Dokita-The End

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Joi Ian 19, 2017 3:57 pm

Salutare dragi prieteni
Prin acest topic, vreau să renunț la gradul de BM,îmi pare foarte rău că renunț la această funcție minunată, în aceste 9 luni pline, am reuşit să fac față acestei funcții.
După cum ați văzut mulți, activitatea mea a scăzut extrem de mult pe joc cât şi pe forum, deoarece nu mă mai pasionează LF cum era odată..... fără porcări, copii fomişti de site-uri, care nu se fac de căcat pt un amarat de knud si nişe acc-uri fără valoare.
Aci vreau să închei activitatea pe LastFight sv-ul meu de "succes" să zic aşa, am cunoscut mulți oameni minunați cu care am muncit din greu pentru a ajunge aici, în primul rând vreau să le mulțumesc următoarelor persoane:
Jawwad, Blue, kepe, diana, athero, Ania, Raul, Poke,Sica, qK3net, Kuarez, Moon, Adda, Apofis, Ane, Zeus, Reaper, Elena, Marius,Zalmoxis, Allecs, Russo, Yuu, MrDici, Mihai, Stefan, Fanni Effes şi mulți alți, îmi cer scuze dacă am uitat de cineva, dar prietenii adevărați nu se uită niciodată, am să-mi aduc aminte cu drag de voi.
Cu aceşti oameni mi-am petrecut eu nopțile de vară pe skype, glumind, râzând, certuri chiar dacă în următorul moment făceam haz de necaz, nu o să vă uit.
Spor la joc şi mare grijă la cine înapoiați itm, să nu ajungeți în situația asta.
Iubesc LF, într-o bună zi mă voi întoarce înapoi pentru a termina ceea ce am început.
Baftă frați mei :cry: :cry:
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Joi Ian 19, 2017 4:40 pm

Baftă frate.. :(
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
lmaryjrr
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Lun Ian 09, 2017 12:04 am

Joi Ian 19, 2017 5:46 pm

Vrei sa ne certam ?
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Joi Ian 19, 2017 6:51 pm

Bokitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Ramai pe metin indiferent ca sunt copii sau nu,n-are rost sa renunti doar pentru ca niste copii de -14 ani fura,asa e pe orice server.
Ii evitam si gata.
Daca te lasi depun cerere la ambasada sa te bage cu forta pe server.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Joi Ian 19, 2017 7:19 pm

Nelvin scrie:Bokitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Ramai pe metin indiferent ca sunt copii sau nu,n-are rost sa renunti doar pentru ca niste copii de -14 ani fura,asa e pe orice server.
Ii evitam si gata.
Daca te lasi depun cerere la ambasada sa te bage cu forta pe server.
Mersi frate, dar momentan nu se mai poate, imi pare rau :cry:
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Xenis
Jucător
Jucător
Mesaje: 48
Membru din: Lun Ian 16, 2017 3:28 pm

Joi Ian 19, 2017 8:13 pm

Baftă !
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Joi Ian 19, 2017 8:29 pm

Mult succes in continuare Dokita!
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Joi Ian 19, 2017 8:35 pm

Bafta in continuare Dokita. Imi va fi dor de tine. Te rog eu daca se poate nu te lasa, lasa-i pe saracii de 12 ani, asa e pe orice sv, e plin de copii de 12 ani care te injura fara motiv, te acuza ca le-ai furat pe alt sv, pe care nici nu joci ( asta in cazul meu ). Dar daca te razgandesti, si vrei sa te reapuci sa stii ca te asteptam inapoi.. Mersi de ajutorul pe care mi l-ai oferit cand nu stiam ceva, mersi pentru tot Dokita. Esti baiat de treaba si serios. Totusi sper ca te vei reapuca candva, in viitorul apropiat. Nu peste 10 ani ( daca LF va mai fi deschis, eu sper ca va mai fi deschis ). BAFTA! :*
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Joi Ian 19, 2017 8:39 pm

Bafta Dochita ! (cand ne mai futem ?)
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
Adda666
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Lun Feb 29, 2016 11:12 pm
Oraş: Dubai
Status: visă

Joi Ian 19, 2017 9:39 pm

Ma superi ,ce-am vorbit noi !? :roll:
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Joi Ian 19, 2017 10:09 pm

Nu mă așteptam, sincer. M-ai lăsat singură ca Board Moderator :(
Nu mai am cu cine să concurez... Îmi aduc aminte că tu aveai undeva la 400 de mesaje când eu am făcut cerere, cu vreo 30. Eram geloasă, voiam și eu mesajele tale. Și hahahhaa, uite că te-am făcut. Dar mno, tot îmi va fi dor să văd numele tău prin topicuri.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Joi Ian 19, 2017 11:09 pm

[GA]Diana scrie:Nu mă așteptam, sincer. M-ai lăsat singură ca Board Moderator :(
Nu mai am cu cine să concurez... Îmi aduc aminte că tu aveai undeva la 400 de mesaje când eu am făcut cerere, cu vreo 30. Eram geloasă, voiam și eu mesajele tale. Și hahahhaa, uite că te-am făcut. Dar mno, tot îmi va fi dor să văd numele tău prin topicuri.
Te iau eu la mesaje ca să fi geloasa
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Joi Ian 19, 2017 11:15 pm

[GA]Diana scrie:Nu mă așteptam, sincer. M-ai lăsat singură ca Board Moderator :(
Nu mai am cu cine să concurez... Îmi aduc aminte că tu aveai undeva la 400 de mesaje când eu am făcut cerere, cu vreo 30. Eram geloasă, voiam și eu mesajele tale. Și hahahhaa, uite că te-am făcut. Dar mno, tot îmi va fi dor să văd numele tău prin topicuri.
Câteodată mă gândesc, că nu tot ceea ce am făcut nu am făcut în zadar, dar vorbele şi faptele unora, m-au adus în acest prag, sunt om, am şi eu o limită.
Am mulți prieteni/e care mă susțin cu adevărat, se vede asta prin mesajele pe forum/skype, o să i-au doar o mică pauză, pentru că nu îmi e uşor, am auzit vorbe foarte urâte, si sincer, m-au cam deranjat, păi sa îți bați joc de munca mea e 1, dar să îți bați joc de mine, aici e cu totul alt nivel, dacă un om îți oferă bunătatea lui, altu de ce să nu profit de el?
Vă iubesc dragilor, în scurt timp o să-l revedeți pe Dokita pe lf, până atunci, baftă, şi nu uitați, toți sunteți unici în ochii şi sufletul meu, chiar si Kexo că m-a înjurat atât :cry:
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Sapho
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Lun Dec 05, 2016 11:25 pm

Joi Ian 19, 2017 11:56 pm

Sincer , imi pare rau . Esti una dintre persoanele cu functii , careia nu am ce sa-i reprosez . Felicitari pentru toata munca depusa . Si eu am sters recent metin2 lf definitiv din pc .
Avatar utilizator
RaaII
Începător
Începător
Mesaje: 54
Membru din: Lun Ian 16, 2017 10:27 pm

Vin Ian 20, 2017 7:37 am

Bafta omule...te pupa Flvs
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Vin Ian 20, 2017 8:02 am

Dokita scrie:
[GA]Diana scrie:Nu mă așteptam, sincer. M-ai lăsat singură ca Board Moderator :(
Nu mai am cu cine să concurez... Îmi aduc aminte că tu aveai undeva la 400 de mesaje când eu am făcut cerere, cu vreo 30. Eram geloasă, voiam și eu mesajele tale. Și hahahhaa, uite că te-am făcut. Dar mno, tot îmi va fi dor să văd numele tău prin topicuri.
Câteodată mă gândesc, că nu tot ceea ce am făcut nu am făcut în zadar, dar vorbele şi faptele unora, m-au adus în acest prag, sunt om, am şi eu o limită.
Am mulți prieteni/e care mă susțin cu adevărat, se vede asta prin mesajele pe forum/skype, o să i-au doar o mică pauză, pentru că nu îmi e uşor, am auzit vorbe foarte urâte, si sincer, m-au cam deranjat, păi sa îți bați joc de munca mea e 1, dar să îți bați joc de mine, aici e cu totul alt nivel, dacă un om îți oferă bunătatea lui, altu de ce să nu profit de el?
Vă iubesc dragilor, în scurt timp o să-l revedeți pe Dokita pe lf, până atunci, baftă, şi nu uitați, toți sunteți unici în ochii şi sufletul meu, chiar si Kexo că m-a înjurat atât :cry:
Crede-mă, știu foarte bine ceea ce spui și ceea ce simți. Am trecut prin asta, și încă trec, dar am învățat să nu pun la suflet. Tu îmi cunoști activitatea ca membru staff de când eram Helper și mi-ai dat pro la cerere, și la următoarele de BM, GM. Am 6 luni de activitate ca membru staff, și cu toate astea încă sunt persoane care spun că am dobândit gradul de GA pentru că sunt iubita owner-ului :lol:. Și da, mă dureau vorbele astea. Eu știu adevărul, știu cum am avansat, știu ca nu are nicio legătura cu relația cu Blue și că toate vorbele sunt spuse din invidie. Învață și tu să nu mai pui la suflet orice, nu merită. Eu am învățat, și trec peste orice cu capul sus. Nici nu bag în seama acest tip de persoane. Cât timp eu sunt mulțumită de activitatea mea, știu că-mi dau interesul și reușesc tot ceea ce îmi propun, este perfect. Mereu ți-am admirat activitatea, să știi. Ești de apreciat, sincer. Ești una dintre puținele persoane care au administrat cum trebuie forumul, și pentru asta țin să te felicit!
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Ian 20, 2017 8:06 am

Baftă in continuare Ilipuţă , te pupă fratele tău <3
Imagine
Avatar utilizator
Joly
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Joi Aug 04, 2016 5:46 pm

Vin Ian 20, 2017 9:39 am

:cry: Baftă Iliuță şi sperăm să revii pe server curând.
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Vin Ian 20, 2017 1:10 pm

Bai Iliputa ,come la tata incoa ,daca te-a furat cineva de iteme iti dau eu ce ai nevoie :*
Avatar utilizator
Hard MT2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 316
Membru din: Joi Noi 17, 2016 8:28 am

Vin Ian 20, 2017 3:21 pm

Mult succes în continuare!
Închis