Provocare set pe site.

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Rop Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 238
Membru din: Vin Aug 04, 2017 3:49 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Te omor!
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: BT

Vin Aug 11, 2017 11:46 pm

Am vazut ca in topicul meu si in multe parti jucatori ce sustin ca eu refuz set pe site, asa ca am hotarat sa fac aici un topic in care puteti aduce dovezi ca eu refuz set pe site sau sa programam un duel pe site.
Nume joc: Nutty
Rasa dupa care fac duel: saman
Adversar cautat: saman
Tin sa precizez ca fac duel doar cu gm ca intermediar, si nu joc la bulanul criticelor, doar la strategie. Adica daca imi cereti duel saman-saman fara leac, sperand sa aveti bulan de 3 critice ca sa se termine duelul, nu o sa vedeti.
Ori sunteti capabili sa jucati o tactica, ori va salut si va urez succes la critice cu alti amatori.
Lasati aici data si ora la care doriti sa programam un set pe site, iar daca refuz, va rog sa ma faceti de ras cu un ss in acest topic.
Pun la bataie pana in 100acc.
Sper sa bubuie topicul cu programari!
Nume joc: Nutty
Nutty vs regatul albastru:


Avatar utilizator
Roonie
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 191
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 7:17 pm

Sâm Aug 12, 2017 12:26 am

deci serios, aroganta ta e exagerat de tampita, nu inteleg ce vrei tu sa dovedesti ? Trebuie sa aduci dovezi ca esti bun ? Vrei sa ne sari in ochi ca esti bun ? vrei sa strigam nr1 saman Nutty ? Pe bune acum, demonstreaza-ti tie, nu noua . Spui odata, de 2 ori, dar de fiecare data te lauzi, sa mor eu . Te domina acest joc, traiesti prea mult in el . Aceasta e parerea mea .
Ultima oară modificat Sâm Aug 12, 2017 12:40 am de către Roonie, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Strawbz
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 188
Membru din: Mie Feb 01, 2017 11:38 pm
Oraş: #Focşangeles
Status: Full Of Flaws ❤️
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: În toate

Sâm Aug 12, 2017 12:30 am

Prietene, nu ştiu cine te-a minţit pe tine dar îţi zic eu cum stă treaba, la şaman vs şaman mai pe toate servărele pvp clasice din românia vezi şamani duelânduse fără leac între ei pentru a nu ţine 1 duel 5 minute în care da-ţi hit şi băgaţi leac, leac-ul elimină efectele negative, asta include şi otrava, dacă adversarul ţi-ar da otravă şi tu ai băga leac, pentru ce mai există fuga la otravă? mai vezi playeri "buni" cum te intitulezi tu dând duel sură vs sură cu risipa P, sau war aură vs war aură cu aură? vezi dar foarte rar. Sper că te-am lămurit imprimanto şi încă ceva, nu mai trăi jocul.
Avatar utilizator
Rop Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 238
Membru din: Vin Aug 04, 2017 3:49 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Te omor!
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: BT

Sâm Aug 12, 2017 12:53 am

Sebi2 scrie:deci serios, aroganta ta e exagerat de tampita, nu inteleg ce vrei tu sa dovedesti ? Trebuie sa aduci dovezi ca esti bun ? Vrei sa ne sari în ochi ca esti bun ? vrei sa strigam nr1 Şaman Nutty ? Pe bune acum, demonstreaza-ti tie, nu noua . Spui odata, de 2 ori, dar de fiecare data te lauzi, sa mor eu . Te domina acest joc, traiesti prea mult în el . Aceasta e parerea mea .
tocmai tu in topicul de prezentare caracter, ai spus ca eu refuz duele. Am creat acest topic, ca poate am scapat un saman nebatut.
Nu caut sa strigati toti, dar ca vad invidie mare, doar prietenii imi recunosc ca sunt cel mai bun, restu cam dati din gura sa nu adormiti:) d-asta cer si dovezi: daca nu sunt eu nr 1, cine este?
Astept duel pe site. (Am fost furat de ceva acc-uri bune, si vreau sa le recuperez de la vedetele nr.1)

Strawbz, cu risipa P nu se joaca ca e foarte mare dmg, iar la critica pici, cu beta pe war, acelasi motiv, pici la critica, cu aura pe war, acelasi lucru, nu ai timp sa joci strategia pe care o cunosti.
Am vazut cum sti tu sa dai hituri+ skill pe saman azi la duel (cu altu, cu mine ai refuzat), crede-ma, imi ajung 30 de secunde sa termin duelul cu tine, cu tot cu leac.
Samanu fara leac se poate juca cu full farmec+ full critica si iese un bambilici de care a dat primu 3-4 critice. Dar ce sa stie un amator care are duele seturi pe saman cate degete am eu...
Nume joc: Nutty
Nutty vs regatul albastru:


Avatar utilizator
Strawbz
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 188
Membru din: Mie Feb 01, 2017 11:38 pm
Oraş: #Focşangeles
Status: Full Of Flaws ❤️
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: În toate

Sâm Aug 12, 2017 2:00 am

Hai că deja eşti prost, cum să joci şaman cu full farmec dacă faci fără leac, tu te auzi ce spui? Tu ce alegi mă intr-un duel, să dai hit 2k hit sau 3k skill? "daca eu nu sunt nr1, atunci cine este" păi bă pămpălăule, tu joci lf unde se duc maxim 20 şamani la pvp pe rasă şi crezi că eşti "nr1" şaman. M-am convins ce-ai învățat tu în ăia 9 ani ai tăi de şaman, baftă.
Avatar utilizator
[NR1]DokitaSEF
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Mie Aug 02, 2017 2:30 pm

Sâm Aug 12, 2017 3:03 am

e si obsedat de metin lasati-l ca traieste in lumea lui.
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Sâm Aug 12, 2017 7:50 am

Strawbz scrie:Hai că deja eşti *****, cum să joci şaman cu full farmec dacă faci fără leac, tu te auzi ce spui? Tu ce alegi mă intr-un duel, să dai hit 2k hit sau 3k skill? "daca eu nu sunt nr1, atunci cine este" păi bă pămpălăule, tu joci lf unde se duc maxim 20 şamani la pvp pe rasă şi crezi că eşti "nr1" şaman. M-am convins ce-ai învățat tu în ăia 9 ani ai tăi de şaman, baftă.
=)))))
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Sâm Aug 12, 2017 8:34 am

"Cel mai bun saman", am trait s-o vad si pe asta. Ce ati ajuns sa faceti dintr-un joc.
Imagine
Avatar utilizator
vladoles
Începător
Începător
Mesaje: 57
Membru din: Lun Iul 24, 2017 10:08 am

Sâm Aug 12, 2017 9:41 am

NUTTY FACI SAMAN VS SAMAN PE SITE. DAR FARA LEAC CA NU STAU 2 ZILE
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Sâm Aug 12, 2017 10:34 am

Palmface....
O sa dau și eu un set cu tine :-?
Avatar utilizator
Rop Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 238
Membru din: Vin Aug 04, 2017 3:49 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Te omor!
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: BT

Sâm Aug 12, 2017 5:18 pm

vladoles scrie:NUTTY FACI Şaman VS Şaman PE SITE. DAR fără LEAC CA NU STAU 2 ZILE
Buzz, probabil ai 3 duele jucate pe saman.
Facem cu leac, si iti garantez eu ca in maxim 1 minut te-am batut de 10 ori la 0.

Reme, fac duel doar pe site, astept oricand pm sau lasa aici ora+ data in care doresti sa facem.


Si da, daca joaca doar 2 samani pe tot serverul asta, iar eu ii bat, sunt cel mai bun saman dupa server pana in momentul in care va intra un al 3-lea saman sa ma bata. Cred ca e logic, nu?

Samanul este si el un caracter, la fel ca war, ninja, sura. Daca voua nu va place sa jucati pe saman, nu este problema mea. Si eu vreau sa fac duele pe site, la fel cum si voi faceti pe war, ninja, sura.

Vad ca totusi deviati de la subiect, haideti sa va dau un model de raspuns:

Nume joc: PlayerNr1
Data la care ma poti gasi on: sambata 12 august 2017
Intervalul orar: 21:00-23:00
Pe ce miza doresti sa jucam? Sihastru negru+ colorat portocaliu

V-am spus conditiile, cred eu normale (sa ai voie cu toate vrajile si sa nu ai voie cu elixire), asa ca va rog sa tineti comentariile rautacioase din invidie pentru voi.
Ultima oară modificat Sâm Aug 12, 2017 5:31 pm de către Rop Metin2, modificat de 3 ori în total.
Nume joc: Nutty
Nutty vs regatul albastru:


Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Sâm Aug 12, 2017 5:27 pm

Şaman v-aţi născut , şaman o să muriţi , tot cu clopotul in mână prin oraş , vă dă Şamanul după LF maxim cu halatul lui de baie sunteţi nebuni ? A-ţi luat in serios jocul să moară băieţii mei de nu. Mâine vă aud că cereţi set pe 5 lei de fiecare in real Şaman vs Şaman.
Imagine
Avatar utilizator
vladoles
Începător
Începător
Mesaje: 57
Membru din: Lun Iul 24, 2017 10:08 am

Sâm Aug 12, 2017 5:43 pm

Alin0703 scrie:
vladoles scrie:NUTTY FACI Şaman VS Şaman PE SITE. DAR fără LEAC CA NU STAU 2 ZILE
Buzz, probabil ai 3 dueluri jucate pe Şaman.
Facem cu leac, şi îţi garantez eu ca în maxim 1 minut te-am batut de 10 ori la 0.

Reme, fac duel doar pe site, astept oricand pm sau lasa aici ora+ data în care doresti sa facem.


şi da, daca joaca doar 2 samani pe tot serverul asta, iar eu ii bat, sunt cel mai bun Şaman după server pana în momentul în care va intra un al 3-lea Şaman sa ma bata. Cred ca e logic, nu?

Samanul este şi el un caracter, la fel ca war, Ninja, Sura. Daca voua nu va place sa jucati pe Şaman, nu este problema mea. şi eu vreau sa fac dueluri pe site, la fel cum şi voi faceti pe war, Ninja, Sura.

văd ca totusi deviati de la subiect, haideti sa va dau un model de răspuns:

Nume joc: PlayerNr1
Data la care ma poţi gasi on: sambata 12 august 2017
Intervalul orar: 21:00-23:00
Pe ce miza doresti sa jucam? Sihastru negru+ colorat portocaliu

V-am spus conditiile, cred eu normale (sa ai voie cu toate vrajile şi sa nu ai voie cu elixire), asa ca va rog sa tineti comentariile rautacioase din invidie pentru voi.
mAI TACI IN CRISTOSU *****
Avatar utilizator
Roonie
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 191
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 7:17 pm

Sâm Aug 12, 2017 11:00 pm

Bai nuttela., tu te auzi coisan ? cica nu te lauzi ca esti nr1 saman, vezi de treaba ta ma, coaie, tu de asta vrei numai duel pe site, iti spun eu acum care e faza cu tine ma rahat de bazar ce esti ! Ia fii atent aici, tu zici ca nu acepti set decat pe site deoarece ala e prost si nu accepta crezand ca il bati, haide normal cu mine, daca tu imi dai 10-0 eu promit ca injur tot staff ul ca sa iau ban ip daca pierd .
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Dum Aug 13, 2017 7:07 pm

Nutty, ti-a dat Takumi 10-1 si zici ca ca il bati pe kayler 10-0 e cv
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Aug 13, 2017 7:33 pm

Nu vă mai lăudaţi atâta cu număru 1 şaman, nu există sunt doar jucători buni. Nutty dacă tot eşti număru 1 şaman de ce nu ai niciun pvp la rasa şaman câştigat? Eu de exemplu am 3 finale la rasa şaman câştigate dintre care 2 la rând.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 2009
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 525
Membru din: Lun Iun 13, 2016 6:26 pm
Oraş: București
Status: Good girl ❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Dum Aug 13, 2017 8:15 pm

'' SA BUBUIE TOPICUL CU PROVOCARI ''
Toate refuzate, sau sal?
Nutty NR1 SAMAN
Asa tare te-au speriat takumi si russo ?
Imagine
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Dum Aug 13, 2017 8:46 pm

Lisette scrie:'' SA BUBUIE TOPICUL CU PROVOCARI ''
Toate refuzate, sau salut?
Nutty NR1 Şaman
Asa tare te-au speriat takumi şi russo ?
ce samanca rea..

dati t/c ca ies certuri pe aici :))
Avatar utilizator
takumizeul
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Joi Apr 13, 2017 11:57 am

Dum Aug 13, 2017 11:49 pm

Nume joc: Takumi
Data la care ma poţi gasi on: cand vrei tu
Intervalul orar: cand vrei tu
Pe ce miza doresti sa jucam? Colorate , violete , smaralde ,rubine , jad . Ce vrei tu .
am ajuns să fac şi asta , of
Avatar utilizator
Rop Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 238
Membru din: Vin Aug 04, 2017 3:49 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Te omor!
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: BT

Lun Aug 14, 2017 1:41 am

[quote="Russo"]Nu vă mai lăudaţi atâta cu număru 1 şaman, nu există sunt doar jucători buni. Nutty dacă tot eşti număru 1 şaman de ce nu ai niciun pvp la rasa şaman câştigat? Eu de exemplu am 3 finale la rasa şaman câştigate dintre care 2 la rând.[/quote
Cand ai picat cu mine la pvp, te-am scos fara probleme si dupa te-am felicitat ca esti singurul care mai stie foarte putin sa joace saman.
Takumi mi-a luat set, l-am felicitat si am recunoscut.
Claudia saraca mi-a refuzat de zeci de ori set pe site sau se facea ca ploua/ e afk cand ii spuneam, iar acum de cand a vazut ca m-a batut un saman, parca au prins toti curaj dintr-o data. Credeti ca eu nu am jucat la duelele altora? Nu sunt nascut ieri.
Voi cat timp o sa mai suferiti de imaturitate?
Nume joc: Nutty
Nutty vs regatul albastru:


Închis