Cel mai noob

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Mar Dec 15, 2015 6:22 pm

Zici ca nu ai acc site acadea inel s-au auto dar printurile de mai jos ce zic ?
E c-am imposibil sa dai 3-4 critice in duel in cineva cu bratara site si full 1vs1 adica bns puse pe itm full.. dupa cum se vede intr-un print de mai jos am folosit bratara sura acadea si inel si el tot mi-a dat 9-3 si zice ca nare nimic site pe el auto sau acadea/inel
Va puteti uita la reclamati playeri mi-a facut reclamatie acolo puteti vedea in printurile lui ca a avut auto dar inelu acadeaua si accesoriile site lea ascuns.. Sincer ma mir cum ai luat tu pvp
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Mar Dec 15, 2015 6:42 pm

Specimene eu am pus printurile acestea sa se vada c-am tot creca nu ai citit tot ca sa sti ce sa raspunzi
Citeste pana la anu poate pricepi..
Avatar utilizator
MT2 Easy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 294
Membru din: Mar Noi 10, 2015 5:29 pm

Mar Dec 15, 2015 7:08 pm

DonSmith scrie:
AlexMSD scrie:Specimene eu am pus printurile acestea sa se vada c-am tot creca nu ai citit tot ca sa sti ce sa raspunzi
Citeste pana la anu poate pricepi..
Pai observ si eu in printurile astea ca esti frustrat ca in rest altceva nu vad. Am inteles ca ai catel si ca face ham ham cand ai nevoie, dar vezi sa nu pierzi controlul asupra lui.
Cat despre topicul asta inutil,BLUE, propun ban pe forum 1 saptamana pentru defaimare.

Don fiecare are dreptu` la opinie.. Si Alex crede-ma am prins 3-4 critice fara accesorii site pe mine si invers..Am luat dmg critica de 3-4 ori pe duel.. Alex sa te uiti la dmg fara si cu accesoriile puse pe tine... Dai 1 duel sau mai multe si ai sa observi DMG-ul .
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Mar Dec 15, 2015 7:52 pm

daca esti asa bun si jmecher cum ai zici tu de ce nu ai filat de la inceputul duelului..
Ai vazut tu ca am iesit din prima runda ? :)) scuza-ma sa te dezamagesc dar nu este asa cand am esit de la pvp mai erau in jur de maxim 15 ;)..
Si foxi nu cred ca este posibil sa nai nimic site pe tine nici acadea si sa dai numai critici in set de 10 in cineva cu bratara contra rasei cu care joci..
Si inca cv draga don pentru ce sa imi dea BLUE ban pe forum fiindca nu iti convine tie anumite chesti ? :))
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Mar Dec 15, 2015 8:19 pm

ce sa zici si tu acum si iti zic eu ca am ajuns ;) ;)
imi spui mie de gramatica cand tu nu o sti cum se scrie "cam"
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Mar Dec 15, 2015 8:31 pm

DonSmith scrie:
AlexMSD scrie:ce sa zici si tu acum si iti zic eu ca am ajuns ;) ;)
imi spui mie de gramatica cand tu nu o sti cum se scrie "cam"
Asa e... ,,cam,, in opinia ta se scrie ,,c-am,,. Asta spune totul
"ASA e" :) Mai tii minte Roberte? =))
Avatar utilizator
MT2 Easy
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 294
Membru din: Mar Noi 10, 2015 5:29 pm

Mar Dec 15, 2015 8:34 pm

AlexMSD scrie:daca esti asa bun si jmecher cum ai zici tu de ce nu ai filat de la inceputul duelului..
Ai vazut tu ca am iesit din prima runda ? :)) scuza-ma sa te dezamagesc dar nu este asa cand am esit de la pvp mai erau in jur de maxim 15 ;)..
Si foxi nu cred ca este posibil sa nai nimic site pe tine nici acadea si sa dai numai critici in set de 10 in cineva cu bratara contra rasei cu care joci..
Si inca cv draga don pentru ce sa imi dea BLUE ban pe forum fiindca nu iti convine tie anumite chesti ? :))
Alex acadeaua iti da 1k pv si 50 valoarea atacului .. Nu iti schimba dmg decat pe hit atat.. Trebuie sa ai noroc si cam atat.. Plus de asta Alex daca esti bun il bati si cu si fara accesoriile site pe el...Pentru ca nu este imposibil de batut :D
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Mar Dec 15, 2015 8:55 pm

Foxi stiam chestia asta si chiar am vrut sa i cer scuze lui DON fiindca am avut anumite itm pe mine gresite dar cand am vazut cat il poate duce mintea am zis sa nu o mai fac :) spre deosebire de DON stiu sa imi cer scuze unde vad ca am gresit ;)
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Mar Dec 15, 2015 9:56 pm

crezi ce vrei ba nu ma mai complic cu buti ca tine
Pace si pe viitor fa un duel cinstit :3
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Mie Dec 16, 2015 6:25 pm

tu esti chiar ***** smr..
mai citeste o data..
am scris ca nu am avut anumite itm corecte
si dupa ai zis tu ca nu am avut nici un itm gresit asta sa o grezi tu nu sti ce bns aveam pe itm asa ca nu mai zi daca am avut s-au nu itm corecte
si dupa am zis eu "crezi ce vrei nu ma mai complic cu buti ca tine" iati ochielari de vedere..

EDIT MTWeze: Ai grija la limbaj , nu esti la tine pe mahala !
Ultima oară modificat Sâm Dec 19, 2015 1:13 pm de către MTWeze, modificat 1 dată în total.
Motiv: Limbaj Neadecvat !
Avatar utilizator
FumDeK3nT
Începător
Începător
Mesaje: 120
Membru din: Vin Feb 05, 2016 11:36 am

Mie Mar 02, 2016 8:17 pm

Topic Closed.
Închis