O sa dispara si acest topic ?:OOOOO

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Vin Sep 01, 2017 6:44 pm

Numele tău din joc: Mary
Numele inculpatului: blue
Regula încălcată: cica nu ştiu ce spart am făcut eu
durată banului: nu stiu , IP
Motivul pentru care considerați că meritați unban : AI ZIS CA AM INTRAT AICI SA MUT ITEMELE LUI DE PE CONT ? NU STIU CUM FACEM DAR EL M-A BATUT PE MINE LA BARBUT ,EU NU I-AM LUAT DECAT 1 MANA SI DUPA MI-A LUAT TOT , AI ZIS CA EU I-AM LUAT LUI ITEMELE DE PE CONT ? =))) EL M-A BATUT PE MINE UITA-TE ATENT , SI NU MAI GASI MOTIVE SA-MI DAI BAN AIUREA DOAR CA AM ITEME SI VREI SA SCAPI DE ELE.
Alte detalii (Opţional): Imagine
UNDE AM INTRAT EU PE CONTU LUI MA ? =)))))))) IA DA-MI DOVADA , CE VEZI TU ACOLO IS LOGOURIE LA BARBUT , MAI SUS LA AIA 2 DonPeesa ? si ala i-a intrat pe cont lui zFlake ? wtf =)) da-mi dovada ca am intrat pe cont , sa vada lumea aici ma . hai sa vedem toti ca ne arati ca i-am intrat pe cont . ms
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Strawbz
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 188
Membru din: Mie Feb 01, 2017 11:38 pm
Oraş: #Focşangeles
Status: Full Of Flaws ❤️
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: În toate

Vin Sep 01, 2017 6:46 pm

şterge l şi pe ăsta, ori i o faci ori nu : )
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Vin Sep 01, 2017 6:47 pm

Strawbz scrie:şterge l şi pe ăsta, ori i o faci ori nu : )
adv
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Vin Sep 01, 2017 6:49 pm

Reme scrie:
Strawbz scrie:şterge l şi pe ăsta, ori i o faci ori nu : )
adv
asa e , da ban pe nedrept =)) , of doamne dar ma oftic ca nu e corect , scoate atatia bani si nu respecta pe nimeni
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Brănel
Jucător
Jucător
Mesaje: 42
Membru din: Joi Aug 24, 2017 9:43 pm

Vin Sep 01, 2017 6:50 pm

Aprob pe strawbz :)))
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Vin Sep 01, 2017 6:55 pm

Avatar utilizator
Strawbz
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 188
Membru din: Mie Feb 01, 2017 11:38 pm
Oraş: #Focşangeles
Status: Full Of Flaws ❤️
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: În toate

Vin Sep 01, 2017 6:56 pm

aşa ai ajuns blue? dai ban fără motiv? aşa a ajuns "cel mai populat pvp din românia", după dai vina pe alte metine că ţi fură playerii, eşti bv
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Vin Sep 01, 2017 6:58 pm

Strawbz scrie:aşa ai ajuns blue? dai ban fără motiv? aşa a ajuns "cel mai populat pvp din românia", după dai vina pe alte metine că ţi fură playerii, eşti bravo
Lasa ma , sa fie el fericit cu bani multi ,
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
takumizeul
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Joi Apr 13, 2017 11:57 am

Vin Sep 01, 2017 6:59 pm

Băi mary chiar asa nu ti e rusine sa furi o persoană de 20 acc apoi să incerci să furi pe Cadyyyy si sa mai faci si cerere unban ? chiar imi pare bn ca ai luat ban măcar așa scapă sv u de ţepari ca tine . te ai ridicat prin furt :) si pe xVagabont sau ceva de genul l ai furat de 20 acc dându te intermediar la negoțul cu 1LD . Vai de **** ta dacă ai ajuns să furi niște pixeli ;)
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Vin Sep 01, 2017 7:02 pm

takumizeul scrie:Băi mary chiar asa nu ti e rusine sa furi o persoană de 20 acc apoi să incerci să furi pe Cadyyyy şi sa mai faci şi cerere unban ? chiar imi pare bine ca ai luat ban măcar așa scapă server u de ţepari ca tine . te ai ridicat prin furt :) şi pe xVagabont sau ceva de genul l ai furat de 20 acc dându te intermediar la negoțul cu 1LD . Vai de **** ta dacă ai ajuns să furi niște pixeli ;)
Dacă trăieşte în pixelii e normal
peleme
Avatar utilizator
Strawbz
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 188
Membru din: Mie Feb 01, 2017 11:38 pm
Oraş: #Focşangeles
Status: Full Of Flaws ❤️
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: În toate

Vin Sep 01, 2017 7:03 pm

takumizeul scrie:Băi mary chiar asa nu ti e rusine sa furi o persoană de 20 acc apoi să incerci să furi pe Cadyyyy şi sa mai faci şi cerere unban ? chiar imi pare bine ca ai luat ban măcar așa scapă server u de ţepari ca tine . te ai ridicat prin furt :) şi pe xVagabont sau ceva de genul l ai furat de 20 acc dându te intermediar la negoțul cu 1LD . Vai de **** ta dacă ai ajuns să furi niște pixeli ;)
pe cadyy nu l a furat, a dat barbut cu el şi blue a zis că a intrat la el pe cont să i fure itm prin barbut, când i am cerut să mi arate blue logurile pe contul lui caddy mi a dat block? ce e aşa greu?
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Vin Sep 01, 2017 7:03 pm

takumizeul scrie:Băi mary chiar asa nu ti e rusine sa furi o persoană de 20 acc apoi să incerci să furi pe Cadyyyy şi sa mai faci şi cerere unban ? chiar imi pare bine ca ai luat ban măcar așa scapă server u de ţepari ca tine . te ai ridicat prin furt :) şi pe xVagabont sau ceva de genul l ai furat de 20 acc dându te intermediar la negoțul cu 1LD . Vai de **** ta dacă ai ajuns să furi niște pixeli ;)
Stii ca nu i-am intrat pe cont nu ? =)) asta am demonstrat mai sus , dar esti cam prost de felul tau
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
takumizeul
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Joi Apr 13, 2017 11:57 am

Vin Sep 01, 2017 7:07 pm

[REGE]Mary scrie:
takumizeul scrie:Băi mary chiar asa nu ti e rusine sa furi o persoană de 20 acc apoi să incerci să furi pe Cadyyyy şi sa mai faci şi cerere unban ? chiar imi pare bine ca ai luat ban măcar așa scapă server u de ţepari ca tine . te ai ridicat prin furt :) şi pe xVagabont sau ceva de genul l ai furat de 20 acc dându te intermediar la negoțul cu 1LD . Vai de **** ta dacă ai ajuns să furi niște pixeli ;)
Stii ca nu i-am intrat pe cont nu ? =)) asta am demonstrat mai sus , dar esti cam ***** de felul tau
E bine că nu negi că l ai furat pe xvagabont de 20 acc =))
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Sep 01, 2017 7:17 pm

Nu mai fa topicuri inutile ca iei ban si pe forum. Asuma-ti greseala si recunoaste ca ai spart un cont cu site-uri si ai bagat la barbut toate site-urile alea crezand ca nu am loguri la barbut. Uite ca n-a fost asa.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis