Provocarea mentalilor.

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Bogdannn
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:31 pm

Mar Iul 19, 2016 6:26 am

Aștept orice mental la set. Un up să nu se piardă postarea. Accept și set pe site.
Cerințe pentru set pe site :
1. Să facem cu brățară aur.
2. Avem voie cu colier war.
3. Să facem cu batalie / nimfa +9 /triton +9 *alegeti voi arma*.
4. Să nu vă ofticați.
Nume joc : AxelT
Ultima oară modificat Joi Iul 21, 2016 7:27 am de către Bogdannn, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mar Iul 19, 2016 11:49 am

Păcat că n-am ce bate la tine nici pe mental, nici ninja, nici sura, mai ales şaman :(
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Bogdannn
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:31 pm

Mar Iul 19, 2016 12:09 pm

xRussoN1 scrie:Păcat că n-am ce bate la tine nici pe mental, nici ninja, nici sura, mai ales şaman :(
Pe mental nu am adversar fratele meu. Când era 8k critica. Nimeni nu mă bătea. Când s-o băgat iar dmg-ul ăsta infect de 15k toți mă bat deoarece nu știu să joc „only skill” eu știu să joc „hits + skills” nu „only skills” cum joacă majoritatea mentalilor.
Edit: Numai aștept mental cu triton ci aștept mentali cu sabie de nivel 1 +9 *bonusată sau nu*. #AxelT P O W E R
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mar Iul 19, 2016 12:15 pm

Bogdan scrie:
xRussoN1 scrie:Păcat că n-am ce bate la tine nici pe mental, nici ninja, nici sura, mai ales şaman :(
Pe mental nu am adversar fratele meu. Când era 8k critica. Nimeni nu mă bătea. Când s-o băgat iar dmg-ul ăsta infect de 15k toți mă bat deoarece nu știu să joc „only skill” eu știu să joc „hits + skills” nu „only skills” cum joacă majoritatea mentalilor.
Edit: Numai aștept mental cu triton ci aștept mentali cu sabie de nivel 1 +9 *bonusată sau nu*. #AxelT P O W E R
Care 15k ? era 12k maxim cu acadea, şi a zis blue că a rezolvat damage-ul, deci nu e o problemă.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Bogdannn
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:31 pm

Mar Iul 19, 2016 12:25 pm

Te aștept pe metin să vezi 15k cu triton.
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Mar Iul 19, 2016 2:48 pm

xRussoN1 scrie:
Bogdan scrie:
xRussoN1 scrie:Păcat că n-am ce bate la tine nici pe mental, nici ninja, nici sura, mai ales şaman :(
Pe mental nu am adversar fratele meu. Când era 8k critica. Nimeni nu mă bătea. Când s-o băgat iar dmg-ul ăsta infect de 15k toți mă bat deoarece nu știu să joc „only skill” eu știu să joc „hits + skills” nu „only skills” cum joacă majoritatea mentalilor.
Edit: Numai aștept mental cu triton ci aștept mentali cu sabie de nivel 1 +9 *bonusată sau nu*. #AxelT P O W E R
Care 15k ? era 12k maxim cu acadea, şi a zis blue că a rezolvat damage-ul, deci nu e o problemă.
Asa e. Maxim 12k e full vs full fără site.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Iul 19, 2016 3:00 pm

Nu inteleg de ce te dai asa de bun, ti-am dat 10-2 de pe caracterul Kaaga acum ceva timp.




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mar Iul 19, 2016 3:16 pm

HamatoYoshi scrie:Nu inteleg de ce te dai asa de bun, ti-am dat 10-2 de pe caracterul Kaaga acum ceva timp.




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Si eu 10 - 3 Kasumi la duel pe site :))
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Mar Iul 19, 2016 3:23 pm

In desert :))))))))
Avatar utilizator
CaNaBySs
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Iun 25, 2016 1:43 pm

Mar Iul 19, 2016 5:20 pm

Morr :)
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Iul 19, 2016 8:48 pm

Bogdan scrie:
HamatoYoshi scrie:Nu inteleg de ce te dai asa de bun, ti-am dat 10-2 de pe caracterul Kaaga acum ceva timp.




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
1. Nu te mai da mare.
2. Pe Kaaga te-am bătut în templu.
3. Poate ai tu 10-2.
4. Să zicem că ai 1-0 set că nu mă complic cu mentalii de duzină
5. DE CE DRACU NU MAI ACCEPTI SET IN RASA TA DE PROST , CUMVA TIE FRICĂ? Da. Ăsta e răspunsul tie frică. rTN nu se laudă că m-a bătut,el e un băiat 100% de treabă , tu esti un „slab” tu stii să te lauzi , iei sub 5 pe mental. Pace fraiere. Te aștept pe servăr. Ti-am făcut sabia de nivel 1 să dăm set ;)
lAdamBAN, Liviuuuuuuu si Westminster sunt martori cand te-am batut in templu. Salve!




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
CaNaBySs
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Iun 25, 2016 1:43 pm

Mar Iul 19, 2016 9:55 pm

5. DE CE DRACU NU MAI ACCEPTI SET IN RASA TA DE PROST , CUMVA TIE FRICĂ?
Omule, deja ati ajuns aici ? Daca aveti sa va jingiti si sa va injurati , folositi privatul sau skype,facebook,telefon etc.
Acest forum nu este facut pe injuraturi , jigniri , chiar daca nu ai injurat, limbajul tau este unul vulgar.

Bafta.
Avatar utilizator
Bogdannn
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:31 pm

Mar Iul 19, 2016 11:56 pm

CaNaBySs scrie:
5. DE CE DRACU NU MAI ACCEPTI SET IN RASA TA DE PROST , CUMVA TIE FRICĂ?
Omule, deja ati ajuns aici ? Daca aveti sa va jingiti si sa va injurati , folositi privatul sau skype,facebook,telefon etc.
Acest forum nu este facut pe injuraturi , jigniri , chiar daca nu ai injurat, limbajul tau este unul vulgar.

Bafta.
Da. L-am facut prost. Prost nu cred ca e injuratura. Dar chiar e prost. Nu accepta setul. Pentru ii este frica si punct.
Avatar utilizator
CaNaBySs
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Iun 25, 2016 1:43 pm

Mie Iul 20, 2016 9:42 am

Bogdan scrie:
CaNaBySs scrie:
5. DE CE DRACU NU MAI ACCEPTI SET IN RASA TA DE PROST , CUMVA TIE FRICĂ?
Omule, deja ati ajuns aici ? Daca aveti sa va jingiti si sa va injurati , folositi privatul sau skype,facebook,telefon etc.
Acest forum nu este facut pe injuraturi , jigniri , chiar daca nu ai injurat, limbajul tau este unul vulgar.

Bafta.
Da. L-am facut prost. Prost nu cred ca e injuratura. Dar chiar e prost. Nu accepta setul. Pentru ii este frica si punct.
"RASA TA DE PROST"
Cred ca sti la ce m-am referit.
Trebuia sa ii zici calm si bine, nu sa incepi deja sa jignesti.

Bafta.
Avatar utilizator
Second Metin2LF
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 08, 2016 6:03 pm

Mie Iul 20, 2016 10:52 am

Eu am facut pe [H]Allecs prost , Axel , si am luat ban :D :)))
Avatar utilizator
CaNaBySs
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Iun 25, 2016 1:43 pm

Mie Iul 20, 2016 10:57 am

Second Metin2LF scrie:Eu am facut pe [H]Allecs prost , Axel , si am luat ban :D :)))
Nu ai dreptul de a jingi un membru al staffului.
[H]Allecs face parte din staff,chiar daca nu are acces la comenzi,poti vedea asta in regulamentul sectiunii "Recrutare pentru Helper" . Dupa cum scrie si in regulament, jignirea staffului aduce mute de la 24h la banarea contului,tu ai continuat sa ii injuri pe skype !

Bafta.
Avatar utilizator
Second Metin2LF
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 08, 2016 6:03 pm

Mie Iul 20, 2016 11:48 am

CaNaBySs scrie:
Second Metin2LF scrie:Eu am facut pe [H]Allecs prost , Axel , si am luat ban :D :)))
Nu ai dreptul de a jingi un membru al staffului.
[H]Allecs face parte din staff,chiar daca nu are acces la comenzi,poti vedea asta in regulamentul sectiunii "Recrutare pentru Helper" . Dupa cum scrie si in regulament, jignirea staffului aduce mute de la 24h la banarea contului,tu ai continuat sa ii injuri pe skype !



Pai tu vezi ca nu stii nimic ? El m-a injurat pe skype dupa . M-a bagat o confa de 50 de persoane si ma injura. Eu l-am injurat ? Vezi ca nu stii nimic? Mai bine taci , nu mai abera . bagi de la tine doar sa-ti dea o functie pe joc ca te milogesti de ei. Taci! L-am facut doar prost . prost nu este o jignire , este o subestimare . Dar na. Romana la pamant ! TACI!

Bafta.
Avatar utilizator
CaNaBySs
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Iun 25, 2016 1:43 pm

Mie Iul 20, 2016 12:19 pm

Pai tu vezi ca nu stii nimic ? El m-a injurat pe skype dupa . M-a bagat o confa de 50 de persoane si ma injura. Eu l-am injurat ? Vezi ca nu stii nimic? Mai bine taci , nu mai abera . bagi de la tine doar sa-ti dea o functie pe joc ca te milogesti de ei. Taci! L-am facut doar prost . prost nu este o jignire , este o subestimare . Dar na. Romana la pamant ! TACI!

Bai frate, cand m-am milogit eu pentru grad? Vezi ca aici tu ai gresit, sa sti ca stiu toata intamplarea cu banul tau, nu zice ca nu stiu.

Hai,Bafta.
Avatar utilizator
Second Metin2LF
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 08, 2016 6:03 pm

Mie Iul 20, 2016 12:58 pm

CaNaBySs scrie:
Pai tu vezi ca nu stii nimic ? El m-a injurat pe skype dupa . M-a bagat o confa de 50 de persoane si ma injura. Eu l-am injurat ? Vezi ca nu stii nimic? Mai bine taci , nu mai abera . bagi de la tine doar sa-ti dea o functie pe joc ca te milogesti de ei. Taci! L-am facut doar prost . prost nu este o jignire , este o subestimare . Dar na. Romana la pamant ! TACI!

Bai frate, cand m-am milogit eu pentru grad? Vezi ca aici tu ai gresit, sa sti ca stiu toata intamplarea cu banul tau, nu zice ca nu stiu.

Hai,Bafta.

Pai vad ca nu stii . El m-a injurat pe skype nu eu pe el . Eu l-am facut doar prost pentru ca ma injurase pe skype si minte ca ii dau pesti lui KingAST sa dea duel pe site . Si eu i-am zis : " Esti prost ? " Atat . deci da , stii tot :)))
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Mie Iul 20, 2016 3:38 pm

Imi dai pm pe BUZZ , s-au DrujbaStihl s-a facem due pe site!
Închis