Punem punct..aici

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Andrei Mihai
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Ian 21, 2017 12:42 pm

Mar Ian 24, 2017 1:31 am

Cer blocarea contului de pe server xAndruu , se poate verifica ca eu il detin.
Doresc ban,deoarece merit,stie stafful de ce,am avut antecedente cu ei,si eu s-au gandit sa ma ierte,si apreciez asta,dar eu,aducand imaginii proaste serverului,si acuzatii nefondate staff-ului,ceea ce nu am vrut sa fac,mai exact nu m-am putut controla,si , imi cer scuze,si , cer blocarea contului definitiva.

[SA]MrBlue - Sunt unul dintre cei mai mari fani ai tai !
[SA]Kepe - Ce sa zic,Kepe,esti numarul 1, ca si MrBlue,faceti o echipa buna,dar , te respect omule,imi place ceea ce faci,si sper sa faci asta in viitor.
[GA]Diana - Ce sa zic,ca Blue si Kepe.

Spun aceste cuvinte,terminand activitatea mea pe lf,doar cea de pe joc,pe forum mai raman.
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Mar Ian 24, 2017 2:25 pm

Bafta frate, ai fost un timp scurt pe forum si pe metin dar... mna asta e :|
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mar Ian 24, 2017 2:27 pm

Baftă
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Andrei Mihai
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Ian 21, 2017 12:42 pm

Mar Ian 24, 2017 3:10 pm

barcelona04 scrie:Bafta frate, ai fost un timp scurt pe forum si pe metin dar... mna asta e :|
Da,putin,dar am bagat 500 ron degeaba..
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Mar Ian 24, 2017 3:21 pm

Andrei Mihai scrie:
barcelona04 scrie:Bafta frate, ai fost un timp scurt pe forum si pe metin dar... mna asta e :|
Da,putin,dar am bagat 500 ron degeaba..
500 ron? sa moara fratii ce ai facut cu site ul bossulica?:))))
Avatar utilizator
Andrei Mihai
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Ian 21, 2017 12:42 pm

Mar Ian 24, 2017 3:35 pm

barcelona04 scrie:
Andrei Mihai scrie:
barcelona04 scrie:Bafta frate, ai fost un timp scurt pe forum si pe metin dar... mna asta e :|
Da,putin,dar am bagat 500 ron degeaba..
500 ron? sa moara fratii ce ai facut cu site ul bossulica?:))))
Aruncat pe jos,ce sa fac.. un vip mi-a mai ramas..
Avatar utilizator
Urbanity
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Mar Ian 24, 2017 10:13 am

Mar Ian 24, 2017 5:13 pm

Baftă, şi totuşi respect că îți asumi greşelile.
Avatar utilizator
V0r7ek
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Sâm Aug 13, 2016 3:45 pm

Mar Ian 24, 2017 10:45 pm

Succes.
Avatar utilizator
RaaII
Începător
Începător
Mesaje: 54
Membru din: Lun Ian 16, 2017 10:27 pm

Mar Ian 24, 2017 11:14 pm

:)) Respect pt tine frate :D tu ai reusit sa arunci siteu pe jos desi nu merge aruncat :)) respect pt asa ceva. Ti-a reusit faza. Sa mai spun atunci si de faza cu 500 ron? :)) Dupa ce ai zis ca tu ai aruncat site pe jos te cred ca ai băgat si 500 lei :))
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Ian 25, 2017 8:53 am

=))))))
Iar simți nevoia de atenție. Ține minte ce ți-am zis pe Skype dacă nu vrei iar Interdicție.
Avatar utilizator
Batiqe
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Vin Mai 27, 2016 12:08 pm

Mie Ian 25, 2017 11:13 am

Ejti un anonim, ceaules
Avatar utilizator
Hard MT2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 316
Membru din: Joi Noi 17, 2016 8:28 am

Mie Ian 25, 2017 11:36 am

Baftă!
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Mie Ian 25, 2017 2:25 pm

Mult noroc în tot ceea ce o să faci . Salut
Avatar utilizator
Andrei Mihai
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Ian 21, 2017 12:42 pm

Mie Ian 25, 2017 4:21 pm

[GA]Diana scrie:=))))))
Iar simți nevoia de atenție. Ține minte ce ți-am zis pe Skype dacă nu vrei iar Interdicție.
Alo , alo , tu nu ai inteles ca vreau ban pe cont ? Ti-am zis,da-mi cata interdicite vrea inimioara ta,eu pun punct aici,tu incepi sa razi,dar ce sa faci,comportamentul tau lasa de dorit,si da, ultimele cuvinte care vreau sa le zic sunt "Scuze'' , succes.
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Mie Ian 25, 2017 6:28 pm

[GA]Diana scrie:=))))))
Iar simți nevoia de atenție. Ține minte ce ți-am zis pe Skype dacă nu vrei iar Interdicție.
Diana,daca dansul vrea sa isi recunoasca greselile care-i faza,poate ca nu a donat 10000000 de lei ca doar nu vrea sa va faca el sa inotati in bani, acuma.. asta e succes frate :(
Avatar utilizator
Andrei Mihai
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Ian 21, 2017 12:42 pm

Mie Ian 25, 2017 6:35 pm

barcelona04 scrie:
[GA]Diana scrie:=))))))
Iar simți nevoia de atenție. Ține minte ce ți-am zis pe Skype dacă nu vrei iar Interdicție.
Diana,daca dansul vrea sa isi recunoasca greselile care-i faza,poate ca nu a donat 10000000 de lei ca doar nu vrea sa va faca el sa inotati in bani, acuma.. asta e succes frate :(
Mersi omule,dar sa iti spun o chestie frate ;)
Prima data am bagat 100 de lei,totul bine ,bag urmatorii 100, pac,200 , bag 500 , in total ar veni 800 , stau frate cateva zile,si cand vad "Contul tau este blocat",logica o vreau..
Apropo,barcelona04,da-mi un id de skype sa vorbim ceva.
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Ian 25, 2017 6:56 pm

http://prnt.sc/e08ly4
Poftim?! Sincer, la cât de mult minți țin să folosesc o replică adesea folosită pe net: la cât de mult minți, atunci când spui bună dimineața mă uit pe geam să văd dacă a răsărit soarele.
Am verificat și restul conturilor, pe baza IP-ului și niciunul nu este BANAT, nici măcar în acest moment.
viewtopic.php?f=29&t=5495
Și nu, nu-s eu rea, stai liniștit. Topicul de mai sus te caracterizează destul de bine, zic eu.
Avatar utilizator
Andrei Mihai
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Sâm Ian 21, 2017 12:42 pm

Mie Ian 25, 2017 7:09 pm

[GA]Diana scrie:http://prnt.sc/e08ly4
Poftim?! Sincer, la cât de mult minți țin să folosesc o replică adesea folosită pe net: la cât de mult minți, atunci când spui bună dimineața mă uit pe geam să văd dacă a răsărit soarele.
Am verificat și restul conturilor, pe baza IP-ului și niciunul nu este BANAT, nici măcar în acest moment.
viewtopic.php?f=29&t=5495
Și nu, nu-s eu rea, stai liniștit. Topicul de mai sus te caracterizează destul de bine, zic eu.
Primul lucru care vreau sa ti-l zic,e urmatorul
Ti-am dat eu voie sa spui lucruri despre mine,cat eu vreau sa raman anonim,anonim raman,asa ca poti sa fii creatoarea serverului,tu nu ai nici un drept sa imi postezi mi-e informatiile publice,asta e primul lucru,asta e comportamentul tau,Diana ? Serios,te credeam o fata capabila,si inca esti,dar controleaza-te,si nu imi adu mi-e acuzatii nefondate,ca nu stii tu daca sunt adevarate sau false,cand o sa ne intalnim noi in realitate,atunci poti sa zici,pana atunci,n-ai de unde sa stii tu cine sunt,asa ca , te rog,iti urez bafta.
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Mie Ian 25, 2017 7:15 pm

Andrei Mihai scrie:
barcelona04 scrie:
[GA]Diana scrie:=))))))
Iar simți nevoia de atenție. Ține minte ce ți-am zis pe Skype dacă nu vrei iar Interdicție.
Diana,daca dansul vrea sa isi recunoasca greselile care-i faza,poate ca nu a donat 10000000 de lei ca doar nu vrea sa va faca el sa inotati in bani, acuma.. asta e succes frate :(
Mersi omule,dar sa iti spun o chestie frate ;)
Prima data am bagat 100 de lei,totul bine ,bag urmatorii 100, pac,200 , bag 500 , in total ar veni 800 , stau frate cateva zile,si cand vad "Contul tau este blocat",logica o vreau..
Apropo,barcelona04,da-mi un id de skype sa vorbim ceva.
stefan201627 sunt din buzau poza cu un urs coala
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mie Ian 25, 2017 7:22 pm

Andrei Mihai scrie:
[GA]Diana scrie:http://prnt.sc/e08ly4
Poftim?! Sincer, la cât de mult minți țin să folosesc o replică adesea folosită pe net: la cât de mult minți, atunci când spui bună dimineața mă uit pe geam să văd dacă a răsărit soarele.
Am verificat și restul conturilor, pe baza IP-ului și niciunul nu este BANAT, nici măcar în acest moment.
viewtopic.php?f=29&t=5495
Și nu, nu-s eu rea, stai liniștit. Topicul de mai sus te caracterizează destul de bine, zic eu.
Primul lucru care vreau sa ti-l zic,e urmatorul
Ti-am dat eu voie sa spui lucruri despre mine,cat eu vreau sa raman anonim,anonim raman,asa ca poti sa fii creatoarea serverului,tu nu ai nici un drept sa imi postezi mi-e informatiile publice,asta e primul lucru,asta e comportamentul tau,Diana ? Serios,te credeam o fata capabila,si inca esti,dar controleaza-te,si nu imi adu mi-e acuzatii nefondate,ca nu stii tu daca sunt adevarate sau false,cand o sa ne intalnim noi in realitate,atunci poti sa zici,pana atunci,n-ai de unde sa stii tu cine sunt,asa ca , te rog,iti urez bafta.
informatiile publice
Informațiile publice sunt vizibile pentru oricine, ai zis-o pe asta. :lol:
Nu am postat nimic prin care să încalc regulamentul, doar ți-am divulgat identitatea. Și am făcut acel topic cu consimțământul membrilor STAFF, să știi. Asta ca să-ți dai seama că șansele tale de a ocupa un post în echipa noastră sunt nule, și motivul acestui fapt. Primul lucru pe care vrei să mi-l spui? Dar al doilea unde-i? Eu ți-am explicat chiar și în acel topic, și nu numai. Nu am nimic personal cu tine, niciodată nu am avut. Ți-am dat o șansă, ți-am scos interdicția de server și am intervenit pentru că ne acuzi că ți-am dat ban, și te victimizezi prin topicuri.
ĂĂăăă, ban? Unde?!
Închis