, app stf pentru ieri.
Nu ma bate ,stii ca-mi pare rau :( .Crezi ca eu am vrut sa plec asa ? Acuma mna ,trăirile mele nu am cum sa le schimb chiar daca nu sunt asa cum le vreau ,si nu cred ca sunt asa fantastice la desen chiar daca as vrea ,sper sa fiu asa cum mi-am propus .Referitor la tine ,esti un băiat extraordinar :3
Avatar utilizator
Server Metin2 PvP
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Vin Iul 08, 2016 1:20 pm

Lun Apr 03, 2017 12:05 pm

Felicitari bunaciuneo :* <3 :)) ține-o tot asa !
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Lun Apr 03, 2017 12:23 pm

kuarez scrie:Felicitari bunaciuneo :* <3 :)) ține-o tot asa !
Multumesc draga <3
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Lun Apr 03, 2017 12:47 pm

PaipherX scrie:Din cauza ca nu toate mi-au mers bine astazi , cumva starea mea de spirit si-a pus amprenta in paleta mea de culori .

https://postimg.org/image/pkh617em9/93d9d4b8/

:roll: :twisted: :oops:
Haideți sa-i gasim un nume , eu as alege

Inferna :evil:

Felicitari pentru modul tau original de a-ti exprima sentimentele, starile, trairile prin intermediul unui desen. Reusesti sa-ti transmiti toate aceste sentimente prin intermediul desenului fapt care e destul de rar in randul oamenilor. Desi ai interpretat gresit comentariile mele de la anumite evenimente sau topicuri vreau sa stii ca iti admir si in acelasi timp iti respect munca si efortul.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Lun Apr 03, 2017 12:50 pm

[SA]Kepe scrie:
PaipherX scrie:Din cauza ca nu toate mi-au mers bine astazi , cumva starea mea de spirit si-a pus amprenta in paleta mea de culori .

https://postimg.org/image/pkh617em9/93d9d4b8/

:roll: :twisted: :oops:
Haideți sa-i gasim un nume , eu as alege

Inferna :evil:

Felicitari pentru modul tau original de a-ti exprima sentimentele, starile, trairile prin intermediul unui desen. Reusesti sa-ti transmiti toate aceste sentimente prin intermediul desenului fapt care e destul de rar in randul oamenilor. Desi ai interpretat gresit comentariile mele de la anumite evenimente sau topicuri vreau sa stii ca iti admir si in acelasi timp iti respect munca si efortul.
Hm ,multumesc pentru cuvintele frumoase .Nu am interpretat gresit ,daca voi spuneti ca meritam locul 2 ,asta e ,eu nu am nicio putere in aceasta comunitate ,am trecut peste .Dar tot incerc sa creez ,fiindca arta vizuala e cel mai spectaculos mod de ati exprima sufletul .
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Lun Apr 03, 2017 12:58 pm

Felicitari :* Imi plac mult de tot desenele tale,tot asa.
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Lun Apr 03, 2017 1:14 pm

DicianuC scrie:Felicitari :* Imi plac mult de tot desenele tale,tot asa.
Multumesc mult <3
Avatar utilizator
Elenaaa
Începător
Începător
Mesaje: 108
Membru din: Joi Aug 25, 2016 7:44 pm

Lun Apr 03, 2017 5:21 pm

Nu as cumpara un asemenea desen in viata mea pentru ca nu mi-ar ajunge toti banii din lume sa cumpar asemenea capodopera.
Nici nu stiu ce sa spun ca sa exprim admiratia mea pentru tine si pentru munca pe care o depui in realizarea acestor desene pline de creativitate.
Mai are rost sa scriu ca iti ador stilul pe care il adopti in desenele tale? Nu cred. Deja ti-am scris asta de doua ori si devine un cliseu.
Imi place cum te folosesti de arta pentru a-ti exprima starea pe care o ai in timpul creatiei, e bine ca profiti de ea la maximum. Pentru ca, daca o lasi pentru maine sau pentru alta zi si faci o pauza, nu vei mai avea aceeasi stare a doua oara si nu vei mai putea duce la bun sfarsit lucrarea - nu asa cum o simteai initial.
Mi-ar placea sa fim o mana de oameni ca-n Sparta ce apreciaza arta, dar acest lucru este imposibil deoarece toti avem gusturi total diferite, uneori total opuse, dar ma bucura faptul ca am dat de cineva in aceasta comunitate care apreciaza arta si, prin intermediul ei, stie sa se exprime, deoarece arta este singura forma libera de exprimare.
Te felicit inca o data pentru ceea ce faci si pentru ceea ce urmeaza sa faci si ai tot respectul meu.
Sa nu uit, un nume pentru ea... :? Eu propun Skyler, dar decizia de a-i alege un nume se afla in mainile tale.
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Lun Apr 03, 2017 6:10 pm

Ellen scrie:Nu as cumpara un asemenea desen in viata mea pentru ca nu mi-ar ajunge toti banii din lume sa cumpar asemenea capodopera.
Nici nu stiu ce sa spun ca sa exprim admiratia mea pentru tine si pentru munca pe care o depui in realizarea acestor desene pline de creativitate.
Mai are rost sa scriu ca iti ador stilul pe care il adopti in desenele tale? Nu cred. Deja ti-am scris asta de doua ori si devine un cliseu.
Imi place cum te folosesti de arta pentru a-ti exprima starea pe care o ai in timpul creatiei, e bine ca profiti de ea la maximum. Pentru ca, daca o lasi pentru maine sau pentru alta zi si faci o pauza, nu vei mai avea aceeasi stare a doua oara si nu vei mai putea duce la bun sfarsit lucrarea - nu asa cum o simteai initial.
Mi-ar placea sa fim o mana de oameni ca-n Sparta ce apreciaza arta, dar acest lucru este imposibil deoarece toti avem gusturi total diferite, uneori total opuse, dar ma bucura faptul ca am dat de cineva in aceasta comunitate care apreciaza arta si, prin intermediul ei, stie sa se exprime, deoarece arta este singura forma libera de exprimare.
Te felicit inca o data pentru ceea ce faci si pentru ceea ce urmeaza sa faci si ai tot respectul meu.
Sa nu uit, un nume pentru ea... :? Eu propun Skyler, dar decizia de a-i alege un nume se afla in mainile tale.
Baby girl <3 esti asa de dulce mereu.Normal ca e greu ca toți sa apreciem arta....altii nici nu o inteleg ,dar tu o faci si vorbesti foarte frumos despre asta .Stii cu adevarat sa faci un om sa se simta bine prin cuvintele care le spui ,ceea ce nu toti au calitatea asta .<3
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Lun Apr 03, 2017 9:25 pm

Bravo,Paipher.
Inca astept desenul cu warr-ul sa il pun pe desktop. :D
Imagine
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Lun Apr 03, 2017 9:39 pm

Nelvin scrie:Bravo,Paipher.
Inca astept desenul cu warr-ul sa il pun pe desktop. :D
Ma gandesc daca il termin ,l-am inceput ,dar cand am vazut ca ai dat teapa ,m-am oprit ;)
Nu suport sa vad cum se fura
Avatar utilizator
Server Metin2 PvP
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Vin Iul 08, 2016 1:20 pm

Mar Apr 04, 2017 7:47 am

Imi faci unu? Vreau sa-l vand pe OLX , cred ca iau vreo 2000€ :))))
Închis