Reaper , TOTUL S-A TERMINAT !

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Lun Mar 20, 2017 1:53 pm

Omule,LastFight nu stă în voi,plecați,vin alți,poate mai originali de cat voi.Reaper își face treaba cum trebuie,e ordonat , doar nu credeți că se ia cineva după voi? Gata,ați pierdut un mic event,scandal.Dreptate a avut Reaper , nu vă place? Mai sunt multe servere PvP,unele care chiar "sunt mai frumoase" , intre ghilimele,cu siguranță. Voi acum amenințați că vă lăsați,bine frate,lasati-va , oricum veniți înapoi.
Hai,bafta!
Avatar utilizator
Ak3
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Mar 19, 2017 11:45 am

Lun Mar 20, 2017 3:49 pm

StefanX scrie:Omule,LastFight nu stă în voi,plecați,vin alți,poate mai originali de cat voi.Reaper își face treaba cum trebuie,e ordonat , doar nu credeți că se ia cineva după voi? Gata,ați pierdut un mic event,scandal.Dreptate a avut Reaper , nu vă place? Mai sunt multe servere PvP,unele care chiar "sunt mai frumoase" , intre ghilimele,cu siguranță. Voi acum amenințați că vă lăsați,bine frate,lasati-va , oricum veniți înapoi.
Hai,bafta!
Nu mai fi pupincurist ca nu te premiaza nimeni pentru asta. Modul in care se comporta cu anumiti playeri si faptul ca tine pica pe uni din ei e deranjant. Nu a zis nimeni ca nu isi face treaba. Si stai tu calm ca la evenimentul asta am fost noi care s-au revoltat. Dar vor mai fi in viitor si altele, unde o sa sara altii la scandal. In fine. Bafta si tie, poate o sa fii premiat pentru asta.
Chinezu
Începător
Începător
Mesaje: 68
Membru din: Mie Noi 11, 2015 9:07 pm

Lun Mar 20, 2017 4:52 pm

Ak3 scrie:
StefanX scrie:Omule,LastFight nu stă în voi,plecați,vin alți,poate mai originali de cat voi.Reaper își face treaba cum trebuie,e ordonat , doar nu credeți că se ia cineva după voi? Gata,ați pierdut un mic event,scandal.Dreptate a avut Reaper , nu vă place? Mai sunt multe servere PvP,unele care chiar "sunt mai frumoase" , intre ghilimele,cu siguranță. Voi acum amenințați că vă lăsați,bine frate,lasati-va , oricum veniți înapoi.
Hai,bafta!
Nu mai fi pupincurist ca nu te premiaza nimeni pentru asta. Modul in care se comporta cu anumiti playeri si faptul ca tine pica pe uni din ei e deranjant. Nu a zis nimeni ca nu isi face treaba. Si stai tu calm ca la evenimentul asta am fost noi care s-au revoltat. Dar vor mai fi in viitor si altele, unde o sa sara altii la scandal. In fine. Bafta si tie, poate o sa fii premiat pentru asta.
Lasa-l frate , eu nici măcar nu știu cine e și dacă citea tot ce am scris măcar pe jumătate înțelegea despre ce e vorba. Cum zicea ripar că el nu știe de unde avem noi atâta ură da el de unde are pentru noi ? Dă-l in rahat. Mă doare pe mine la cuc de ce zice asta sau celălalt.
Imagine
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Lun Mar 20, 2017 4:57 pm

StefanX scrie:Omule,LastFight nu stă în voi,plecați,vin alți,poate mai originali de cat voi.Reaper își face treaba cum trebuie,e ordonat , doar nu credeți că se ia cineva după voi? Gata,ați pierdut un mic event,scandal.Dreptate a avut Reaper , nu vă place? Mai sunt multe servere PvP,unele care chiar "sunt mai frumoase" , intre ghilimele,cu siguranță. Voi acum amenințați că vă lăsați,bine frate,lasati-va , oricum veniți înapoi.
Hai,bafta!
Cine mai esti si tu, ba? Daca nu stii despre ce e vorba nu mai cauta sa faci mesaje pe forum, abtine-te. Totul a fost facut pt a ridica un semn de intrebare, nu e primul care face un topic de genu. Revenind cu intrebarea : cine dracu esti? =))
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Lun Mar 20, 2017 5:05 pm

StefanX scrie:Omule,LastFight nu stă în voi,plecați,vin alți,poate mai originali de cat voi.Reaper își face treaba cum trebuie,e ordonat , doar nu credeți că se ia cineva după voi? Gata,ați pierdut un mic event,scandal.Dreptate a avut Reaper , nu vă place? Mai sunt multe servere PvP,unele care chiar "sunt mai frumoase" , intre ghilimele,cu siguranță. Voi acum amenințați că vă lăsați,bine frate,lasati-va , oricum veniți înapoi.
Hai,bafta!
Încă un anonim care intră odată la o lună și nu știe despre ce e vorba.
Abține-te,cum a zis și Ake,dacă pupi în cur nu obți nimic.
Imagine
Avatar utilizator
AlmightyThor
Jucător
Jucător
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 17, 2017 11:57 am

Lun Mar 20, 2017 5:14 pm

Chiar dacă nu mai joc , am urmărit cu atenție acest subiect şi sunt PER TOTAL de acord cu Chinezu' . #UnChinezCaTotRomânu'
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Lun Mar 20, 2017 5:20 pm

Nelvin scrie:
StefanX scrie:Omule,LastFight nu stă în voi,plecați,vin alți,poate mai originali de cat voi.Reaper își face treaba cum trebuie,e ordonat , doar nu credeți că se ia cineva după voi? Gata,ați pierdut un mic event,scandal.Dreptate a avut Reaper , nu vă place? Mai sunt multe servere PvP,unele care chiar "sunt mai frumoase" , intre ghilimele,cu siguranță. Voi acum amenințați că vă lăsați,bine frate,lasati-va , oricum veniți înapoi.
Hai,bafta!
Încă un anonim care intră odată la o lună și nu știe despre ce e vorba.
Abține-te,cum a zis și Ake,dacă pupi în cur nu obți nimic.
Nu pup pe nimeni în fund , chiar sa știi asta,eu mereu sunt de partea buna,pozitivă și reală,și Chinezu,ba din contra,am citit tot ce ai scris până și comentariile totale de la A - Z , și ti-am zis la ce concluzie am ajuns eu de cât , MrDici a amenințat că breasla "BlackTerror" se lasă daca Reaper nu iese din staff,ceea ce cred eu că acest lucru e amenințare,și pe lângă asta , nimeni nu-i perfect , oricine greșește.
Saddy , sunt un simplu jucător care e de partea adevărului.

Edit: Ăștia care au comentat cu favorizări și toate cele se înșală,stafful in momentul când trebuia să extragă câștigătorul evenimentului și-au ocupat cu ceva mult mai important, alungarea send-erilor , și datorita faptului că nu au avut timp,au amânat în proporție cu 30 de minute , ceea ce vad eu la uni e invidie.
Ultima oară modificat Lun Mar 20, 2017 5:24 pm de către StefanX, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Lun Mar 20, 2017 5:23 pm

StefanX scrie:
Nelvin scrie:
StefanX scrie:Omule,LastFight nu stă în voi,plecați,vin alți,poate mai originali de cat voi.Reaper își face treaba cum trebuie,e ordonat , doar nu credeți că se ia cineva după voi? Gata,ați pierdut un mic event,scandal.Dreptate a avut Reaper , nu vă place? Mai sunt multe servere PvP,unele care chiar "sunt mai frumoase" , intre ghilimele,cu siguranță. Voi acum amenințați că vă lăsați,bine frate,lasati-va , oricum veniți înapoi.
Hai,bafta!
Încă un anonim care intră odată la o lună și nu știe despre ce e vorba.
Abține-te,cum a zis și Ake,dacă pupi în cur nu obți nimic.
Nu pup pe nimeni în fund , chiar sa știi asta,eu mereu sunt de partea buna,pozitivă și reală,și Chinezu,ba din contra,am citit tot ce ai scris până și comentariile totale de la A - Z , și ti-am zis la ce concluzie am ajuns eu de cât , MrDici a amenințat că breasla "BlackTerror" se lasă daca Reaper nu iese din staff,ceea ce cred eu că acest lucru e amenințare,și pe lângă asta , nimeni nu-i perfect , oricine greșește.
Saddy , sunt un simplu jucător care e de partea adevărului.
Problema e ca asa a amenintat si Reaper , uita-te peste print .
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
StefanX
Începător
Începător
Mesaje: 106
Membru din: Mar Mar 14, 2017 7:18 pm

Lun Mar 20, 2017 5:32 pm

Paipher scrie:
StefanX scrie:
Nelvin scrie: Încă un anonim care intră odată la o lună și nu știe despre ce e vorba.
Abține-te,cum a zis și Ake,dacă pupi în cur nu obți nimic.
Nu pup pe nimeni în fund , chiar sa știi asta,eu mereu sunt de partea buna,pozitivă și reală,și Chinezu,ba din contra,am citit tot ce ai scris până și comentariile totale de la A - Z , și ti-am zis la ce concluzie am ajuns eu de cât , MrDici a amenințat că breasla "BlackTerror" se lasă daca Reaper nu iese din staff,ceea ce cred eu că acest lucru e amenințare,și pe lângă asta , nimeni nu-i perfect , oricine greșește.
Saddy , sunt un simplu jucător care e de partea adevărului.
Problema e ca asa a amenintat si Reaper , uita-te peste print .
M-am uitat, dar ce vrei sa facă? Tu crezi că oricine e perfect? El a fost cât mai corect , chiar și ceilalți membri ai echipei LastFight , daca nu vă convine , e strict problema voastră.
Niciodată nu am văzut vreodată un subiect de genul acesta , așa că , cred că problema o sa fie rezolvată și toată lumea să fie împăcată(fara remove,s.a.m.d). Deși eu știu că Reaper a procedat corect , vă las să credeți ceea ce vreți,mai bine să trăiți prin minciuni decât prin realitate, asta observ eu acum
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Lun Mar 20, 2017 5:37 pm

StefanX scrie:
Paipher scrie:
StefanX scrie: Nu pup pe nimeni în fund , chiar sa știi asta,eu mereu sunt de partea buna,pozitivă și reală,și Chinezu,ba din contra,am citit tot ce ai scris până și comentariile totale de la A - Z , și ti-am zis la ce concluzie am ajuns eu de cât , MrDici a amenințat că breasla "BlackTerror" se lasă daca Reaper nu iese din staff,ceea ce cred eu că acest lucru e amenințare,și pe lângă asta , nimeni nu-i perfect , oricine greșește.
Saddy , sunt un simplu jucător care e de partea adevărului.
Problema e ca asa a amenintat si Reaper , uita-te peste print .
M-am uitat, dar ce vrei sa facă? Tu crezi că oricine e perfect? El a fost cât mai corect , chiar și ceilalți membri ai echipei LastFight , daca nu vă convine , e strict problema voastră.
Niciodată nu am văzut vreodată un subiect de genul acesta , așa că , cred că problema o sa fie rezolvată și toată lumea să fie împăcată(fara remove,s.a.m.d). Deși eu știu că Reaper a procedat corect , vă las să credeți ceea ce vreți,mai bine să trăiți prin minciuni decât prin realitate, asta observ eu acum

Nu cred ca joci de mult timp si pot paria ca nu stii care-i treaba ,deci ....au ei motivele lor , ca nu sunt 2,3 playeri. Bun ,daca e strict problema noastra ,tu de ce te bagi in problema ,,noastra"?
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Lun Mar 20, 2017 5:40 pm

[SGM]Reaper scrie:cenzurat
+1
Avatar utilizator
Ak3
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Mar 19, 2017 11:45 am

Lun Mar 20, 2017 6:22 pm

StefanX scrie:
Paipher scrie:
StefanX scrie: Nu pup pe nimeni în fund , chiar sa știi asta,eu mereu sunt de partea buna,pozitivă și reală,și Chinezu,ba din contra,am citit tot ce ai scris până și comentariile totale de la A - Z , și ti-am zis la ce concluzie am ajuns eu de cât , MrDici a amenințat că breasla "BlackTerror" se lasă daca Reaper nu iese din staff,ceea ce cred eu că acest lucru e amenințare,și pe lângă asta , nimeni nu-i perfect , oricine greșește.
Saddy , sunt un simplu jucător care e de partea adevărului.
Problema e ca asa a amenintat si Reaper , uita-te peste print .
M-am uitat, dar ce vrei sa facă? Tu crezi că oricine e perfect? El a fost cât mai corect , chiar și ceilalți membri ai echipei LastFight , daca nu vă convine , e strict problema voastră.
Niciodată nu am văzut vreodată un subiect de genul acesta , așa că , cred că problema o sa fie rezolvată și toată lumea să fie împăcată(fara remove,s.a.m.d). Deși eu știu că Reaper a procedat corect , vă las să credeți ceea ce vreți,mai bine să trăiți prin minciuni decât prin realitate, asta observ eu acum
Nu e nimeni perfect. Dar consider ca un admin nu trebuie sa poarte pica pe cineva. In momentul in care obtii acest grad nu cred ca ar trebuii sa existe chestii de genu`. Inca ramai pe langa subiect. "E STRICT PROBLEMA VOASTRA", atunci i-ati viteza si nu mai urmari acest topic. Era tare`n gura ca sa plecam ca avem alte servere, iar in momentul in care a vazut cati oameni se ridica impotriva lui a dat-o la intors. Multumim de parere, dar tot nu primesti premiul pentru pupincuristul lunii. Te salut!
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Lun Mar 20, 2017 6:45 pm

"Plecati,ca oricum va intoarceti."
E ca si cum ai spune ca pleci dintr-o tara deoarece nu-ti place guvernul,dar te intorci inapoi pe motiv ca ce? =))
Un simplu jucator care e de partea adevarului?Chinezu a adus dovezi CONCRETE,ce adevar mai e de aratat?Chinezu a adus dovezile care ii constituie opinia.
Plus ca,se stie ca Reaper purta pica pe anumiti jucatori,si odata cu primirea functiei DE MEMBRU STAFF,ti se spune clar:"Nu iti este permis sa faci diferente intre playeri!".
Stii cum e situatia acum?Majoritatea vs Minoritatea!
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Lun Mar 20, 2017 6:57 pm

Cine spune ca fac diferente intre jucatori este rugat sa aduca dovezi. Stiu eu foarte bine ca nu exista, pentru ca mereu am abordat orice situatie in mod obiectiv. Tin sa va reamintesc ca e impotriva regulamentului sa aduceti acuzatii nefondate.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Lun Mar 20, 2017 7:00 pm

[SGM]Reaper scrie:Cine spune ca fac diferente intre jucatori este rugat sa aduca dovezi. Stiu eu foarte bine ca nu exista, pentru ca mereu am abordat orice situatie in mod obiectiv. Tin sa va reamintesc ca e impotriva regulamentului sa aduceti acuzatii nefondate.
=))))))))))))))))))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Ak3
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Mar 19, 2017 11:45 am

Lun Mar 20, 2017 7:11 pm

[SGM]Reaper scrie:Cine spune ca fac diferente intre jucatori este rugat sa aduca dovezi. Stiu eu foarte bine ca nu exista, pentru ca mereu am abordat orice situatie in mod obiectiv. Tin sa va reamintesc ca e impotriva regulamentului sa aduceti acuzatii nefondate.
Termina dracu` cu arogantele astea de doi lei frate. Te dai arogant, asta ma deranjeaza. Si pe mine si pe multi altii. Asa erai si inainte. Tii la server da te crezi smecher si faci arogante ca esti tu gigi franaru` mare om in staff. Prea mult te bazezi pe faptul ca noi nu facem print la fiecare cacat. Ai un comportament specific varstei, de aia consider ca in momentul in care o sa implinesti varsta aia de era limita pe forum "17 ani" sa faci cerere la care sa primesti parerile playerilor. Daca tot o arzi cu regulamentul "Tin sa va reamintesc ca e impotriva regulamentului sa aduceti acuzatii nefondate." Hai sa aplicam regulamentul si pentru tine, dragule:
"Cerințele pentru postul de Game Master sunt următoarele:
vârsta minimă de 17 ani
rezistența la mediul stresant
gândire deschisă, abilitatea de a primi critici constructive
"
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Lun Mar 20, 2017 7:52 pm

[SGM]Reaper scrie:Cine spune ca fac diferente intre jucatori este rugat sa aduca dovezi. Stiu eu foarte bine ca nu exista, pentru ca mereu am abordat orice situatie in mod obiectiv. Tin sa va reamintesc ca e impotriva regulamentului sa aduceti acuzatii nefondate.
Asa , nu lasa dupa ei.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Lun Mar 20, 2017 8:25 pm

Sinceră să fiu, nu mă priveşte acest subiect, nu am nimic cu staff-ul sau cu breaslele, în schimb am cu favorizatul. Dacă tot s-a deschis acest subiect legat de favorizări, aș avea şi eu ceva de spus cu privire la subiectul "Heiya", un subiect tabu. Sunt sigură că mi se va sări în cap pe tema asta că aduc acuzații nefondate, dar nu sunt acuzații, e pur şi simplu părerea mea şi am dreptul să mi-o exprim.
Eu personal nu am nimic cu Bianca, însă mă deranjează faptul că este favorizată pentru că este aşa zisa „iubită” a lui Kepe.
Nu mă frustrează faptul că a caștigat ea miss-ul ci nu eu, din contră, mă bucur pentru ea, dar nu mi se pare normal cum s-a procedat.
Din câte am înțeles se discuta ca eu să fiu aleasă, dar mulți playeri au venit cu argumentul că nu ar trebui să mai caștig eu, fiindcă am câștigat deja o dată și mai au si alții dreptul la câștig. Am înțeles chestia asta, dar de ce Heiya a câștigat și a 2-a oară miss-ul? Mi se părea normal să câștige altcineva, nu ea. Au fost fete mult mai frumoase decât ea (Goldeble, Karla), dar din păcate ele nu și-au arătat aşa zisele forme, care din spusele lui Kepe reprezintă senzualitate.
Concursul de miss trebuie sa scoată în evidenţa calităţile şi personalitatea unei fete. Nu vulgaritatea, nu senzualitatea forţată, nu duritatea, nu starea de aparenţă absentă, de detaşare. Nimic din toate acestea. La miss contează exclusiv modurile în care îţi dovedeşti personalitatea, structura interioară, modul de a gândi şi de a privi viaţa alături de modul în care ştii să te îngrijeşti pentru a arăta cât mai bine.
Miss este o fată care demonstrează, prin formulele specifice concursului, gradul său de maturitate, inteligență, modul în care vede viața, felul în care știe să-şi pună în valoare darurile native pentru a completa o imagine de clasa, valoare, disticţie.
De asemenea, se ştie deja că Heiya a câştigat şi eventul de primavară care a fost organizat de Diana. Eu nici nu am apucat să văd videoclipul postat de ea pentru că l-a şters mai repede.De ce l-a şters? Poate voiau şi playerii să vadă mirobolantul ei videoclip care e demn de locul 1. De asemenea se pare că efortul nu prea este de apreciat în această comunitate, cu toţii ştim că această fată, Paipher chiar s-a chinuit să realizeze acel desen şi este foarte reuşit, munca ei este dublă sau poate chiar triplă faţă de munca depusă de Heiya în videoclipul realizat de ea.
Să nu uit şi de faptul că eventul a fost închis la 20:10, nu la 20:00 cum scria acolo. Bun, să zicem că şi membrii staff-ului sunt oameni şi au şi ei viaţa lor personală, le au şi ei pe ale lor, dar de ce s-a dat T/C fix după ce Heiya s-a înscris cu acel videoclip?
De ce nu s-a mai lăsat topicul deschis şi s-a închis fix dupa ce s-a înscris ea?
Desigur, aceste întrebări nu au un răspuns concret, deoarece acestea reprezintă un adevăr, nu o minciună şi ştiu că nu o să primesc un răspuns pentru ceea ce am scris, dar totuși am făcut-o pentru că am vrut să-mi exprim opinia.
Ultima oară modificat Mie Mar 22, 2017 4:52 pm de către MT2 PvP Server, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Lun Mar 20, 2017 8:46 pm

Katina scrie:Sinceră să fiu, nu mă priveşte acest subiect, nu am nimic cu staff-ul sau cu breaslele, în schimb am cu favorizatul. Dacă tot s-a deschis acest subiect legat de favorizări, aș avea şi eu ceva de spus cu privire la subiectul "Heiya", un sibiect tabu. Sunt sigură că mi se va sări în cap pe tema asta că aduc acuzații nefondate, dar nu sunt acuzații, e pur şi simplu părerea mea şi am dreptul să mi-o exprim.
Eu personal nu am nimic cu Bianca, însă mă deranjează faptul că este favorizată pentru că este aşa zisa „iubită” a lui Kepe.
Nu mă frustrează faptul că a caștigat ea miss-ul ci nu eu, din contră, mă bucur pentru ea, dar nu mi se pare normal cum s-a procedat.
Din câte am înțeles se discuta ca eu sa fiu aleasă, dar mulți playeri au venit cu argumentul că nu ar trebui să mai caștig eu, fiindcă am câștigat deja o dată și mai au si alții dreptul la câștig. Am înțeles chestia asta, dar de ce Heiya a câștigat și a 2-a oară miss-ul? Mi se părea normal să câștige altcineva, nu ea. Au fost fete mult mai frumoase decât ea (Goldeble, Karla), dar din păcate ele nu și-au arătat aşa zisele forme, care din spusele lui Kepe reprezintă senzualitate.
Concursul de miss trebuie sa scoată în evidenţa calităţile şi personalitatea unei fete. Nu vulgaritatea, nu senzualitatea forţată, nu duritatea, nu starea de aparenţă absentă, de detaşare. Nimic din toate acestea. La miss contează exclusiv modurile în care îţi dovedeşti personalitatea, structura interioară, modul de a gândi şi de a privi viaţa alături de modul în care ştii să te îngrijeşti pentru a arăta cât mai bine.
Miss este o fată care demonstrează, prin formulele specifice concursului, gradul său de maturitate, inteligență, modul în care vede viața, felul în care știe să-şi pună în valoare darurile native pentru a completa o imagine de clasa, valoare, disticţie.
De asemenea, se ştie deja că Heiya a câştigat şi eventul de primavară care a fost organizat de Diana. Eu nici nu am apucat să văd videoclipul postat de ea pentru că l-a şters mai repede.De ce l-a şters? Poate voiau şi playerii să vadă mirobolantul ei videoclip care e demn de locul 1. De asemenea se pare că efortul nu prea este de apreciat în această comunitate, cu toţii ştim că această fată, Paipher chiar s-a chinuit să realizeze acel desen şi este foarte reuşit, munca ei este dublă sau poate chiar triplă faţă de munca depusă de Heiya în videoclipul realizat de ea.
Să nu uit şi de faptul că eventul a fost închis la 20:10, nu la 20:00 cum scria acolo. Bun, să zicem că şi membrii staff-ului sunt oameni şi au şi ei viaţa lor personală, le au şi ei pe ale lor, dar de ce s-a dat T/C fix după ce Heiya s-a înscris cu acel videoclip?
De ce nu s-a mai lăsat topicul deschis şi s-a închis fix dupa ce s-a înscris ea?
Desigur, aceste întrebări nu au un răspuns concret, deoarece acestea reprezintă un adevăr, nu o minciună şi ştiu că nu o să primesc un răspuns pentru ceea ce am scris, dar totuși am făcut-o pentru că am vrut să-mi exprim opinia.
Multumesc frumos ,pentru ca imi apreciezi munca ,si ma bucura oamenii care au tupeu sa isi exprime opinia ce ar trebui sa facem toți ,mie la miss mi-a placut mult de Banatanca ,naturală cu zambet frumos si cum Karla a spus ca nu isi va arata ,,formele" sa impresioneze ,ca nu suntem niste embleme sexuale ,ai spus-o foarte frumos ,chiar daca sunt ,,acuzații nefondate " pentru membrii staff
A da ,si tin sa precizez foaia folosita este A2 , foaie specială 70 cm lungime si 50 cm lățime,exact cat un birou ,nu l-am desenat la birou ca nu aveam cum ,l-am desenat pe jos :)
Eu nu cred ca iubiticai lui Kepe i-a luat mai mult de 10 minute ,din spusele lui Kepe ca ,,chiar a meritat locul 1 " daca esti asa mândru de munca ei ,convinge-o sa nu mai stearga continutul pe care-l creeaza ,ori esti creator de continut ,ori comentator de continut :)Data viitoare sa stea ea in genunchi sa creeze ceva si eu personal ii dau locul 1
Ultima oară modificat Lun Mar 20, 2017 9:04 pm de către Hammer Metin2, modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Lun Mar 20, 2017 8:55 pm

Paipher scrie:
StefanX scrie:
Nelvin scrie: Încă un anonim care intră odată la o lună și nu știe despre ce e vorba.
Abține-te,cum a zis și Ake,dacă pupi în cur nu obți nimic.
Nu pup pe nimeni în fund , chiar sa știi asta,eu mereu sunt de partea buna,pozitivă și reală,și Chinezu,ba din contra,am citit tot ce ai scris până și comentariile totale de la A - Z , și ti-am zis la ce concluzie am ajuns eu de cât , MrDici a amenințat că breasla "BlackTerror" se lasă daca Reaper nu iese din staff,ceea ce cred eu că acest lucru e amenințare,și pe lângă asta , nimeni nu-i perfect , oricine greșește.
Saddy , sunt un simplu jucător care e de partea adevărului.
Problema e ca asa a amenintat si Reaper , uita-te peste print .
SHADYY*
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Închis