Danik vs HamatoYoshi si Kawind

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Iul 10, 2016 6:05 pm

Sa incepem cu inceputul:

Stau la bonusat de arme si imi trimite un amic un pm cu: "Ba? Te conduce HamatoYoshi cu 3 - 2 la set?"
Eu: "Este 2 - 2"
El: "Asa se lauda asta"
Eu am ramas socat cand un copil care isi ia bataie la 2 la 3 si 5 sa ma conduca pe mine.

Primul set a fost cu el, in al 2 set l-a bagat pe Kawind pe cont la el si desigur a luat si ala bataie. O sa vedeti in urmatorul clip totul + un bonus.



Dupa ce m-a provocat Portocala a.k.a Kawind a luat bataie in 2 set-uri

Sper sa vina aici Hamato si sa ma contrazica :)) daca are cu ce.

Bafta multa.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Dum Iul 10, 2016 6:10 pm

Salut. Hai sa clarificam cateva lucruri in legatura cu acuzatiile tale. In primul rand, sunt nefondate. Eu am fost pe HamatoYoshi mereu, nimeni nu are contul meu. In al 2-lea rand, ieri am dat un set la arahani si te-am batut, deci implicit am avut 3-2 la seturi. Azi ai spus sa dam 5 seturi. Am dat 2, ai ajuns la 4-3 seturi, apoi ai abandonat. Restul de puncte au revenit la mine. In concluzie, am 6-4 la seturi. Cat despre seturile cu portocala, acolo nu ma bag, e treaba voastra ce faceti. Sper ca te-am lamurit. Salve!



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Iul 10, 2016 6:21 pm

HamatoYoshi scrie:Salut. Hai sa clarificam cateva lucruri in legatura cu acuzatiile tale. In primul rand, sunt nefondate. Eu am fost pe HamatoYoshi mereu, nimeni nu are contul meu. In al 2-lea rand, ieri am dat un set la arahani si te-am batut, deci implicit am avut 3-2 la seturi. Azi ai spus sa dam 5 seturi. Am dat 2, ai ajuns la 4-3 seturi, apoi ai abandonat. Restul de puncte au revenit la mine. In concluzie, am 6-4 la seturi. Cat despre seturile cu portocala, acolo nu ma bag, e treaba voastra ce faceti. Sper ca te-am lamurit. Salve!



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Cum sa ma bati pe mine arahani cand in v1 dupa ce ti-am luat alea 2 set-uri ai zis ca numai dam cu imi ajung astea 2 victorii. M-am razgandit eu deodata sa dau set la arahani cand eu te chemam doar v1. Pe langa ca esti slab ninja mai esti si mincinos. Am sa chem un martor si anume pe "Vagin" sa iti explice el tot.
Nu am luat nici o bataie in ziua de sambata 6/10/2016 doar am dat.
Nu eu am abandonat ci tu cum se vede din filmare si la ce scor ti-ai luat in primul set 10 - 2 ai avea vre-o pretentie sa ma bati?
Faza cu contul ca era doar eu ca nu a intrat ala. In primul set a ai avut un stil de joc si ala cu norul primul. In al 2 lea set ai schimbat radical totul si ai inceput cu hit. De la 10 - 2 la 10 - 8 crede-ma ca e o diferenta de experienta. Numai Kawind care era si singur cu noi la arahani putea ajunge la performanta asta. Si alta intrebare: De ce ati iesit amandoi deodata de 2 ori. Ai scris ca vrei sa bei apa dupa ai dat logout si ala a zis ca se duce map1. In maxim 5 secunde va vad pe tine si pe ala langa mine. Deci dus intors map1 face 5 secunde?
Ai mai avea vre-o pretentie sa ma bati? V-am batut pe amandoi cap in cap si tu imi faci mie fite aici?
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Dum Iul 10, 2016 6:29 pm

qDanik scrie:
HamatoYoshi scrie:Salut. Hai sa clarificam cateva lucruri in legatura cu acuzatiile tale. In primul rand, sunt nefondate. Eu am fost pe HamatoYoshi mereu, nimeni nu are contul meu. In al 2-lea rand, ieri am dat un set la arahani si te-am batut, deci implicit am avut 3-2 la seturi. Azi ai spus sa dam 5 seturi. Am dat 2, ai ajuns la 4-3 seturi, apoi ai abandonat. Restul de puncte au revenit la mine. In concluzie, am 6-4 la seturi. Cat despre seturile cu portocala, acolo nu ma bag, e treaba voastra ce faceti. Sper ca te-am lamurit. Salve!



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Cum sa ma bati pe mine arahani cand in v1 dupa ce ti-am luat alea 2 set-uri ai zis ca numai dam cu imi ajung astea 2 victorii. M-am razgandit eu deodata sa dau set la arahani cand eu te chemam doar v1. Pe langa ca esti slab ninja mai esti si mincinos. Am sa chem un martor si anume pe "Vagin" sa iti explice el tot.
Nu am luat nici o bataie in ziua de sambata 6/10/2016 doar am dat.
Nu eu am abandonat ci tu cum se vede din filmare si la ce scor ti-ai luat in primul set 10 - 2 ai avea vre-o pretentie sa ma bati?
Faza cu contul ca era doar eu ca nu a intrat ala. In primul set a ai avut un stil de joc si ala cu norul primul. In al 2 lea set ai schimbat radical totul si ai inceput cu hit. De la 10 - 2 la 10 - 8 crede-ma ca e o diferenta de experienta. Numai Kawind care era si singur cu noi la arahani putea ajunge la performanta asta. Si alta intrebare: De ce ati iesit amandoi deodata de 2 ori. Ai scris ca vrei sa bei apa dupa ai dat logout si ala a zis ca se duce map1. In maxim 5 secunde va vad pe tine si pe ala langa mine. Deci dus intors map1 face 5 secunde?
Ai mai avea vre-o pretentie sa ma bati? V-am batut pe amandoi cap in cap si tu imi faci mie fite aici?
Eu ti-am zis sa continuam seturile si tu ai refuzat, ai inceput set cu altcineva. Se considera abandon, deci am castigat. Nu imi mai plange te rog, ca daca ma enervezi nu mai pupi nici un set de la mine. Am 6-4 seturi. Si am un sfat pentru tine: Invata sa pierzi! Salutare!



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Iul 10, 2016 6:34 pm

Eu ti-am zis sa continuam seturile si tu ai refuzat, ai inceput set cu altcineva. Se considera abandon, deci am castigat. Nu imi mai plange te rog, ca daca ma enervezi nu mai pupi nici un set de la mine. Am 6-4 seturi. Si am un sfat pentru tine: Invata sa pierzi! Salutare!
Sa nu pup set cu tine? De parca ai fi cel mai mare ninja de pe aici. De pe E8400 doar bataie ai mancat. Am antrenat ninja care sunt acum de 10x mai buni ca tine. Ai avea pretentie sa ma bati dupa scorurile astea? 10 - 3 10 - 2 10 - 5 10 - 2 ? Baga-l iar pe Kawind pe contul tau si te bat si mai urat si in alea 5 set-uri de ce ai bagat pe altcineva pe cont si nu mi-ai raspuns la intrebarea: "De ce ieseati amandoi deodata de pe cont" Map1 --> Arahani faci 5 secunde dus-intors? Cine crezi ca te crede ca ma bati tu pe mine?
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Dum Iul 10, 2016 10:35 pm

Iarasi tu si aici, parca ziceai in acest topic ca nu-ti mai stie nimeni contul, i-a sa clarificam, uita-te aici ce ai spus viewtopic.php?f=29&t=3503 ai spus ca ti-l mai stiu si alte persoane, ce ai de spus in privinta asta?
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Iul 10, 2016 10:38 pm

Dokita scrie:Iarasi tu si aici, parca ziceai in acest topic ca nu-ti mai stie nimeni contul, i-a sa clarificam, uita-te aici ce ai spus viewtopic.php?f=29&t=3503 ai spus ca ti-l mai stiu si alte persoane, ce ai de spus in privinta asta?
El crede ca daca pune pe altcineva pe cont la el ma bate de ma rupe respectivul. Uite asa l-am batut si pe el si pe ala.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Dum Iul 10, 2016 10:46 pm

Are dubla personalitate, uita-te aici : viewtopic.php?f=29&t=3503
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Junn
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Joi Apr 21, 2016 5:39 pm

Lun Iul 11, 2016 12:10 am

Cum spuneam, acest copil extraordinar este un mare 0 ofticat. Nu merita sa-ti pierzi timpu` la set cu el. Isi pune puncte din burta sau pe "abandon". in rest e pauza la metin.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Lun Iul 11, 2016 12:16 am

Am intalnit multe persoane arogante si offticate ca el, eu nu il cunosc, dar as vrea sa fac un set cu tine, apropo sunt sura arme, ma contactezi pe joc Dokita daca vrei sa facem (HamatoYosi).
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Lun Iul 11, 2016 12:46 am

Dokita scrie:Iarasi tu si aici, parca ziceai in acest topic ca nu-ti mai stie nimeni contul, i-a sa clarificam, uita-te aici ce ai spus viewtopic.php?f=29&t=3503 ai spus ca ti-l mai stiu si alte persoane, ce ai de spus in privinta asta?
Contul pe care sunt caracterele care le utilizez in prezent nu-l ştie nimeni.


Cât despre tine Dani, poţi să te consolezi cu părerea ca era kawind pe cont daca te face sa te simti bine. Stim amandoi ca am 6-4 seturi. Cand imi ceri revansa, sa aduci martori. Pana atunci, te conduc. Salve!




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Lun Iul 11, 2016 12:47 am

Orice ar fi, eu te vreau pe tine pe cont pentru a face un set cu tine, te astept oricand, pm joc, Dokita.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Bobe
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Lun Iul 11, 2016 1:49 pm

Mar Iul 12, 2016 1:51 am

De ce va certati asa de la niste seturi?? :ugeek:
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mar Iul 12, 2016 9:00 am

Pnetru ca HamatoYoshi se crede ceea ce nu e si nu v-a fi vreodata.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Mar Iul 12, 2016 2:20 pm

Bobe scrie:De ce va certati asa de la niste seturi?? :ugeek:
Isi pune set-uri din burta si se lauda peste tot ca ma bate cand eu conduc peste jumatate din ninja server-ului la set-uri.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Iul 12, 2016 2:41 pm

qDanik scrie:
Bobe scrie:De ce va certati asa de la niste seturi?? :ugeek:
Isi pune set-uri din burta si se lauda peste tot ca ma bate cand eu conduc peste jumatate din ninja server-ului la set-uri.
Imi pare foarte rau sa te anunt, dar Kawind ( xPortocaLa ) este martor cand te-am facut cu 6-4 seturi, apoi ai castigat 2 seturi si ai ajuns la 6-6 seturi. Nu spun ca nu esti bun pe ninja, pentru ca stii sa joci, dar nu stii sa pierzi. Salve!



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mar Iul 12, 2016 2:43 pm

App, ca vb de seturi, te mai astept la 3 seturi, am 2-0 set.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Junn
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Joi Apr 21, 2016 5:39 pm

Mar Iul 12, 2016 2:45 pm

Bai Kasumi, cine nu stie sa piarda ma?=]] Tu iti pui puncte din burta si le iei pe ale altora si te crezi bun. Da-i ma drumu pe afara. Nu mai sta 24/24 in casa pls. Prea zmeu te crezi. Esti paralel cu orice rasa. Te bate oricine. Tu imi faci mie faze ca ai 10-3, da nu`mi treci de 5 la set. Esti un copil no-lifer, n-ai o treaba cu viata sociala. Ai arfe de maimutoi oparit . Cand inveti sa joci si sa fii corect, atunci mai lauda-te ca bati. Pana atunci tot un mare 0 esti. Salut!
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Iul 12, 2016 3:00 pm

Dokita scrie:App, ca vb de seturi, te mai astept la 3 seturi, am 2-0 set.
Felicitari.
Junn scrie:Bai Kasumi, cine nu stie sa piarda ma?=]] Tu iti pui puncte din burta si le iei pe ale altora si te crezi bun. Da-i ma drumu pe afara. Nu mai sta 24/24 in casa pls. Prea zmeu te crezi. Esti paralel cu orice rasa. Te bate oricine. Tu imi faci mie faze ca ai 10-3, da nu`mi treci de 5 la set. Esti un copil no-lifer, n-ai o treaba cu viata sociala. Ai arfe de maimutoi oparit . Cand inveti sa joci si sa fii corect, atunci mai lauda-te ca bati. Pana atunci tot un mare 0 esti. Salut!
Raissen ( lAdam ) era cu noi in desert cand am dat set. Acesta poate confirma. Te conduceam cu 7-2, si ai inceput sa scazi puncte de la mine si sa bagi la tine.. Ai sarit de la 7-2 la 6-5.. Si nu stiu de unde. Ai mai luat un duel, deci a fost 7-3, apoi ai zis ca ai 10-0 pe motivul ca "fur scor". Esti un terminat paralel si cu war-ul, si cu ningeak-ul. Tin sa-ti aduc aminte ca dupa ce ai abandonat la 7-3 si s-a facut 10-3 pentru mine, ai inceput sa injuri, dupa cum se poate vedea aici viewtopic.php?f=24&t=3549 . Deocamdata, la war vs war avem 2-2 seturi ( Ajin vs Ak3 ), iar pe ninja am 2-0 seturi ( HamatoYoshi vs Junn ). Repet, Raissen poate confirma tot ce am spus eu. Salve!




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Junn
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Joi Apr 21, 2016 5:39 pm

Mar Iul 12, 2016 3:17 pm

HamatoYoshi scrie:
Dokita scrie:App, ca vb de seturi, te mai astept la 3 seturi, am 2-0 set.
Felicitari.
Junn scrie:Bai Kasumi, cine nu stie sa piarda ma?=]] Tu iti pui puncte din burta si le iei pe ale altora si te crezi bun. Da-i ma drumu pe afara. Nu mai sta 24/24 in casa pls. Prea zmeu te crezi. Esti paralel cu orice rasa. Te bate oricine. Tu imi faci mie faze ca ai 10-3, da nu`mi treci de 5 la set. Esti un copil no-lifer, n-ai o treaba cu viata sociala. Ai arfe de maimutoi oparit . Cand inveti sa joci si sa fii corect, atunci mai lauda-te ca bati. Pana atunci tot un mare 0 esti. Salut!
Raissen ( lAdam ) era cu noi in desert cand am dat set. Acesta poate confirma. Te conduceam cu 7-2, si ai inceput sa scazi puncte de la mine si sa bagi la tine.. Ai sarit de la 7-2 la 6-5.. Si nu stiu de unde. Ai mai luat un duel, deci a fost 7-3, apoi ai zis ca ai 10-0 pe motivul ca "fur scor". Esti un terminat paralel si cu war-ul, si cu ningeak-ul. Tin sa-ti aduc aminte ca dupa ce ai abandonat la 7-3 si s-a facut 10-3 pentru mine, ai inceput sa injuri, dupa cum se poate vedea aici viewtopic.php?f=24&t=3549 . Deocamdata, la war vs war avem 2-2 seturi ( Ajin vs Ak3 ), iar pe ninja am 2-0 seturi ( HamatoYoshi vs Junn ). Repet, Raissen poate confirma tot ce am spus eu. Salve!




Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
BINE CA SPUI CA FAC EU CEEA CE FACI TU AMATORULE. NU`MI TRECI DE 5 VERE. ERA 7-5 CU PUNCTE FURATE DE TINE. SI LA 7 RAMANEAI. INVATA SA JOCI MENTAL SI MA CAUTI. NU AI DREPT LA REPLICA IN FATA MEA, COPILE. ESTI UN PARLIT. Adam nici nu era atent la scor, a fost si afk odata. te bat sub 5 cand vrea inima ta. Esti mare war mental cu bugu critica. Astept ss-urile cu scoru, asa cum te laudai tu. Esti paralel cu orice rasa te salut. [ SI IN SS VORBEAM CU Andrei AKA rTN, dar faci si tu ss sa te bagi in seama cand n-ai dume sa mi le intorci vii pe saman sau faci reclamatii. Nici nu ma mira de ce stateai pe Kasumi si te iubeai cu Bogdanel. Esti o fetitza cu mustata si putsa.]
Închis