???

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Joi Ian 10, 2019 11:32 pm

Evenimentul Miss & Mr editia #24 ===> Castigatorii evenimentului Miss & Mr editia #24
Sa incep cu inceputu. Am si eu o neclaritate foarte mare, in primu rand ceea ce vad aici e desconsiderare totala. Pai cum ii dati mr la Damon cand el a avut 3 voturi ? Si nu mi spuneti ca e asa mare diferenta intre mine si el incat eu sa iau 5/5,5 respectiv 9,5/10. Daca era asa mare diferenta cum a ti dat o voi nu cred ca lumea ma vota pe mine, ci pe el. Ca pana acum tot playerii au votat si cand a luat el editiile trecute. A ti facut voi un topic in care fiecare playeri sa isi spuna parerea despre update urile ce vreti sa le faceti si din ce mi aduc aminte majoritatea playerilor au dat contra dar voi totusi a ti intervenit aici. ( va puneam topicul dar se pare ca l ati sters) . Din ce vad nota 5 este cea mai mica acordata, dar nu cred ca meritam aceste note. La Voicu i ati spus ca nu reprezinta masculinitate , ok. Mie mi ati spus ca sunt prea serios, si reprezint masculinitate . Nu inteleg cum care e problema ca din ce mi dau seama nu e bine nici cum. Totusi la cel cu 3 voturi de la toti playerii i ati dat note asa mari nereprezentand aceste calitati si nu vad in vreo poza ca el sa zambeasca incat sa ziceti ca eu sunt prea serios, cu toate ca nu vad care e defectul aici :))). Parca ziceati ca nu e vorba de favorizare . dar ceea ce vad aici e desconsiderare pe fata :x
Imagine Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Ian 10, 2019 11:43 pm

In primul rand, v-ati cacat pe voi la propuneri ca vaii vreti sa voteze si staff-ul cum se vota inainte ce bine era nu? Si jucatorii ca acum se voteaza pe prietenii si ca sa fie 50-50. De ce nu ati dat toti contra la acea propunere? N-are rost sa spun mai multe, acum ne acuzati pe noi de favorizari, niciodata nu e bine cum facem, ba favorizam ba se voteaza pe prietenii si nu sunteti multumiti. Urmatoarele ediiti Miss & Mr vor fii votate DOAR de catre jucatori si cu asta am spus tot. Sa nu va mai vad ca plangeti prin propuneri sa se voteze staff-ul ca nu e corect nici asa.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis