Tell us your story!

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Joi Iul 02, 2020 12:22 pm

Imagine Bună,

După cum spune şi numele topicului, m-am gândit la o chestie destul de interesantă, din punctul meu de vedere (details below).

Dacă nu putem aduce înapoi timpurile respective, măcar să ne amintim de ele.
Aşadar, acest topic este destinat mai mult playerilor vechi, pentru că aceştia au ce să povestească.
Trecând la ideea principală a acestui topic, m-am gândit că ar fi interesant ca fiecare player să îşi spună povestea
(de cât timp joacă, ce aventuri a avut pe server, ce prieteni are/a avut, de ce i-a pierdut, dacă a avut banned şi de ce, etc).

V-am dat câteva idei, dar nu voi începe prima, pentru că nu vreau să stric farmecul.

Also, vă rog, fără comentarii de tipul "nasoală idee", "nu e o idee bună", "o idee bună", "interesantă idee", etc
(ACEST TOPIC NU ESTE O PROPUNERE).

P.s: După cum spuneam, puteţi să descrieţi şi anumite persoane cunoscute de-a lungul timpului, şi prin asta sper că putem fi oameni cu capul pe umeri şi să nu ne supărăm din orice se spune aici, pentru că, totuşi, e de "domeniul trecutului". DAR NU UITAŢI: FĂRĂ LIMBAJ LICENŢIOS!

Pentru neclarităţi / idei suplimentare puteţi să mă contactaţi în privat !
Imagine
Avatar utilizator
Mr MoTTo
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Mie Iul 01, 2020 1:05 pm
Oraş: Craiova
Status: Sexos
Breaslă: Psychopath

Joi Iul 02, 2020 12:56 pm

Imi aduc aminte in primul an de cand a aparut metin2 LastFight , pe cand sihastrul rosu , sihastrul vip si dredurile erau full site pe atunci. Cand erau rivalitatile intre brezle duse la cote maxime.
Prieteni? Da , am avut multi prieteni , dar din pacate nu mai tin cu nimeni legatura deoarece a trecut o perioada lunga de atunci . In concluzie pot spune ca primul an pe LF a fost unic , revelion impreuna cu breazla , craciun , mai pe scurt o familie :) . As da orice sa retraiesc acele momente macar pentru o zi !
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Vin Aug 07, 2020 8:42 pm

#:-s
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Sâm Aug 08, 2020 12:06 am

Şi dacă nu vr?
Imagine
Avatar utilizator
[Miss]Adma
Începător
Începător
Mesaje: 127
Membru din: Sâm Mar 28, 2020 12:41 am
Oraş: Buzău, România
Status: happiness.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: [Miss]

Sâm Aug 08, 2020 4:05 pm

[REGINA]Adah scrie:
Sâm Aug 08, 2020 12:06 am
Şi dacă nu vr?
Dacă nu vrei poţi să îţi vezi de treabă nu să dai reply inutil. :-*

Rog să închideţi topicul. Mulţumesc. :ymhug:
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Sâm Aug 08, 2020 5:04 pm

tc
Închis