Adevarata fata a breslei BT .

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
takumizeul
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Joi Apr 13, 2017 11:57 am

Joi Aug 24, 2017 10:37 pm

Dici zici ca brsl ta e cea mai buna , nu ? In tentativa aia de imn te ai legat de bresle ca sa creada copiii care vor intra in bt ca chiar sunteti o breasla buna dar sunteti niste amatori slabi care va dati cea mai buna breasla de pe lf dar nu ati luat odata un eveniment de bresle si totusi breasla cica e de 2 ani . Ieri v am provocat la un organizat FuckLogic vs BlackTerror , dar din pacate erau doar 2 din bt * Dici si Adi* + restu 8 din Leynedas care aceea breasla de copii condusa de Dici s a spart azi din cauza unei samance ca toti voiau sa fie impreuna cu ea :))))) . Mereu cand pierde BT la event bresle , spameaza toti ca x , y , z au send dar sa ne aducem aminte de cine voia send https://prnt.sc/gclx6u.
Doar pe lf ati jucat * nu zic ca este un server prost , dar sunteti o adunatura de map1 cu full site si la 10vs10 fara iteme site adunati player din alte bresle *. Sunteti o breasla foarte slaba , cius .
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Joi Aug 24, 2017 10:41 pm

Si de ce faci topic cu scop de cearta? :-?
Imagine
Avatar utilizator
Miiau
Jucător
Jucător
Mesaje: 31
Membru din: Mar Apr 04, 2017 12:06 am

Joi Aug 24, 2017 10:42 pm

Nu exista cea mai buna brs si nici nu va exista:)))
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Aug 24, 2017 10:43 pm

Ieri la war buzz avea pet site, tu 42k pv. Zic să nu mai vorbești aiurea că și rupemoase a recunoscut că ați avut acadele inele și acc site
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
JirKakose
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Sâm Aug 19, 2017 4:17 pm

Joi Aug 24, 2017 10:45 pm

SHHH Takumi .... si tu ai fost in BT ....Ce acuma nu mai iti place BT ? ai uitat ca strigai pe chat "BT NR1 " ? ;)))
MORRR BA CAND VAD ASA TARFE
Avatar utilizator
takumizeul
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Joi Apr 13, 2017 11:57 am

Joi Aug 24, 2017 10:51 pm

[REGE]HoldUP scrie:Ieri la war buzz avea pet site, tu 42k pv. Zic să nu mai vorbești aiurea că și rupemoase a recunoscut că ați avut acadele inele și accesorii site
De ce minti ? Zicea de voi că aveți . aveti o dovadă că aveam noi acadele inele ? sunteti foarte penibili . Nici nu ati dat cu membri din BT şi tot v ati luat bataie . ati luat o in gură mereu . sal
JirKakose scrie:SHHH Takumi .... şi tu ai fost în BT ....Ce acuma nu mai îţi place BT ? ai uitat ca strigai pe chat "BT NR1 " ? ;)))
MORRR BA CAND văd ASA TARFE
Niciodata n am strigat BT nr1 . Dar ştiu când urla dici in confa ca lua bataie de la yakuza :(
Torrio scrie:şi de ce faci topic cu scop de cearta? :-?
Pentru că Dici zice că are cea mai bună breaslă şi să nu mai creadă asta că dacă ii aduc 3 bresle toate l
breslele alea ii bat breasla lui de map1
Avatar utilizator
Fnd
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 164
Membru din: Mar Ian 31, 2017 5:12 pm
Oraş: Tulcea
Status: Ok
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Joi Aug 24, 2017 10:58 pm

Tot prost ai rămas,incerci să faci acum mare spectacol pe forum să cauti si tu putina atentie,pe metin nu iti oferă nimeni.
Avatar utilizator
Metin2 PvM Private
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 465
Membru din: Dum Aug 13, 2017 11:25 pm
Status: BE YOU.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Joi Aug 24, 2017 11:01 pm

Topicul ăsta mi se pare degeaba , ai făcut un topic doar să ce ? să spui că suntem de "rahat" ? Dacă cauţi ceară , ceartă-te frate în pm , nu pe forum.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Joi Aug 24, 2017 11:02 pm

Acest topic instiga cearta intre jucatorii

Topic closed!
Închis