Danik vs HamatoYoshi si Kawind

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Iul 13, 2016 3:36 pm

KingNinj scrie:Stai linistit ca nu-s de ala dar daca vrei facem oricând. El a venit la mine sa facem duel 10-6 10-2 5-2 toate pentru mine. Si ma mai face si amator. Asta e :)) nu ma pot compara cu copilasi de 15 ani "nr1 ninja"..o sa mor amator :( trist
Cum poti sa te lauzi ca m-ai batut cand tu in fiecare duel mi-ai dat 16k rulant? cu beta si freza :))))) Oricum, dam revansa, doar sa termin itemele ca am facut alt cont, celalalt fiind banat :)
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mie Iul 13, 2016 7:36 pm

Eu fiind amator pe ninja, va i-au un set 100%.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Iul 13, 2016 10:08 pm

Dokita scrie:Eu fiind amator pe ninja, va i-au un set 100%.
Dacă eşti amator, 100% nu iei vreun set.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Iul 13, 2016 10:10 pm

Jawwad scrie:
Dokita scrie:Eu fiind amator pe ninja, va i-au un set 100%.
Dacă eşti amator, 100% nu iei vreun set.
Adevarat. Jawwad, mai am putin de lucrat la iteme si sunt gata. Maine vom da set, asa cum mi-ai cerut. Dokita, la fel.



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Joi Iul 14, 2016 1:00 am

Ba copile cum îmi zici tu mie ca iti dadeam 16k rulant când a fost de la egal la egal duelele mai ai avut si 1.5k viata in plus fata de mine si nu ti-am zis nimic, mai si sufereai ca sunt amator tu ai venit nu te-am chemat eu. Dupa primu set am vrut sa plec ai zis sa mai facem încă 2. Si tu ai avut freza mai ai schimbat si armele si 20de ori si te-ai dus oras si tu ai dat12k ambuscada si nu am zis 1 cuvânt către tine. Asa ca tine-ti ciocu mic. N-ai cum sa mă bati copile. Când ai 7 ani pe ninja impliniti si de facut teste pe caracter ma cauti sa-ti acord revansa sa am cu cine da duel. Pana atunci taci si invata ca te-a bătut un amator deci esti mai jos ca amatoru. Atât am avut de răspuns si a fost ultima oara când te-am băgat in seama. Stiu mai multe pe ninja decât stiti voi despre viata voastră copiilor. Singuru ninja de pe server care m-a bătut este myk33 adica ReaLRusso. In rest niciunu absolut niciunu degeaba suferiti la capitolu asta va conduc pe toti mă sa va fie de inteles la toti copilasii care se cred nr1 ninja la 14-16 anisori.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Joi Iul 14, 2016 1:03 am

KingNinj scrie:Ba copile cum îmi zici tu mie ca iti dadeam 16k rulant când a fost de la egal la egal duelele mai ai avut si 1.5k viata in plus fata de mine si nu ti-am zis nimic, mai si sufereai ca sunt amator tu ai venit nu te-am chemat eu. Dupa primu set am vrut sa plec ai zis sa mai facem încă 2. Si tu ai avut freza mai ai schimbat si armele si 20de ori si te-ai dus oras si tu ai dat12k ambuscada si nu am zis 1 cuvânt către tine. Asa ca tine-ti ciocu mic. N-ai cum sa mă bati copile. Când ai 7 ani pe ninja impliniti si de facut teste pe caracter ma cauti sa-ti acord revansa sa am cu cine da duel. Pana atunci taci si invata ca te-a bătut un amator deci esti mai jos ca amatoru. Atât am avut de răspuns si a fost ultima oara când te-am băgat in seama.
Te astept azi la 5 seturi!
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Joi Iul 14, 2016 10:58 am

Hamato esti pregatit? imi dai pm pe sura cand vrei sa dam seturile.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Iul 14, 2016 11:02 am

KingNinj scrie:Ba copile cum îmi zici tu mie ca iti dadeam 16k rulant când a fost de la egal la egal duelele mai ai avut si 1.5k viata in plus fata de mine si nu ti-am zis nimic, mai si sufereai ca sunt amator tu ai venit nu te-am chemat eu. Dupa primu set am vrut sa plec ai zis sa mai facem încă 2. Si tu ai avut freza mai ai schimbat si armele si 20de ori si te-ai dus oras si tu ai dat12k ambuscada si nu am zis 1 cuvânt către tine. Asa ca tine-ti ciocu mic. N-ai cum sa mă bati copile. Când ai 7 ani pe ninja impliniti si de facut teste pe caracter ma cauti sa-ti acord revansa sa am cu cine da duel. Pana atunci taci si invata ca te-a bătut un amator deci esti mai jos ca amatoru. Atât am avut de răspuns si a fost ultima oara când te-am băgat in seama. Stiu mai multe pe ninja decât stiti voi despre viata voastră copiilor. Singuru ninja de pe server care m-a bătut este myk33 adica ReaLRusso. In rest niciunu absolut niciunu degeaba suferiti la capitolu asta va conduc pe toti mă sa va fie de inteles la toti copilasii care se cred nr1 ninja la 14-16 anisori.
Mamă, ce bun eşti tu :lol: 7 ani pe ninja? Înseamnă că ar trebui să ştii să faci vizual easy, să ştii bugurile la ninja.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Joi Iul 14, 2016 11:05 am

Jawwad scrie:
KingNinj scrie:Ba copile cum îmi zici tu mie ca iti dadeam 16k rulant când a fost de la egal la egal duelele mai ai avut si 1.5k viata in plus fata de mine si nu ti-am zis nimic, mai si sufereai ca sunt amator tu ai venit nu te-am chemat eu. Dupa primu set am vrut sa plec ai zis sa mai facem încă 2. Si tu ai avut freza mai ai schimbat si armele si 20de ori si te-ai dus oras si tu ai dat12k ambuscada si nu am zis 1 cuvânt către tine. Asa ca tine-ti ciocu mic. N-ai cum sa mă bati copile. Când ai 7 ani pe ninja impliniti si de facut teste pe caracter ma cauti sa-ti acord revansa sa am cu cine da duel. Pana atunci taci si invata ca te-a bătut un amator deci esti mai jos ca amatoru. Atât am avut de răspuns si a fost ultima oara când te-am băgat in seama. Stiu mai multe pe ninja decât stiti voi despre viata voastră copiilor. Singuru ninja de pe server care m-a bătut este myk33 adica ReaLRusso. In rest niciunu absolut niciunu degeaba suferiti la capitolu asta va conduc pe toti mă sa va fie de inteles la toti copilasii care se cred nr1 ninja la 14-16 anisori.
Mamă, ce bun eşti tu :lol: 7 ani pe ninja? Înseamnă că ar trebui să ştii să faci vizual easy, să ştii bugurile la ninja.
Poate are el 7 ani pe ninja, dar nu a specificat ca de farm s-au pvp :lol:
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Joi Iul 14, 2016 11:28 am

Cauta pe YouTube HUN0R. Pana sa se bage lvl120 ala a fost contu meu de la 0 pana la 105 timp de 7 ani, dupa l-am vândut ca ro a devenit privat. In paralel jucam si private pvp-uri.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Joi Iul 14, 2016 11:41 am

Imi poti aduce o dovada ca a fost contul tau?
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Iul 14, 2016 12:01 pm

KingNinj scrie:Cauta pe YouTube HUN0R. Pana sa se bage lvl120 ala a fost contu meu de la 0 pana la 105 timp de 7 ani, dupa l-am vândut ca ro a devenit privat. In paralel jucam si private pvp-uri.
Pe ro e altă treabă deoarece nimeni nu are iteme perfecte, dar pe un pvp toţi au iteme cam la fel, dacă erai atât de bun pe ro, nu înseamnă că eşti atât de bun şi pe pvp.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Joi Iul 14, 2016 12:02 pm

Jawwad scrie:
KingNinj scrie:Cauta pe YouTube HUN0R. Pana sa se bage lvl120 ala a fost contu meu de la 0 pana la 105 timp de 7 ani, dupa l-am vândut ca ro a devenit privat. In paralel jucam si private pvp-uri.
Pe ro e altă treabă deoarece nimeni nu are iteme perfecte, dar pe un pvp toţi au iteme cam la fel, dacă erai atât de bun pe ro, nu înseamnă că eşti atât de bun şi pe pvp.
Adevarata dreptate ai Jawwad, insa aici problema nu este itemele, in primul rand depinde cum sti sa-ti manuiesti caracterul, dupa urmeaza si itemele.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Joi Iul 14, 2016 2:59 pm

Zice-ti-mi in privat bugu la ambuscada sa vad daca il stiti! :) Si dupa aceea puteti vorbi de mine.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Joi Iul 14, 2016 3:07 pm

Citeste regulamentul jocului, cine e prins ca foloseste un bug, v-a fi sanctionat :)
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Joi Iul 14, 2016 4:11 pm

KingNinj scrie:Zice-ti-mi in privat bugu la ambuscada sa vad daca il stiti! :) Si dupa aceea puteti vorbi de mine.
Sa iti stric eu visul si sa iti spun ca nu exista bug la ambuscada? Singurele bug-uri sunt : bug hit , bug camera, bug auto, bug fulger si bug-ul vizual. Daca vrei iti spun eu ce face fiecare ;))
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Joi Iul 14, 2016 4:27 pm

qDanik scrie:
KingNinj scrie:Zice-ti-mi in privat bugu la ambuscada sa vad daca il stiti! :) Si dupa aceea puteti vorbi de mine.
Sa iti stric eu visul si sa iti spun ca nu exista bug la ambuscada? Singurele bug-uri sunt : bug hit , bug camera, bug auto, bug fulger si bug-ul vizual. Daca vrei iti spun eu ce face fiecare ;))
Lasa-l ma, el e mare ninja cu beta in mana, bratara suflet si freza :))))) Stie el buguri pe ninja cat stiu eu pe sura




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
presTo
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Joi Iul 14, 2016 3:04 pm

Joi Iul 14, 2016 4:56 pm

GG
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Joi Iul 14, 2016 5:02 pm

Atunci ce vorbiti mă ca degeaba am stat 7 ani ninja pe ro? Daca nu stiti bugu la ambuscada. Ce sa stit voi ca toata ziua faceti 1vs1 ninja :)) restu 0. V-am zis când o sa aveti 7 ani de ninja poate o sa stiti si voi cum se face Bug la ambuscada sa maresti dmg.
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Joi Iul 14, 2016 5:04 pm

Dokita scrie:Citeste regulamentul jocului, cine e prins ca foloseste un bug, v-a fi sanctionat :)
:)) ala e Bug pe toate metinele si pe ro. De când exista. Cei care au jucat ro il stie. Depinde doar de adversar sa stii asta ;)
Închis