[SONDAJ]PĂRERI DESPRE PARTEA TEHNICĂ

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Iun 07, 2017 12:57 pm

Salutări dragi utilizatori!

Acest topic a fost făcut special pentru a vedea ce părerea aveți despre partea tehnică a serverului şi ce credeţi voi despre asta. În acest topic puteţi răspunde dacă sunteţi mulţumiţi sau nu, cât e de bun sau de rău, etc. Orice răspuns din partea voastră vă rog să fie argumentat, dacă răspundeţi la mişto în acest topic veţi fi sancţionaţi cu ban pe forum.


În acest topic pot răspunde atât utilizatorii cât şi ceilalţi membrii ai echipei!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Mie Iun 07, 2017 12:59 pm

Păi hai să fiu primul , ştim cu toţii că de partea tehnica se ocupă doar BLUE..
Tot ce a facut până acum a fost excelent, să ne gândim că el lucrează singur 8-}
Părerea mea e una foarte bună
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Mie Iun 07, 2017 1:18 pm

Totul este frumos si bine pus la punct , dar din pacat l-a cam stricat bonusurile prea mari la costume .. Parerea mea.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Iun 07, 2017 1:23 pm

Muffi scrie:Totul este frumos si bine pus la punct , dar din pacat l-a cam stricat bonusurile prea mari la costume .. Parerea mea.
Nu sunt bonusuri prea mari, violetul este mai bun decât smarald, credeţi voi că are bonusuri mari pentru că are 200 valoare atac, dar nu este mai bun decât violet. Rubinul este mai bun decât roşu pentru că are 15% apărări şi are şi clopot şi evantai pe ele. Dacă nu se băgau bonusurile ăstea "mari" sihastrul negru era mai bun decât smarald. Şi repet faptul că costumele au fost testate de mai mulţi jucători înainte să fie băgate pe server.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
MzKing
Începător
Începător
Mesaje: 95
Membru din: Vin Apr 28, 2017 4:24 pm

Mie Iun 07, 2017 1:32 pm

Bounusuri prea mari. Ce drq ma ? cu knuud+acc+violet+turban+inelsmiluna,acadea dai pana in 13k normala aum ca sa adaugat frizura rubin si pet jad acum cat o sa deee ? 15k normala ? apai samanu cat da pe hit >))) costumele nu au bonusuri exagerate da frizurile si peturile au bns prea mari ..... eu nu cred ca o sa mai joc.......... p1m vine un mental cu otravita cu pc buna+violet+frizura rubin+pet jad+acadea si inel semiluna .... 1 skilll imi ia jum de viata ......la smarald la fel eu dabea cu oump si otravita buna dau 5k pe spirit .... in unu cu rosu ... si un lame/arc fara site ce face ? da ambuscada intr-un mental cu rosu 2k.... acum cat da 1.5k ? si pe rulant x3 sa scada 3k ?
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Iun 07, 2017 2:02 pm

Păi, Blue e cel mai bun tehnician pe care îl știu. Ar putea să lucreze mai mult la partea de protecție, în rest totul e perfect.
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Mie Iun 07, 2017 2:18 pm

[GM]Jawwad scrie:
Muffi scrie:Totul este frumos si bine pus la punct , dar din pacat l-a cam stricat bonusurile prea mari la costume .. Parerea mea.
Nu sunt bonusuri prea mari, violetul este mai bun decât smarald, credeţi voi că are bonusuri mari pentru că are 200 valoare atac, dar nu este mai bun decât violet. Rubinul este mai bun decât roşu pentru că are 15% apărări şi are şi clopot şi evantai pe ele. Dacă nu se băgau bonusurile ăstea "mari" sihastrul negru era mai bun decât smarald. Şi repet faptul că costumele au fost testate de mai mulţi jucători înainte să fie băgate pe server.
Bine, nici nu le-am testat sa vad ,dar poate ma voi multumi de ele in viitor cand le voi putea testa.
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Mie Iun 07, 2017 3:31 pm

Pai, nu a avut nimeni problema cu nimic, deci bravo Blue, se descurca de minune de unul singur.
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Mie Iun 07, 2017 4:14 pm

Bonusuri prea mari la noile costume :/ sorry guys...
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
xMary
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Mar Iun 06, 2017 7:56 am

Mie Iun 07, 2017 5:00 pm

Prea multe costume , a devenit pokemonnnn , nu mai e ca invainte lf-ul . parerea mea , multi jucatori s-au lasat . pace
Avatar utilizator
Terra
Începător
Începător
Mesaje: 73
Membru din: Lun Mai 15, 2017 5:03 pm

Mie Iun 07, 2017 5:08 pm

Prea multe iteme site irelevante, costumele nu au bonusuri pentru un pvp clasic ci pentru un sv full pvp. (Pt necunoscatori, care are 6/7) . Sunt prea mulți oameni cu site, iar dmg-ul playerilor fără site nu prea mai exista. Practic aceștia sunt constrânși de situatie sa doneze sau se lasă de server și merg în alta parte. Serverul începe sa se transforme ușor ușor în Tenerife.
Avatar utilizator
Chron
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 161
Membru din: Joi Apr 06, 2017 9:23 am

Mie Iun 07, 2017 5:25 pm

Se implica in totalitate cu intretinerea si imbuntatirea stilului de joc Bravo Blue,tot respectu'
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Iun 07, 2017 5:41 pm

Executioner scrie:Prea multe iteme site irelevante, costumele nu au bonusuri pentru un pvp clasic ci pentru un sv full pvp. (Pt necunoscatori, care are 6/7) . Sunt prea mulți oameni cu site, iar dmg-ul playerilor fără site nu prea mai exista. Practic aceștia sunt constrânși de situatie sa doneze sau se lasă de server și merg în alta parte. Serverul începe sa se transforme ușor ușor în Tenerife.
Prea mulţi oameni cu site? Serverul este deschis de 2 ani, normal că sunt mulţi jucători care au site.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Iun 07, 2017 6:15 pm

Multe costume....era frumos pe vremuri cand era doar roșu, costumele noi sunt misto, nu pot zice nu...dar problema este ca a evoluat mult lf-ul, foarte mult si uneori ma intreb daca o sa mai fie ca in trecut, acum e doar o breasla BT, multi s-au lăsat...nu mai e ceea ce a fost si o sa spuneți "e doar un joc" sau chestii de genul, lf-ul este o comunitate mare, pentru mine personal aici am a doua familie, prietenii mei, chiar aici mi-am gasit si cel mai bun prieten cu care ma vad real socializez etc...o data cu evoluția lf-ul in loc sa aducă un plus a scăzut, dar am încrederea in voi membrii ai stafului, in jucători ca putem fi noi schimbarea, ca putem aduce serverul din nou pe culmile gloriei cand vedeai ca sunt 800-1000 online.


Metin2Last fight e nr 1 pvp dupa parerea mea.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Mie Iun 07, 2017 6:29 pm

Din punctul meu de vedere, Blue își face treaba de tehnician, mai ales că e singurul care se ocupă de asta. Deci, felicitări Blue pentru munca și efortul depus . :)
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mie Iun 07, 2017 6:38 pm

Puţin cam mari bonusurile la Phoenix de Jad 8-}
Avatar utilizator
Level MT2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 358
Membru din: Lun Noi 21, 2016 1:37 pm

Mie Iun 07, 2017 7:23 pm

blue cel mai bun tehnician dar bonusurile pe costume ei peturi zici ca sunt modate serios acuma mai ales ala smarald si petu jad
Avatar utilizator
MzKing
Începător
Începător
Mesaje: 95
Membru din: Vin Apr 28, 2017 4:24 pm

Mie Iun 07, 2017 8:25 pm

Executioner scrie:Prea multe iteme site irelevante, costumele nu au bonusuri pentru un pvp clasic ci pentru un sv full pvp. (Pt necunoscatori, care are 6/7) . Sunt prea mulți oameni cu site, iar dmg-ul playerilor fără site nu prea mai exista. Practic aceștia sunt constrânși de situatie sa doneze sau se lasă de server și merg în alta parte. Serverul începe sa se transforme ușor ușor în Tenerife.
Adevarat ...... unii care nu pot dona se duc pe alte servere ..... altiii plec pe alte servere sa faca itm acolo sa dee pe site aici (in cazuul meu :) in lf doar o data am donat ....)
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mie Iun 07, 2017 8:35 pm

Expensivee scrie:Puţin cam mari bonusurile la Phoenix de Jad 8-}
Idem cu Expensivee. In rest bravo Blue, pentru tot ceea ce faci.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Zio
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Dum Ian 31, 2016 2:22 pm

Mie Iun 07, 2017 9:07 pm

alaska aka pokemon coming :YMAPPLAUSE:
Închis