Noul update

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Mie Feb 06, 2019 4:15 pm

Salut, am vazut ca ai schimbat cateva lucruri pe server dar in loc sa il faci sa fie tot mai fain il faci sa se lase tot mai multi playeri din ce am vazut. In primu rand spune mi si mie ce sanse au jucatorii astia noi impotriva unui player cu un scut full 4 aparari, si cu o potiune supreme. Ma frate pe langa ca au niste preturi exagerat de mari, cum sa bagi scutul de la 95 md uri cat era normal la 225(scut supreme). Armura cianit 12k pv si arma 40 hh ? Sunt niste bonusuri exagerat de mari. De ce s au chinuit frate playerii de 4 ani incoace sa castige king uri care cica sunt cele mai smechere daca tu vrei sa bagi o armura noua cu un pret mai mare ca nu are nici o logica ? Din ce am vazut pierzi playeri frate cu update ul asta, eu joc aici din 2015 si iti spun o perspectiva a unui player care a vazut in ce hal se schimba serverul inspre rau. Eu chiar iti spun sa te gandesti la update de genu ca ti se vor muta foarte multi playeri de aici.
Imagine Imagine
Dumi
Începător
Începător
Mesaje: 83
Membru din: Joi Apr 12, 2018 3:50 pm
Oraş: -
Status: -
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mie Feb 06, 2019 4:19 pm

+1
Avatar utilizator
Weffan
Începător
Începător
Mesaje: 125
Membru din: Dum Aug 12, 2018 5:10 pm
Oraş: EVERYWHERE
Status: MIGHTY GENIUS
Breaslă: mindfucked

Mie Feb 06, 2019 6:42 pm

DauLaBuci scrie:
Mie Feb 06, 2019 4:15 pm
Salut, am vazut ca ai schimbat cateva lucruri pe server dar in loc sa il faci sa fie tot mai fain il faci sa se lase tot mai multi playeri din ce am vazut. In primu rand spune mi si mie ce sanse au jucatorii astia noi impotriva unui player cu un scut full 4 aparari, si cu o potiune supreme. Ma frate pe langa ca au niste preturi exagerat de mari, cum sa bagi scutul de la 95 md uri cat era normal la 225(scut supreme). Armura cianit 12k pv si arma 40 hh ? Sunt niste bonusuri exagerat de mari. De ce s au chinuit frate playerii de 4 ani incoace sa castige king uri care cica sunt cele mai smechere daca tu vrei sa bagi o armura noua cu un pret mai mare ca nu are nici o logica ? Din ce am vazut pierzi playeri frate cu update ul asta, eu joc aici din 2015 si iti spun o perspectiva a unui player care a vazut in ce hal se schimba serverul inspre rau. Eu chiar iti spun sa te gandesti la update de genu ca ti se vor muta foarte multi playeri de aici.
+1 s-au lasat deja multi playeri.
Imagine E V I L Imagine
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Joi Feb 07, 2019 12:05 pm

+1, bonusuri exagerat de mari.
Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Feb 07, 2019 1:23 pm

+1
Asculta și tu de jucătorii vechi ;)
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Joi Feb 07, 2019 5:30 pm

DauLaBuci scrie:
Mie Feb 06, 2019 4:15 pm
Salut, am vazut ca ai schimbat cateva lucruri pe server dar in loc sa il faci sa fie tot mai fain il faci sa se lase tot mai multi playeri din ce am vazut. In primu rand spune mi si mie ce sanse au jucatorii astia noi impotriva unui player cu un scut full 4 aparari, si cu o potiune supreme. Ma frate pe langa ca au niste preturi exagerat de mari, cum sa bagi scutul de la 95 md uri cat era normal la 225(scut supreme). Armura cianit 12k pv si arma 40 hh ? Sunt niste bonusuri exagerat de mari. De ce s au chinuit frate playerii de 4 ani incoace sa castige king uri care cica sunt cele mai smechere daca tu vrei sa bagi o armura noua cu un pret mai mare ca nu are nici o logica ? Din ce am vazut pierzi playeri frate cu update ul asta, eu joc aici din 2015 si iti spun o perspectiva a unui player care a vazut in ce hal se schimba serverul inspre rau. Eu chiar iti spun sa te gandesti la update de genu ca ti se vor muta foarte multi playeri de aici.
Ai dreptate ma frate.
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Feb 07, 2019 6:34 pm

Bonusuri exagerat de mari? Voi nu ati testat ca sa va dati cu parerea sa vedeti diferenta de damage.
Imagine
Poftim, print de la un jucator care si-a achizitionat scut supreme, titlu supreme si cianitele.
Asa este cand va zice unu ca se lasa, automat ca turma si restu ca se lasa. Cum zic ei ca se lasa, asa vin alti jucatori noi pentru ca dau iteme pe alt server pe aici si invers.
La orice item site adaugat in itemshop spuneau toti ca se lasa, deja m-am obisnuit cu chestia asta nu de acum, de mult timp!

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis