Demascare - edit

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Dum Oct 07, 2018 1:21 pm

Am uitat ca se pot edita pozele astfel incat sa nu se vada numele, si am facut o pt a pastra identitatea amicului meu pentru a nu intra in belele din cauza presupusilor/selor ce plm sunt. Laureshshyma sau cum pl ai numele, nu stiu la ce server te referi, dar nu e niciunul concurent lf ului, e un server basic, care n are treaba cu exteriorul, sa zic asa.
Sa mentionez si ca Laury-Aroska si Yezda-Odee ?


Imagine
Imagine


Daca nu se vede acolo ->


imgur.com/a/M2XtkRG
Ultima oară modificat Dum Oct 07, 2018 1:26 pm de către Level Metin2, modificat 1 dată în total.
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Dum Oct 07, 2018 1:23 pm

xaxa :))))))))
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Silvii
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Mar Oct 02, 2018 3:18 pm
Oraş: BACĂU
Status: BINECUVÂNTATĂ
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: ----------

Dum Oct 07, 2018 1:24 pm

shady inceteaza cu aceste chestii si eu cu Aroska putem vorbi pe skype si sa zic ca tu esti Transsexual si Khalesia Zoofila .
Nu ai nici o dovada ca suntem baieti (ceea ce nu sunt )decat niste cuvinte goale pe skype , ce nu dovedesc nimic .

Shady scrie:Am uitat ca se pot edita pozele astfel incat sa nu se vada numele, si am facut o pt a pastra identitatea amicului meu pentru a nu intra in belele din cauza presupusilor/selor ce plm sunt. Laureshshyma sau cum pl ai numele, nu stiu la ce server te referi, dar nu e niciunul concurent lf ului, e un server basic, care n are treaba cu exteriorul, sa zic asa.


Imagine
Imagine


Daca nu se vede acolo ->


imgur.com/a/M2XtkRG
Mor , ce face Andrei '' Amicul ,, nostru depe '' S - - - '' ******* aka 13 ani ?
Ultima oară modificat Dum Oct 07, 2018 1:31 pm de către Silvii, modificat de 2 ori în total.
Imagine
Avatar utilizator
JaggerLF
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Dum Mai 20, 2018 1:24 pm
Oraş: Braila
Status: Nr1 Mental,
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: JudgementDay

Dum Oct 07, 2018 1:26 pm

=)))))))))))))))))))))) lady boy
Avatar utilizator
Metin2 Rop
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 242
Membru din: Vin Mai 12, 2017 12:35 am
Status: ꜱᴀᴛᴀɴ'ꜱ ʟɪʟ ɢɪʀʟ

Dum Oct 07, 2018 1:31 pm

"e băiat dar se crede fată" :x
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Dum Oct 07, 2018 1:33 pm

Genial.

t/c
Imagine
Imagine
Imagine
Închis