Kasumi baiat bun

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Sâm Iul 09, 2016 5:55 pm

Stai calm, aia nu e o insulta, ti-am spus doar parerea mea, imi cer scuze daca te-am insultat cu ceva.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Metin2 turkey
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 577
Membru din: Mie Iun 22, 2016 4:40 pm
Oraş: Brasov
Status: Easy money BITCH !

Sâm Iul 09, 2016 6:03 pm

Sincer si eu am aceeasi parere . Frate tu esti gay , ai si cont de fata si de baiat .
Arogant, fițos, tupeu jegos Fac bani și-i arunc pe jos Dau cureaua Gucci jos Ea-și dă chiloții jos
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Sâm Iul 09, 2016 6:15 pm

Nu am niciun cont de fata, Kasumi nu a mai intrat pe contul ei de mult timp ca l-a uitat, a intrat acu ceva timp pe al meu sa dea duele si a vorbit cu AndeenoDmasy. Nu inteleg ce atata tevatura. Daca el e ofticat si face topicuri aiurea fara sa cunoasca, e treaba lui, lasati-l in pace.



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
LeeDamassy
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Joi Feb 04, 2016 8:35 pm

Sâm Iul 09, 2016 6:16 pm

Hai men gata nu mai plange. Bft la Miss ca esti k.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Sâm Iul 09, 2016 6:21 pm

Bafta la Miss, bafta dar lumea dupa cele intamplate in acest topic i-a vazut identitatea adevarata, nu cred ca o sa-l voteze nimeni, dar o sa vedem pe parcursul concursului ce se v-a intampla cu el, si inca ceva, bafta Kasumi :lol:
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Easy Metin2 PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 303
Membru din: Sâm Noi 28, 2015 3:06 pm

Sâm Iul 09, 2016 7:09 pm

HamatoYoshi scrie:Contul meu este facut pe calculatorul ei, sunteti orbi? V-am zis ca mai trecem unul pe la altul, suntem prieteni. Apropo Dokita, usor cu insultele.



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.


Cu stima si respect , arunca un ochi pe regulamentul forumului : viewtopic.php?f=12&p=14945#p14945 , la 3 avertismente ai ban pe forum.Din ce am observat eu ai acelasi ip ceea ce rezulta ca esti una si aceiasi persoana, incearca sa nu o mai dai la intors.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Iul 09, 2016 7:21 pm

HamatoYoshi scrie:Contul meu este facut pe calculatorul ei, sunteti orbi? V-am zis ca mai trecem unul pe la altul, suntem prieteni. Apropo Dokita, usor cu insultele.



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Imagine
Imagine
Aceste poze arată că primele 2 mesaje sunt trimise de pe acelaşi ip la 2 minute diferenţă.
Tu susţii faptul că i-ai dat mesaj pe facebook să intre:
Imagine
Prin urmare, contul este al tău, tu eşti Kasumi, te-ai dat drept fată, ce voiai? Să furi iteme? sau ai dublă personalitate şi-ţi plac şi fetele şi băieţii?
Arată-ne un ss unde ai rugat-o să intre pe facebook să clarifice lucrurile şi eu îţi dau dreptate că tu nu ai treabă cu Kasumi.
Imagine
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Batiqe
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Vin Mai 27, 2016 12:08 pm

Sâm Iul 09, 2016 7:50 pm

cf băi Miss fata de la ţară
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Iul 10, 2016 12:41 am

Serios? Așa josnic ai ajuns mă?
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Dum Iul 10, 2016 2:39 am

Ahahahahahahahahahahahahhahahahahahahaha!!!!!! In ce hal au ajuns copilasii de 14-16 ani in ziua de azi!!! VAI DE VIATA VOASTRA!! Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Dum Iul 10, 2016 11:46 am

Cred ca stiti de ce s-a dat drept fata baiatu nu?
Sa va spun eu, s-a dat drept fata:
1.Sa poata castiga la MISS.
2.Pentru site, evident, poate are si un FB fals, n-avem de unde sa stim unde poata sa ajunga baiatu' asta.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Iul 10, 2016 1:36 pm

Deci:

Moamaaaaa :))))))

Esti cel mai slab ninja pe care l-am cunoscut si cel mai josnic. Stateam la bonusat de arcuri si deodata vad ca imi da Andee pm:
"Te conduce Hamato la set cu 3 - 2?" Am murit de ras cand am auzit asta :))) Scorul este 2 - 2 si te-am batut urat in v1 cu scorurile de 10 - 3 si 10 - 5. Pentru mine esti un ninja pokemon, de buzunar care nici nu stie sa tina hit. Daca asa ai ajuns sa castigi si tu un site bravo tie ma.

"Am inchiriat costum si am facut poze cu fotograf profesionist" - moooooooooooooor. Parca nu puteai face o poza in tricou si pantaloni scurti cu o Motorola =)))). Eu nu stiu de unde ai voturi cu fata aia pistruiata de copil. In ce clasa esti? A IX a ?
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Dum Iul 10, 2016 2:13 pm

qDanik scrie:Deci:

Moamaaaaa :))))))

Esti cel mai slab ninja pe care l-am cunoscut si cel mai josnic. Stateam la bonusat de arcuri si deodata vad ca imi da Andee pm:
"Te conduce Hamato la set cu 3 - 2?" Am murit de ras cand am auzit asta :))) Scorul este 2 - 2 si te-am batut urat in v1 cu scorurile de 10 - 3 si 10 - 5. Pentru mine esti un ninja pokemon, de buzunar care nici nu stie sa tina hit. Daca asa ai ajuns sa castigi si tu un site bravo tie ma.

"Am inchiriat costum si am facut poze cu fotograf profesionist" - moooooooooooooor. Parca nu puteai face o poza in tricou si pantaloni scurti cu o Motorola =)))). Eu nu stiu de unde ai voturi cu fata aia pistruiata de copil. In ce clasa esti? A IX a ?
Cred ca de setul de aseara de la arahani ai uitat. Nu inteleg frate, va dati asa de buni si daca va conduce cineva uitati de seturi. Termina cu oftica si maturizeaza-te. Salve!
[quote="Dokita"]Cred ca stiti de ce s-a dat drept fata baiatu nu?
Sa va spun eu, s-a dat drept fata:
1.Sa poata castiga la MISS.
2.Pentru site, evident, poate are si un FB fals, n-avem de unde sa stim unde poata sa ajunga baiatu' asta.
[/quote]
Fara acuzatii nefondate te rog. Informeaza-te si afla ca nu am cerut niciun site niciodata la nimeni. Salve!



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Iul 10, 2016 2:41 pm

HamatoYoshi scrie:
qDanik scrie:Deci:

Moamaaaaa :))))))

Esti cel mai slab ninja pe care l-am cunoscut si cel mai josnic. Stateam la bonusat de arcuri si deodata vad ca imi da Andee pm:
"Te conduce Hamato la set cu 3 - 2?" Am murit de ras cand am auzit asta :))) Scorul este 2 - 2 si te-am batut urat in v1 cu scorurile de 10 - 3 si 10 - 5. Pentru mine esti un ninja pokemon, de buzunar care nici nu stie sa tina hit. Daca asa ai ajuns sa castigi si tu un site bravo tie ma.

"Am inchiriat costum si am facut poze cu fotograf profesionist" - moooooooooooooor. Parca nu puteai face o poza in tricou si pantaloni scurti cu o Motorola =)))). Eu nu stiu de unde ai voturi cu fata aia pistruiata de copil. In ce clasa esti? A IX a ?
Cred ca de setul de aseara de la arahani ai uitat. Nu inteleg frate, va dati asa de buni si daca va conduce cineva uitati de seturi. Termina cu oftica si maturizeaza-te. Salve!
[quote="Dokita"]Cred ca stiti de ce s-a dat drept fata baiatu nu?
Sa va spun eu, s-a dat drept fata:
1.Sa poata castiga la MISS.
2.Pentru site, evident, poate are si un FB fals, n-avem de unde sa stim unde poata sa ajunga baiatu' asta.
Fara acuzatii nefondate te rog. Informeaza-te si afla ca nu am cerut niciun site niciodata la nimeni. Salve!



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.[/quote]


Set de la arahani de aseara. Cred ca inventezi oleaca chestia asta. Singurele set-uri cu tine de ieri au fost in v1 cand ai mancat bataie pe paine. Incearca sa numai furi, daca dau set cu tine nu treci de 5.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Dum Iul 10, 2016 2:44 pm

qDanik scrie:
HamatoYoshi scrie:
qDanik scrie:Deci:

Moamaaaaa :))))))

Esti cel mai slab ninja pe care l-am cunoscut si cel mai josnic. Stateam la bonusat de arcuri si deodata vad ca imi da Andee pm:
"Te conduce Hamato la set cu 3 - 2?" Am murit de ras cand am auzit asta :))) Scorul este 2 - 2 si te-am batut urat in v1 cu scorurile de 10 - 3 si 10 - 5. Pentru mine esti un ninja pokemon, de buzunar care nici nu stie sa tina hit. Daca asa ai ajuns sa castigi si tu un site bravo tie ma.

"Am inchiriat costum si am facut poze cu fotograf profesionist" - moooooooooooooor. Parca nu puteai face o poza in tricou si pantaloni scurti cu o Motorola =)))). Eu nu stiu de unde ai voturi cu fata aia pistruiata de copil. In ce clasa esti? A IX a ?
Cred ca de setul de aseara de la arahani ai uitat. Nu inteleg frate, va dati asa de buni si daca va conduce cineva uitati de seturi. Termina cu oftica si maturizeaza-te. Salve!
[quote="Dokita"]Cred ca stiti de ce s-a dat drept fata baiatu nu?
Sa va spun eu, s-a dat drept fata:
1.Sa poata castiga la MISS.
2.Pentru site, evident, poate are si un FB fals, n-avem de unde sa stim unde poata sa ajunga baiatu' asta.
Fara acuzatii nefondate te rog. Informeaza-te si afla ca nu am cerut niciun site niciodata la nimeni. Salve!



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.

Set de la arahani de aseara. Cred ca inventezi oleaca chestia asta. Singurele set-uri cu tine de ieri au fost in v1 cand ai mancat bataie pe paine. Incearca sa numai furi, daca dau set cu tine nu treci de 5.[/quote]
Am 3-2 la seturi. Te astept oricand la inca 5 seturi filmate la arahani. Salut.



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.

EDIT: Tocmai am dat 5 seturi la arahani, si am castigat. Am 6-4 la seturi, data viitoare te rog sa nu mai abandonezi si sa zici ca ai castigat. Te conduc, nu mai pupi set cu mine, pace!
Avatar utilizator
Junn
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Joi Apr 21, 2016 5:39 pm

Dum Iul 10, 2016 10:03 pm

Ua Oli. sa ma pis pe mustata ta pana iti pica. Esti pokemon, ai fata de tigan parlit. Ai 1.87, probabil ca de aia ai si mustata aia piedica la muci, pentru ca, ca sa ti-o ia frizerul ii trebuie lift. Acelasi lucru si despre par. Te lauzi ca bati, ca esti bun. Esti un mare 0, no-lifer, antisocial si nu le spune altora sa se maturizeze, din contra. Urmeaza-ti sfatul. Esti un muc inalt care sta 24/24 in casa. Mi se pare normal sa te crezi zmeu atat timp cat iti traiesti viata intre 4 pereti. Si nu`ti mai da tu aere cu chestii de genu` "Salve" ca dai dovada clara de prostie. Sper sincer sa te lamuresti si sa iti indrepti orientarile sexuale. Salut!
Avatar utilizator
Easy Metin2 PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 303
Membru din: Sâm Noi 28, 2015 3:06 pm

Dum Iul 10, 2016 10:14 pm

Junn scrie:Ua Oli. sa ma pis pe mustata ta pana iti pica. Esti pokemon, ai fata de tigan parlit. Ai 1.87, probabil ca de aia ai si mustata aia piedica la muci, pentru ca, ca sa ti-o ia frizerul ii trebuie lift. Acelasi lucru si despre par. Te lauzi ca bati, ca esti bun. Esti un mare 0, no-lifer, antisocial si nu le spune altora sa se maturizeze, din contra. Urmeaza-ti sfatul. Esti un muc inalt care sta 24/24 in casa. Mi se pare normal sa te crezi zmeu atat timp cat iti traiesti viata intre 4 pereti. Si nu`ti mai da tu aere cu chestii de genu` "Salve" ca dai dovada clara de prostie. Sper sincer sa te lamuresti si sa iti indrepti orientarile sexuale. Salut!



Citeste regulamentul forumului : viewtopic.php?f=12&p=15554#p15554. Ai avertisment pentru limbaj, la 3 avertismente ai ban pe forum.
Avatar utilizator
Junn
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Joi Apr 21, 2016 5:39 pm

Dum Iul 10, 2016 10:17 pm

DANYTO scrie:
Junn scrie:Ua Oli. sa ma pis pe mustata ta pana iti pica. Esti pokemon, ai fata de tigan parlit. Ai 1.87, probabil ca de aia ai si mustata aia piedica la muci, pentru ca, ca sa ti-o ia frizerul ii trebuie lift. Acelasi lucru si despre par. Te lauzi ca bati, ca esti bun. Esti un mare 0, no-lifer, antisocial si nu le spune altora sa se maturizeze, din contra. Urmeaza-ti sfatul. Esti un muc inalt care sta 24/24 in casa. Mi se pare normal sa te crezi zmeu atat timp cat iti traiesti viata intre 4 pereti. Si nu`ti mai da tu aere cu chestii de genu` "Salve" ca dai dovada clara de prostie. Sper sincer sa te lamuresti si sa iti indrepti orientarile sexuale. Salut!



Citeste regulamentul forumului : viewtopic.php?f=12&p=15554#p15554. Ai avertisment pentru limbaj, la 3 avertismente ai ban pe forum.
Imi pare rau pentru limbaj, da` nu`mi prea plac zmeii. O sa ma conformez, si o sa respect regulamentul. Seara faina!
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Dum Iul 10, 2016 10:36 pm

Filmarea in care schimbi contul cu Kawind face tot. Asta inseamna ca bagi pe altcineva pe cont pentru ca tu nu poti.De la 2 la 8 e diferenta ma. Cat despre tu numai pupi set cu mine mai exista conturi anonime, doar sa stii si tu de astea. Oricum te conduc bine la set mai ales cu rusinea de scor 10 - 2 :))
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Lun Iul 11, 2016 10:31 am

Nu uita de acel 10-3 care l-ai luat de la mine la set pe site. Inceteaza cu arfele astea, termina cu suferinta si fa-ti o viata, nu traii in joc. Te conduc cu 6-4 la seturi si stim asta amandoi, punct! Salve!



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Închis