Anunţ. Cine sunt eu? (Mesaj dedicat lui Diana)

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
SomeTimes
Începător
Începător
Mesaje: 143
Membru din: Vin Iul 29, 2016 11:08 am

Joi Oct 11, 2018 9:30 pm

Mă ţii cu siguranţă minte, Diana.

Abia acum am observat faptul că ai făcut un topic informativ în legătură cu prezenţa mea pe această comunitate.
Să ne amintim de nişte lucruri.
Acum o vreme, Tu şi Blue aţi rupt relaţia. Tu, conform acestor lucruri, ai creat un topic despre relaţia voastră, cât de perfect era MrBlue, mai exact, făceai lucru ăla ca să intri în mila jucătorilor. Să ne amintim, acel moment în care ai falsificat acea renunţare a lui MrBlue de la funcţie. Să fim serioşi? Ar renuţa MrBlue la server? Totuşi, a scos gradul de pe forum şi a stat pe contul lui Kepe. În acel topic, ai menţionat că nu o să mai existe vreo revenire a ta pe server. Totuşi, văd că ai din nou, aceeaşi funcţie de TM. Se vorbeşte că toată lumea e corectă, e sfântă. Serios? Conform multor puncte, putem ajunge la concluzia că pe server există şi în momentul de faţă pile.

Bun, legat de topicul creat de către tine. Da, ai dreptate, am făcut cerere amândoi în acelaşi zi. Amândoi am fost acceptaţi pentru interviu. Pot să zic şi ce a fost la interviu. Eu, eram pe stradă, în momentul în care voi aţi apelat pentru interviu. Eu, am răspuns. În perioada aceea, eram la bunici. Se auzeau câinii, găinile şi toate animalele posibile la o ogradă. Diana, cu siguranţă, a început să îmi precizeze că atunci când eu voi avea o atribuţie de rezolvat în legătură cu funcţia mea, nu este voie să se audă animalele. Adică, deja a început cu mişto, şi era Helper de 1 zi. În fine, nu mai am de ce să continuu.
Apropo, Diana, cum ai precizat tu, mereu mă verifici la IP sau nu mai ştiu eu ce tâmpenii, amabilo, crezi că sunt idiot? La nivelul de informatică, cu siguranţă sunt peste tine. Şi, ziceai că nu o să fiu acceptat niciodată. Până în prezent, am fost acceptat de 12 ori pentru funcţia de: Designer, Moderator şi Helper.

Baftă şi nu şterge topicul.
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Joi Oct 11, 2018 10:06 pm

Hai să lămurim câteva lucruri cu ocazia asta.
Tu nu ai intrat în staff cât timp eu am fost activă. De când am ieșit poate nu s-au mai făcut verificări și te-ai strecurat tu cumva. Și nu e motiv e laudă că ai fost acceptat de 12 ori. Inseamnă că nu ești pregătit pentru funcție și nu ai ce căuta in pozițiile respective. Nu e vorba de onomatopeele care se auzeau pe skype, ci de atitudinea ta. Nu cred că este cazul să-ți amintesc toate injuriile aduse, amenințările, dățile în care ai intrat cu hack sau ai încălcat regulamentul. Hai să nu ne ascundem după deget. Poți scrie frumos, știu. Dar nu ai ce căuta în staff din moment ce ai încălcat de atâtea ori regulamentul.
Topicul creat a fost o modalitate de a-mi exprima sentimentele în momentul respectiv, nicidecum de a atrage atenția. Nu vreau să intru în prea multe detalii legat de asta.
Cât despre revenirea mea, voiai să intru ca Helper? Întotdeauna când un membru a revenit în staff (a se vedea Reaper, Apofis, Allexa, Athero, etc) au intrat cu gradul avut atunci când și-au părăsit funcția. Nu sunt pile. E absolut normal să-ți continui munca de unde ai lăsat-o. Nu am fost dată afară, nu am avut vreo greșeală. Am părăsit staff-ul din motive personale, iar acum am decis să revin pentru că așa am simțit.
Legat de falsificarea ieșirii din staff a lui MrBlue, nu o să comentez prea multe, căci nu văd rostul sau sensul precizării tale. A fost ceea ce el a vrut în acel moment, iar eu am respectat.

Topic închis!
Închis