Adio Metin LastFight

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Yamir
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Joi Dec 15, 2016 8:42 pm

Mie Mar 29, 2017 3:08 pm

Nume joc :xChev
Am decis sa renunt la a juca pe acest server dupa ce staff-ul nu poate ajuta putini playeri care au ramas pe el din cauza ,,playerilor care ajuta la barbut sau care sparg conturi,, .Frate chestiile astea ar trebui interzise si ar trebui sa ajutati playeri din comunitatea voastra fiindca datorita lor tineti serverul online , bun ca isi dau eu itm altor playeri si sunt furati e altceva,dar sa de-a la un ,,intermediar barbut cunoscut,, si acesta sa ii fure nu mi se pare ok ,ar trebui ajutati , s-au in cazul in care baza de date a fost sparta si s-au furat itm , conturi sparte (in cazul meu ) si au fost cerute itm de pe ele (m-ai ales un cont de sgm ), mi se pare aiurea , nu ar trebui sa va implicati doar pentru armura king si pentru orice itm fiindca playeri muncesc pentru el .Este decizia voastra ce faceti dar vedeti bine ca a scazut foarte mult numarul playerilor de pe server ,dar eu zic zic ca ar trebui ajutati daca vreti sa revina multi playeri .Va pup si succes :idea: :ugeek:
Avatar utilizator
iMjioo
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:57 pm

Mie Mar 29, 2017 4:02 pm

Faza cu barbutul da, e naspa rau cu intermediarii care dau tepe. Si staffu intermediaza doar in weekend :/
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Mie Mar 29, 2017 5:27 pm

Barbut e sambata si duminica. daca sti ca pierzi la abrbut nu mai juca da-te-n morti ***** cu abrbutu vostru. asta e ai peirdut pa . cine va pune sa jucati barbut staffu face ceva corect ca nu se baga
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Mar 29, 2017 6:06 pm

Barbutul este intermediat de staff sâmbătă si duminica cum a spus si BUZZ, daca tu ai incredere in majoritatea oamenilor este strict treaba ta.Succes in viata reala.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Mie Mar 29, 2017 6:37 pm

Din momentul în care accepți să joci barbut îți asumi și riscurile. Staff-ul nu poate sta de fiecare player care joacă barbut deoarece au și ei viață reală, nu pot sta toată ziua pe metin. Și în primul rând ar trebui să-i înțelegeți pentru că intri pe un joc ca să te relaxezi, nu să stai de 2 playeri care dau barbut. Asta le-ar ocupa tot timpul petrecut pe metin. Tocmai de-aia există un program în timpul căruia poți apela la un membru staff. Este stric vina ta că ai avut încredere în persoanele cu care ai dat barbut, nu a celor din staff. Puteai să nu te riști și să joci în weekend. Succes și multă baftă în viața reală :)
Imagine
Avatar utilizator
Gravity
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 163
Membru din: Sâm Dec 17, 2016 9:38 am

Mie Mar 29, 2017 6:46 pm

Dacă eşti prost....ei ce să îţi facă?
Avatar utilizator
Yamir
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Joi Dec 15, 2016 8:42 pm

Mie Mar 29, 2017 7:16 pm

Nu am jucat barbut bai copiilasi , zic de restul playerilor care s-au lasat si formau o comunitate mai mare pe metin :)
Avatar utilizator
Faywder
Începător
Începător
Mesaje: 122
Membru din: Joi Ian 12, 2017 11:46 pm

Mie Mar 29, 2017 8:24 pm

Pentru limba romana apasati tasta 1 . Topic inutil dupa parerea mea .
Chinezu
Începător
Începător
Mesaje: 68
Membru din: Mie Noi 11, 2015 9:07 pm

Joi Mar 30, 2017 12:47 am

Daca tot sunt nemultumiri de barbutul asta sa se scoata naibii sau sa se bage in staff helperi doar pentru barbut
Imagine
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Joi Mar 30, 2017 11:34 am

Pro pentru chinezu
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Mar 30, 2017 2:20 pm

BUZZ scrie:Barbut e sambata si duminica. daca sti ca pierzi la abrbut nu mai juca da-te-n morti ***** cu abrbutu vostru. asta e ai peirdut pa . cine va pune sa jucati barbut staffu face ceva corect ca nu se baga


Am zis ca mor =)))))))))))))))))))))))
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Joi Mar 30, 2017 3:10 pm

DicianuC scrie:
BUZZ scrie:Barbut e sambata si duminica. daca sti ca pierzi la abrbut nu mai juca da-te-n morti ***** cu abrbutu vostru. asta e ai peirdut pa . cine va pune sa jucati barbut staffu face ceva corect ca nu se baga


Am zis ca mor =)))))))))))))))))))))))
De ce?.Nu nimeream tastele. adica nu imi pasa ca nu scriu gramatical
Avatar utilizator
AlmightyThor
Jucător
Jucător
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 17, 2017 11:57 am

Joi Mar 30, 2017 3:42 pm

BUZZ scrie:
DicianuC scrie:
BUZZ scrie:Barbut e sambata si duminica. daca sti ca pierzi la abrbut nu mai juca da-te-n morti ***** cu abrbutu vostru. asta e ai peirdut pa . cine va pune sa jucati barbut staffu face ceva corect ca nu se baga


Am zis ca mor =)))))))))))))))))))))))
De ce?.Nu nimeream tastele. adica nu imi pasa ca nu scriu gramatical
Lasă gramatica , rămâi la furatul de otrăvite :lol:
Avatar utilizator
Yamir
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Joi Dec 15, 2016 8:42 pm

Joi Mar 30, 2017 4:52 pm

Buzz daca imi bag 1 metru de **** in tine si familia ta ziceti ca l-ati luat pe Dumnezeu de mana date drq de prost :evil: esti ***** serverului nu mai face ***** mare aici ca te iau la **** cand vreau ;) date-n morti ***** de copil orfan !
Avatar utilizator
iMjioo
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:57 pm

Vin Mar 31, 2017 11:26 pm

Si stafful nu intermediaza peste 10 acc, ce kkt de server , si asa probabil ma las si eu de metinu asta care e pling de bug-uri, sunt alte jocuri mmoprg-uri (guild wars 2 si multe altele) mult mai faine, finisate si fara bug-uri. Metinul e printre cele mai primitive si slabe jocuri online. Bye!
Avatar utilizator
ExuL
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Ian 05, 2017 2:05 am

Sâm Apr 01, 2017 7:56 pm

Da corect Stafful intermediaza barbutul Sambata si Duminica,Dar Sambata si Duminica cam asa ii gasesti https://postimg.org/image/f0ok0nc2p/ Ora 18:10 https://postimg.org/image/o8q46z9il/ Ora 18:19 https://postimg.org/image/4pjgc5ccv/ Ora 19:48 Unde este acel staff activ si acel staff care intermediaza Sambata si Duminica? :O :O :O Haideti sa deschidem umpic ochii!!
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Mie Apr 05, 2017 12:20 am

Topic Closed !
Imagine
Închis