xChev prieten adevarat :D

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
xSilenTx
Jucător
Jucător
Mesaje: 24
Membru din: Dum Ian 15, 2017 5:40 am
Oraş: Timisoara
Status: Suna-ma cand esti uda .
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: Priceless

Lun Mar 20, 2017 12:14 am

Deci in primul rand se vede cat iubesti tu metinu .. :)) Te-am ajutat si tu ce faci ? :)) ma furi . Bravo ma , tu erai ala care era cu increderea ;)
Imagine
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Lun Mar 20, 2017 12:51 pm

xSilenTx scrie:Deci in primul rand se vede cat iubesti tu metinu .. :)) Te-am ajutat si tu ce faci ? :)) ma furi . Bravo ma , tu erai ala care era cu increderea ;)
Sa nu ai incredere in nimeni .
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Lun Mar 20, 2017 5:22 pm

xSilenTx scrie:Deci in primul rand se vede cat iubesti tu metinu .. :)) Te-am ajutat si tu ce faci ? :)) ma furi . Bravo ma , tu erai ala care era cu increderea ;)
Tu i-ai cerut prima dată costumul lui, nu văd unde el ţi-a cerut ţie turbanu, aparent, i l-ai dat de bună voie :lol:
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Lun Mar 20, 2017 5:35 pm

E strict problema ta cu cine împărți itemele.
Avatar utilizator
Yamir
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Joi Dec 15, 2016 8:42 pm

Lun Mar 20, 2017 6:44 pm

Copile turbanul ti-a fost inapot ,de ce ai oprit video =)))?
Avatar utilizator
xSilenTx
Jucător
Jucător
Mesaje: 24
Membru din: Dum Ian 15, 2017 5:40 am
Oraş: Timisoara
Status: Suna-ma cand esti uda .
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: Priceless

Lun Mar 20, 2017 7:35 pm

Ce mi-a fost ? Inapot ? Poate ca ai vrut sa scrii inapoiat si NU nu mi-a fost inapoiat + Jawwad , eu am luat ban pe un cont si am ramas fara nimic , am luat site si i-am aratat turbanul in negot si a zis pe normal sa i`l dau lui ;) si dupa i-am zis daca el imi da mie violetul si el a inceput ca ala e 25 acc turbanu 4 "drq" , in sensul ca nu i-ar fi pasat , eu mereu am vrut sa ajut playerii si din bun ce am fost am ramas fara ;) aici se vede ca voi va traiti viata pe niste pixeli , si pana la urma e vorba de bun simt.
Imagine
Avatar utilizator
qKen3TOfficial
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Lun Dec 26, 2016 12:16 am

Lun Mar 20, 2017 10:24 pm

xChev bine ai facut ! :)))
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Mar Mar 21, 2017 5:17 pm

xSilenTx scrie:Ce mi-a fost ? Inapot ? Poate ca ai vrut sa scrii inapoiat si NU nu mi-a fost inapoiat + Jawwad , eu am luat ban pe un cont si am ramas fara nimic , am luat site si i-am aratat turbanul in negot si a zis pe normal sa i`l dau lui ;) si dupa i-am zis daca el imi da mie violetul si el a inceput ca ala e 25 acc turbanu 4 "drq" , in sensul ca nu i-ar fi pasat , eu mereu am vrut sa ajut playerii si din bun ce am fost am ramas fara ;) aici se vede ca voi va traiti viata pe niste pixeli , si pana la urma e vorba de bun simt.
Daca vorbesti de "va traiti viata pe niste pixeli" nu inteleg cu ce rost ai mai facut topic-ul, tu nu te plangi acum ca ti-au fost furati niste PIXELI? Mai ganditi si voi cand faceti topic-uri de genu.
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Faywder
Începător
Începător
Mesaje: 122
Membru din: Joi Ian 12, 2017 11:46 pm

Mar Mar 21, 2017 5:44 pm

Fara rost .
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Mar Mar 21, 2017 8:50 pm

Sa ne pisam in gura lui, si asa pe metinu asta sunt numai distrusi + ca sunt prea multi cum ca nu furu ca,sunt de treaba ca pla mea intreaba-l p'ala daca l-am furat ceva si nu mai stiu eu ce,NUMA PROSTI
Avatar utilizator
Yamir
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Joi Dec 15, 2016 8:42 pm

Mie Mar 22, 2017 1:05 am

Re: xChev prieten adevarat :D
Mesaj necititde barcelona04 » Mar Mar 21, 2017 6:50 pm

Sa ne pisam in gura lui, si asa pe metinu asta sunt numai distrusi + ca sunt prea multi cum ca nu furu ca,sunt de treaba ca pla mea intreaba-l p'ala daca l-am furat ceva si nu mai stiu eu ce,NUMA PROSTI


Barcelono sa iti dau la mu_e pana imi faci statuie , motiv ? Fiindca asa a hotarat Ombladon nu te baga in seama ca esti pe langa bai pisat in cur ce esti ;) :!:
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Sâm Mar 25, 2017 10:27 am

Topic închis!
Închis