Oskury, prezentare!

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Anfeliss.
Începător
Începător
Mesaje: 128
Membru din: Vin Iun 15, 2018 1:49 pm
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Oskury

Lun Oct 15, 2018 11:06 am

Unu care abia a iesit din puscarie isi permite sa scrie chestii de breasla oskury?:))) voi aveti singura breasla care a pierdut 100-0 la war
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Lun Oct 15, 2018 11:09 am

Figurant scrie:Ba baiatule te faci singur de ras .Tu de cand joci pe serverul asta n ai batut niciodata oskury,noi in schimb v am batut toate imitatile de bresle -jakarta,disney ,unul e postat si pe yt din cate stiu o sa caut mai multe filmari cand ajung acasa.PS:Ai uitat cand plangeai si te rugai de mine sa va apere oskury de bt?=))))))penibil.
Nu s-a plâns nimeni, tu mi-ai spus de alianță, dar după care am văzut că ai unii oameni de rahat, am decis să terminăm alianța. Iar dacă vine vorba de war-uri, ați dat de pe anonime. Într-adevăr, a fost greșeala mea că am acceptat, pentru că nu se aștepta nimeni să faci căcaturi dintr-o dată, dar din căcact nu poți face prinț, iar dacă-mi spui că ne-am rugat de voi, pot face ss-uri la mesaje mai vechi unde ne-ai căutat de mai multe ori, deci du-te și rabdă în liniște
Avatar utilizator
Anfeliss.
Începător
Începător
Mesaje: 128
Membru din: Vin Iun 15, 2018 1:49 pm
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: Oskury

Lun Oct 15, 2018 11:13 am

Saracii de voi, orfanii jakarta :)) nu stiti unde sa va mai duceti ca nu va suporta nimeni pe niciun regat toti v au luat la ****, sunteti in plus pe srv asta.
Ati pierdut la waruri v ati facut iar breasla de la capat sa nu va faceti de ras.
Adevarat daca si tu cica ai breasla e clara treaba ! :))))
Avatar utilizator
ScreamForMe
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Lun Mar 12, 2018 11:32 am
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: StayDown

Lun Oct 15, 2018 12:33 pm

Hai sa nu fim rautaciosi!
Avatar utilizator
Hesat
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Lun Oct 15, 2018 1:19 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Albastru
Caracter: Sura
Breaslă: Oskury

Lun Oct 15, 2018 3:01 pm

Beat-ul ăsta e tare ca tine imbrăcat intr-o rochie de seară
Creată de cel mai tare designer din țară !
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Mie Oct 17, 2018 7:36 pm

t/c
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis