Surdomutul cel mai bun de pe Metin2LF :)))))

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Dum Dec 13, 2015 4:01 pm

I dau la inceput un simplu pm intrebandul daca face un set de 5 si imi raspunde ca ma bate imediat bun am dat duel cu el si am vrut sa si filmez dar am avut lag si am oprit filmarea in timpul duelului avand si acadea pe el astfel facand 1-0 urmatorul duel a dat acadeaua jos si l-am batut bun 1-1 apoi a rebagat acadeaua si auto si a facut 2-1 al treilea duel recunosc am pus si eu o acadea si bratara site si ghiciti ce ? ma batut el avand acadeaua si auto pe el si dupa i-am zis tu ai acadea si auto el normal ca a negat pai ba frate nai acadea nai site nai auto si ma bati pe mine care is full 1vs1 cu bratara sura si acadea si tot ma bati si ai si te mai las si cu 18k la pv si el zice ca nare nimic decat itm obisnuite pai daca ai itm obisnuite dc ma bat cu bratara sura pe mine si acadeaua si te mai las si cu 18k la pv el nici nu stie sa minta..
Mai jos puteti vedea cateva printuri dupa ce ma batut la set de 5 baga pe striga sa se dea mare i-am raspuns la striga hai frate filmeaza cu inventarul deschis sa vad ce itm ai si ca nai auto site s-au acadea normal ca a refuzat bagand scuze penibile mai bine sa nu mai lungesc vorba vedeti singuri mai jos in screen-uri toata povestea..:)
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Il invit sa facem set de 10 dar sa filmeze cu inventarul deschis sa vedem daca are tupeu sa faca asta si sa vedem ce itm va avea :))
Dar nare tupeu dupa cum puteti vedea in printurile de mai sus
Toti mi-ati dat pm provocandu-ma la lupta si am spus ca nu am chef de acum in colo puteti toti sa ma provocati la lupta si voi accepta numai sa nu fiti bulangi/copil infect sa jucati cu acc site inel/acadea auto red sau mai stiu eu ce tampeni doar itm normale fac set de la 5 in sus..
Pace tuturor..
Ps. va rog sa lasati comentariu la aceasta postare si sa imi spuneti ce parere aveti despre acest indivit "Surdomutul"
Avatar utilizator
AditzuWTF
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Dum Dec 13, 2015 1:16 am

Dum Dec 13, 2015 4:23 pm

Csf , copil şi el ... !!
Avatar utilizator
MTWeze
Începător
Începător
Mesaje: 113
Membru din: Sâm Noi 21, 2015 4:10 pm

Dum Dec 13, 2015 8:44 pm

Se mai gasesc si copii ca subsemnatul :))
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Dum Dec 13, 2015 11:01 pm

N-Ai CE sa-I faci la **********
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mar Iul 26, 2016 3:43 pm

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis