M-o lovit inspiratia,scuze.

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Lun Iul 31, 2017 11:08 pm

Manu scrie:
RaulFlvs scrie:daca te-ar lovi trenu..sau macar masina mai bine şi masina decat nimic
Se vede că din partea ta apar foarte multe nemulțumiri, poate le-aș spune deja invidii. Nu înțeleg de ce ai comenta aiurea la un topic în care o persoană dorește să își arate talentul, pentru că ce face ea, pot să numesc talent. Eu aș spune să termini cu copilăriile ăstea și să apreciezi munca fiecărei persoane, sau în loc să te apuci să critici pe cineva din anumite motive care nu au nici un sens cu partea de joc. Înțeleg că ura e foarte mare din partea multor persoane, dar nu cred că e nevoie să vi cu comentarii care nu își au rostul.
nu am de ce sa fiu invidios pe prostia altora sincer, comentez si eu aiurea asa cum comenteaza ea aiurea la altii, atata tot nu-mi pasa de ce face ea, sincer
Avatar utilizator
DokitaSef
Jucător
Jucător
Mesaje: 23
Membru din: Mar Aug 01, 2017 1:41 pm

Mar Aug 01, 2017 8:33 pm

Cum am mai zis: ''Te-a lovit o bomba nucleara in dej" lovite-ar sa te loveasca trenu.
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mar Aug 01, 2017 8:54 pm

T/C.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Mar Aug 01, 2017 8:56 pm

Dacă nu încetați jignirile trec la avertizări și banuri.
Tc
Închis